NT vyšetrenie -Žilina a okolie?

12barbora
27. aug 2019

Ahojte žienky,

chcela by som sa Vás poprosiť o radu. Neviete prosím Vás kto robí v Žiline prípadne v okolí NT vyšetrenie v 11 - 13 týždni? volala som do prenatal v žiline a žiaľ majú dovolenku. Taktiež aj v Martine P. Grochal má niečo s prístrojom. Budem vďačná za každú radu,

som_ponorka
27. aug 2019

Este v cadci robil Schwarz, ale ten vraj od 1.9. Končí, tak potom jedine ísť niekam ďalej

simusiatko83
27. aug 2019

Mne robil môj gynekológ pan doktor MUDr. Kyška

12barbora
autor
27. aug 2019

simusiatko83 a robí aj cezpoľným? 🙂

domculik
27. aug 2019

@12barbora aj v nemocnici ti urobia, potom dr. Kyška, dr. Višňovský a mozno aj v Gyn-five by si sa dohodla.

domculik
27. aug 2019

@12barbora mne pred vyse drokom prave dr. Kyška robil velke vysetrenie, lebo v Prenatali, do ktoreho som dovtedy vzdy chodila, som uz zial nedostala termin, vsetko mali obsadene.

exotka444
27. aug 2019

Ja som bola u Višňovského a spokojnosť 🙂

12barbora
autor
27. aug 2019

Ďakujem Vám za odpovede. A ešte jedna otázočka, išiel tam s Vami aj partner/manžel? 🙂 Môže tam byť prítomný?

simusiatko83
27. aug 2019

@12barbora áno aj partner bol pri tom 🙂

mimibb
27. aug 2019

@12barbora ja som z BB no na NT som bola v Za v PRENATALe vo všetkých 3tehotenstvach,neskor aj na 3D ultrazvuku... Pri Dr. Babjak ovi a bola som maximálne spokojná aj s prístupom, vždy bol so mnou muž a neskôr, keď nám deti pribúdali, tak aj tie a nikdy nebol problém.

natpre
27. aug 2019

@12barbora ahojky, my sme bolo v Ziline u Dr.Babjaka v Prenatale a spokojnost najvacsia, dokonca uz sme objednani aj na vysetrenie medzi 20-22tt. Naozaj profesionalne vysetrenie ukazu ti kazdy prstik na ruckach aj nozickach🤗

simusiatko83
28. aug 2019

@natpre píše ze v prenatale aj grochal majú dovolenku nerobia

natpre
28. aug 2019

@simusiatko83 teraz maji vsade dovolenky, ale na ich stranke sa da objednat online a tam po zadani udajov ako kolko tyzdnov si tehotna a kedy mas porod vyrataju ten tyzden kedy je vysetrenie potrebne vykonat preto to netreba uplne na poslednu chvilu nechavat. Ja som sa objednavala v 12tt a na dalsi tyzden ma zobrali, teraz som sa objednala znova a dali mi termin na 17.9. aby to vyslo v tie tyzdne kedy sa to vysetrenie robi. Jedine potom hladat dalsie kliniky kde nemaju volno🤷‍♀️

simusiatko83
28. aug 2019

@natpre však áno 😊 ale ona píše že im volala... Tak asi je v 11tt a asi jej povedali do telefónu že majú 2tt dovolenku.... Ináč by sa nepýtala kto tu ešte robí také sono 🙂 😊😊 si myslím 😊

zuzanockamt
28. aug 2019

@natpre a v ktorom tt si? ja som im písala ešte 15.8. na to genetické sono a teraz uz som 18.tt ... napísali mi, že termíny budú rozdeľovať v priebehu 3 týždňov,ale že objednávku evidujú a ozvú sa,no zatiaľ nič, začínam byť v strese a neviem, či mám ešte volať alebo čakať, či sa ozvú tak ako napísali

natpre
29. aug 2019

@zuzanockamt ja som v 19tt a pisala som im v piatok a v sobotu mi dali termin na 17.9. Aby to vyslo na ten 22tyzden. Skus este zavolat ale ja ked som volala uplne prvykrat mi povedali ze mam ist online sa objednat a nie telefonicky🤷‍♀️

jkinderko
19. nov 2019

@simusiatko83 zdravim. Ma dr. Kyska aj certifikat na to vysetrenie nt? A aky je lekar? Co sa tyka spravania, odbornosti, atd? Ake mate s nim skusenosti? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre