Nivová omáčka v tehotenstve

28. júl 2021

Zdravím, viem že Niva v tehotenstve nie je vhodná kvôli tomu že nie je pasterizovana, ale čo v prípade keď sa z nej urobí v hrnci omáčka a prejde varom ? 🙂

pribinak
28. júl 2021

Normálne sa zje

kkovacovak
28. júl 2021

Nerieš, daj si

evinka3007
28. júl 2021

Ja som v tehotenstve jedla vsetko na co som mala chut, tak mi aj lekar hovoril ze sa netreba obmedzovat ale vsetko s mierou ☝😊

mima172
28. júl 2021

Tepelne upravenú by som si kľudne dala, "surovú" pre istotu nie 🙂

nafka0483
28. júl 2021

Ja som vedela tak, ze vsetky take vyrobky z obchodu su pasterizovane, aj bryndza. Ja mam na take stale chut a aj jem bryndzu aj ine syry - vacsinou po tepelenje uprave (ako pises v omacke, demikar, vyprazany hermelin...). Nejem akurat cerstve nepasterizovane priamo zo salasa, farmy.

andula09
28. júl 2021

Daj si, na čo máš chuť. Samozrejme všetko s mierou a nemáš sa čoho obávať. Keby sa to bábätku nepáčilo, dá ti to najavo.

luci_ba
28. júl 2021

myslim že nivova omacka sa môže, prejde predsa tepelnou úpravou.Dobru chuť a spravila si aj mne chut na to ;)

kataka10
28. júl 2021

Nive sa tehotne maju vyhybat kvoli listerioze. Osobne si pamatam na pripad, ked Lidl musel stiahnut nivu z predaja, lebo sa tam potvrdila tato bakteria. Takze ci si ju das alebo nedas, je na tvoju zodpovednost. Tu je viac info: https://najmama.aktuality.sk/clanok/230698/teho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre