Nevoľnosti v 8. týždni

barbior
12. apr 2017

Ahojte 😊 Som v 8tt mám 20r. trápia má celodenné nevoľnosti, je jedno či niečo zjem alebo sa práve zobudím. Cítim sa dosť vyčerpaná, myslite že je priskoro aby som prestala chodiť do prace už tak skoro? Som SZCO. Ďakujem za odpovede 😊

evitka83
12. apr 2017

@barbior ved podla typu prace. Vacsine zien to prejde do 12-14 tt. Mozete sa dat nachvilu na PN, alebo poziadat o docasnu upravu pracovneho casu a podla vyvoja uvidite neskor sama, ako sa budete citit

momoqui
12. apr 2017

@barbior ahoj mne tiez byvalo 2hy a 3ti mesiAc zle, zvladala som len jest a spat 🙂 bola som na PN, velmi mi to pomohlo, oddychovala som. Ak sa ti da, chod na Pn, po tom 12tom tt sa situacia vacsinou zlepsi, ale aj nemusi 🙂
Obvidny lekar ta vypise na zaklade odporucania od gynekologa

flofli
12. apr 2017

Nevoľnosti zväčša prejdú keď sa bábätko začne v brušku hýbať. ak začneš cítiť ohyby tak nevoľnosť ustane. Niektoré ženy potrápia dlhšie a iné ich zas nemajú vôbec. Je to individuálna vec a každá sa s tým musí nejako vyrovnať. No podľa mňa je na odchod z práce ešte skoro😒

domisteve
13. apr 2017

@barbior ja som PN od 6tt prave kvoli nevolnostiam, ja som cele dni pregrcala... skoncila som v 22tt... takze u mna neplatilo ziadne do 3.mesiaca ani do prvych pohybov ani nic take ☺ a len ty vies ako sa citis a ked sa necitis dobre tak sa daj vypisat a oddychuj

stratilikova
13. apr 2017

@barbior ak nie si schopná pracovať, tak nie je o čom....Tehotná budeš este dlho a do práce sa môžeš vrátiť, keď ti bude lepšie, možno už po prvom trimestri

barbior
autor
16. apr 2017

Mám celodenné nevoľnosti, celé dni prezvraciam alebo sa mi obraca žalúdok a som v kuse unavená. Určite budem o tom rozprávať s Dr. ďakujem pekne za názory 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre