Nerastie mi bruško

26. júl 2023

Ahojte končím 10 tt a nepozorujem ziadne zmeny na brusku. Moja sesternica je v 13 tt a uz ma pekne zaoblené cele bruško. K dr idem až skoro o 3 týždne. Kedy vam vykuklo? Nemam ale ploche brusko, som trosku pri sebe. Dakujem

lucia13022023
26. júl 2023

Mne asi tak koncom siedmeho mesiaca 🤣 prvé 4 mesiace plocha, potom som vyzerala ze som sa troska viac najedla.. Ale tak poriadne ze som naozaj tehotná to začalo byť vidno koncom 7m

andrejkap123
26. júl 2023

Ak je dietatko podla doktora zdrave tak naco toto riesis? Kazdej zene rastie brusko ináč.. 🙂 teš sa z tehotenstva. A ja uprimne, keby som tehotna tak cim neskor nevykukne tym lepsie pre mna 😂

cookie29
26. júl 2023

pri prvom tehu asi v 5m ... ach jaj teraz cakas kedy Ti vykukne brusko a o par mesiacov sa budes stazovat, ze sa toho bruska uz chces zbavit, to su krasne starosti 🙂

barbora19911
26. júl 2023

Mojko ja som v 8 skoro v 9 mesiaci a nemám žiadne brucho 😅😅😅😅 nefixuj sa na to brucho ako ja, budeš potom sklamaná 🙂 ...aj keď teraz v týchto horúčavách som rada že nemám žiadne brucho lebo neviem ako by som fungovala ..

simonatom
26. júl 2023

Ja som v 20tt začala vyzerať "trocha" tehotná, že sa bruško zaobluje. Vyzerali to tiež tak, akoby som sa dobre najedla. Veď v 10tt je dieťatko úplne pidi, načo chceš už vyzerať tehotno? Užijes si to ešte, neboj. 👋🍀

inana11
26. júl 2023

Ja som bola chuda a mala ploche brucho keď som zostala prvý krát tehotna,v piatom mesiaci sa začala tvoriť taká oblinka a ozaj že tehotenske možno od siedmeho. Pri druhom tehu o mne do 20 týždňa nikto nevedel že som tehotna ,okrem muza ani ostatní najbližší,nikto si ani nevsimol a potom začalo rast ale teda po prvom mi trocha brucho zostalo tak to asi pripisovali tomu,take zaoblené trochu ešte aj pred 20tym…

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zenulkaaa
26. júl 2023

Ja az od 20tt bolo vidno, ze si aj cudzi vsimol.
10tt je strasne skoro na brusko.
To ze sesternica uz ma-mozno ma inu postavu, genetiku atd

didip
26. júl 2023

Ja som 38tt a ľudia sa má pýtajú kde mám brucho. Raz ma jedna babička zastavila v bille že aké mám krásne šaty a potom sa ma spýtala, že či som tehotná. Keď som jej odpovedala, že áno a že zachvíľku rodím mi nechcela veriť 🤣 u každej ženy je to úplne inak, hlavne neporovnávať

autor
26. júl 2023

Dakujem vam za odpovede všetkým. ☺️ ja sa stale stresujem, ci je vsetki v pohode, preto pozorujem aj brusko. Mala som MA tento rok a teraz som bola na poslednej kontrole 12.jula a vsetko bolo Ok. Nekonečne cakame na ďalšiu kontrolu.

barbora19911
26. júl 2023

@zuzanockamt som trošku pri sebe ;) a plus nepribrala som v tehotenstve ani kilo takže moje brucho sa od decembra nijako nezmenilo 😙

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
26. júl 2023

V 6 m ja som mala viac zadok a boky ako brucho.
Ale celkovo som mala malé, keď vidím niektoré fotky žien.V 10 tt nemusíš mať vôbec žiadne brusko

yamahka
26. júl 2023

Ja som už v 11tt. A žiadne brucho nemám. Tym sa nijak netrápim.

marianarem
26. júl 2023

Aj ja som mala jeden MA a v druhom tehotenstve som tiez takto pozorovala, ci mi uz rastie brucho. Objavilo sa v tom 13tt, ako je teraz tvoja sesternica.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre