Nemám skoro žiadne príznaky. Poradíte?

jubela21
3. jún 2015

Ahojte kočky, prosím Vás . Viem , že je to otázka aká je a že môžem byť rada ako to je , ale bojím sa. Som 5 týždňov od poslednej menštruácie, robila som si test a mám dve čiarky, bola som u gynekológia a ten mi potvrdil sonograficky tehotenstvo , mám gestačný vačok uhniezdený v maternici. Jediné príznaky čo mám je pichanie v podbrušku ako pri menštruácii ( ale to nie stále , len sem tam) a naliate prsia s citlivými bradavkami, inak nič..... Potrebujem morálnu podporu lebo idem o týždeň na kontrolu a bojím sa že nebude niečo ok. Už má byť vidieť srdiečko a bojím sa že ho neuvidím. :((( viem nahovorám si možno kraviny ale aj tak sa bojím. Skoro rok sme sa snažili. Mám 20 je to moje prvé tehotenstvo. A ešte jedna otázka, pracujem ako ošetrovateľ zvierat na farme. Mám s tým seknúť alebo môžem pokračovať ak si dávam pozor, čo myslíte ? Ďakujem Vám krááásne !!

lilimoni
3. jún 2015

Neboj, vsetko bude v poriadku. Ja som nemala ani pichanie v podbruzku a ani citlive prsia ale potom v cca 8 tyzdni prisli na mna celodenne nevolnosti 😀 tiez mam januarovku a prislo to na mna koncom juna 😀 nemusis byt znepokojena 🙂

dugyna
3. jún 2015

nemusis mat ziadne priznaky a mozes mat vsetky..bude v klude vsetko je ok. uzivaj k.listovu a hotovo.
Srdiecko moze byt vidno az 9-10tt, zavisi od cyklu uhniezdenia sona..atd.
Co sa tyka osetrovatela na farme..musis ty vediet ako namahav je praca..ak sa ti da ja by som sa dala na PN na rizikove , dr staci ked bude udavat ze mas stale bolesti v podbrusku (c je subjektivne) a tym padom odporuci obvodakovi PNku...raz za mesiac mu posle novy papier s odporucanim predlzit dalej PN a to je vsetko..

zuzi0911
3. jún 2015

Keby mi nwrastie brucho neviem ze som tehotna..ziadne nevolni..chute..nic...len to co aj ty... Pri zvieratkach moc asi nerob ide hlavne o vykali aby si sa nenakazila toxoplazmozou ktora je nebezpecna..spimen to dr..ona ti lepsie poradi...

pumpkincake
3. jún 2015

Aj ja som v piatom a nic necitim 😀 iba obcas brusko

maria117
3. jún 2015

Ahoj,mozno budes z tych stastnych,kt si ani nevsimli,ze su tehotne,len zrazu sli rodit...al priznaky pridu neskor,ked uz si budes mysliet,ze to najtazsie za tebou. Ja som tiez dlho bola podobne ako Ty,nevolnosti mi zacali v 11tt,potom cca v 25 palenke zahy a z toho nocne vracanie a teraz,ked by som akurat dnes mala zacat MD a pekne si vsetko chystat uz tyzden beham po lekaroch kvoli nejakej zmiesanej reakcii ani nevieme z coho,len som vyhadzana a svrbi ma to ☹ a to som sa pred tyzdnom tiez trapila blbostami typu,ze kamoska ma ovela vacsie brusko i ked termin az mesiac po mne a pod. Prajem Ti,aby vsetko dobre dopadlo,ale tes sa,kym je to bezproblemove,to je ok,este Ti mozno toto obdobie bude chybat.. Co sa tyka prace so zvieratami,porad sa s gynekologickou,mne stacilo prist do kontaktu s chorym clovekom a hned som volaco chytila...zbytocne by som neriskovala,i ked je vela nazorov,ze ved tehotenstvo nie je chotoba-suhlasim,kym je vsetko ok,potom staci obycajna bolest hrdla a uz nevedia co s tebou,lebo nic nemozes...

stanislavao
3. jún 2015

nemyslite na zle. tehotenstvo nema priznaky. to nieje choroba. mne absolutne nic nebolo, tiez som nemala ziadne "priznaky". neviem, preco si myslite, ze mate mat nejake priznaky. kludne pracujte dalej, robte, zite, plavajte, tancujte, ako doteraz. len s mierou. nie ste chora, ale tehotna a myslite pozitivne a nevymyslajte si zbytocne negativne diagnozy. urcite bude vsetko ok. horsie by bolo, keby ste priznaky mali a krvacali. teste sa z pekneho dna a ze budete mat babo.

fomarik
3. jún 2015

Ja som nemala absolútne ziadne príznaky. Len to pichanie v podbrusku na začiatku, inak vôbec nič. Ani zle mi nebolo,ani žiadne chute zvláštne, ani únava. Kebyze nie sme po IUI tak do 5 mesiaca kým mi nenezačalo vykukat brucho,tak ani neviem že som tehotná. Držím palce aby bolo všetko dobré 😉😉😉😉. Len sa neboj, hladkaj bruško a Tes sa!

siska53
3. jún 2015

Ja som do dobreho 6tt netusila,ze som tehu. Len meskanie a naliate prsia.. Kedze mi meskavala a o babo sme sa este nesnazili,tak som tehu skor vylucovala ako pripustala.. Potom mi bolo 2dni zle,test ukazal ciarky a uz nic,len naliate prsia ako jediny priznaka trochunto podbrusko..vsetko bolo ok,maly uz ma 5rokov.🙂
Bude ako ma byt.
Nie je pravidlo,ze ti musi byt aj zle.

nair
3. jún 2015

Myslím, že veľa žien, ktoré za sebou celý prvý trimester ledva vlečú nohy, Ti teraz závidí.. 🙂 Teš sa, že to zatiaľ zvládaš dobre a mysli pozitívne. Čo sa týka práce, ideálne je poradiť sa o tom s lekárom.

paskolinka
3. jún 2015

neboj, je velmi pravdepodobne, ze to este len pride a to budes potom spominat na stare zlate casy 😀 mna to postihlo v 7tt, teraz som 17tt a veru este stale neviem, ako to je citit sa normalne 😉

janabanana
3. jún 2015

ja som 13tt a stále som v podstate bez príznakov buď rada

migrificka
4. jún 2015

Ja som uz 24tt a doteraz som nemala priznaky tehu az na vynechanie mršky (no a samozrejme teraz uz vidiet brusko,ale inak absolutne nic) a vsetko je v poriadku. Zbytocne stresujes seba i drobceka. Ohladom prace sa rozhodne porad s lekarom ten ti najlepsie poradi.

magnumka6238
29. jún 2015

Ahojte baby no ja som v 10 tt tehotenstva a u mňa na začiatku som nevedela že som tehu, akurát mi meškal menzes. urobila som test a boli tam dve dialnice🙂 potom som začala byť strašne nervozna podraždená všetko ma rozčuľovalo, zima mi bývala strašná, sladke som jedla a tak. potom z ničoho nič akoby uťal, všetky príznaky vymizli. mala som ísť na kontrolu, to viete s akou malou dušičkou som tam šla a keď mi Dr. oznámil - ukázal aj sme počuli srdiečko, asi nebolo šťastnejšieho človeka🙂 teraz som tretí týždeň PN a o týždeň ma čaká ďalšia kontrola to by som mala byť v 11 tt. potom ako som išla na PN už také dva týždňe mi začalo bývať zle, nevracala som ale zo všetkého mi bolo zle ťažko všetko mi chutilo inak vnímala som vône atd. boleli ma prsia. Teraz pár dní dozadu mi vymizlo to, že mi býval zle akurát sa mi grcká furt alebo ma páli občas záha nenormálne ma bolia prsia raz viac raz menej a občas ma pichne v podbrušku. Dnes mi je vcelku fajn zatiaľ až sa toho desím či je všetko ok. Raz sa cítiš ako tehotná raz ani nie🙂 Mal to niekto podobne? Tieto výkyvy ma zabijú🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre