Nechuť na sex v 1. trimestri

23. aug 2023

Ahojte je to normálne že nemám absolútne chuť na sex som v 7tyzdni a býva mi dost často zle a keď mi nieje zle chcem kľud a pokoj.milujem svojho chlapa ale proste nemám chuť na to no.odkedy som mala prvé príznaky sme mali sex asi iba tri krát aj to preto že to chcel on tak reku dobre ale predtým som takáto nebola ani pri prvom tehotenstve 😏máte to aj vy?

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. aug 2023

@karinka223 mňa skôr zaujímali názory iných žien nie výpočty 😉

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
54tinka54
23. aug 2023

nechuť na sex som mala celé tehotenstvo 😅
Hormóny proste… ale je to individuálne

drake122
23. aug 2023

Musíš si manžela asi trochu poznať. Chápe situáciu a vydrží tehotenstvo a šestonedelie so sľubom, že potom budete zase trtkať ako zajace, alebo vieš, že toľko nevydrží a nechceš riskovať, aby si to potencionálne hladal inde? Potom sa z času na čas premôž, alebo aspoň ruky-nohy použi.🤣

mimicka2013
23. aug 2023

Si v 7tyzdni, pozitivny si si nasla kedy? Max 2 tyzdne dozadu? A za to obdobie ste aj tak mali sex 3x a ty uz po 2 tyzdnoch riesis nechut/jeho chut? Tak vela stastia v dalsich tyzdnoch...😀je fajn najst problem aj tam kde nie je

autor
23. aug 2023

@mimicka2013 bolo to týždeň pred ms a je to už skoro mesiac 😏nepytala som sa na blbé komentáre ale ako to kto má 😉

autor
23. aug 2023

@karinka223 áno presne ja to tak mám že aj on vidí že mi je zle ale chápem že je to chlap no ako nejak sa s tým popasujeme len ma tak zaujímali skúsenosti druhých 😁

kati301
23. aug 2023

Celé tehotenstvo som to mala 😃🙈 myslela som že je s nami amen, ale ustali sme to nejako.. hlavne veľa rozhovoru a vysvetľovania, to pomohlo nám. 🙂 a skutočnosť že to raz skončí a vratime sa do normálu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre