Mykóza v 1. trimestri

romanuela7
13. dec 2018

Ahojte, som v 1.trimestri, doktor mi predpisal kortikoifny krem na mykozu na vonkajsie pouzitie a na pribalovom letaku citam ze tehotne v prvom trimestri ho nesmu uzivat, tak teraz neviem co mam robit mam strach si ho davat. Nerobil mi ani ziadne vysetrenie a ja si skor myslim ze som prechladnuta, citim len zvonka palenie a vnutri nic.

dzulli1980
13. dec 2018

Ahoj, ak si prechladnutá, cítila by si pálenie aj pri močení ... aj ja som mala mykózu v 1. trimestri, no mne gynekológ predpísal vaginálnu masť - nepamätám si názov, bola to taká naplnená striekačka, jej obsah som si vstrekla dovnútra ... kortikoidy by som si určite nedávala.
@romanuela7

romanuela7
autor
13. dec 2018

@dzulli1980 dakujem za odpoved, nemam si ju davat dovnutra len navrch v okoli moc.ruri, preco kortikoidy urcite nie ?

dzulli1980
13. dec 2018

@romanuela7 Lebo kortikoidy idú do krvného obehu, okrem toho majú kopu nežiadúcich účinkov ... v tehotenstve by som si ich určite nedala.
@romanuela7

romanuela7
autor
13. dec 2018

@dzulli1980 dakujem, tak budem musiet za nim zajst nech mi da nieco ine snad ma neposle kade lahsie

bona69
13. dec 2018

@romanuela7 kúp si tantum rosalgin, ja som tiež mala v druhom mesiaci a po jednej aplikácii to bolo ok, a môžu to aj tehotné,mne to vždy zabralo

romanuela7
autor
14. dec 2018

@bona69 ja som v rakusku tu tieto produkty nepoznaju, lekarnicka mi dala canesten ten je ok ?

bona69
14. dec 2018

@romanuela7 no mne nepomohol, keď som sa natretá som myslela že sa zbláznim,ako má to začalo všetko páliť,stipat, ako v ohni, no niektoré žienky písali v iných témach ze im to pomohlo,tak asi na každú to inak pôsobí a možno tebe to pomôže,treba vyskúšať

bona69
14. dec 2018

@romanuela7 ale myslím že by mali mať tantum rosa, na nete ho maju, píšu že si ho máš pýtať v lekárni, aj Nemecku ho maju
https://www.uniapotheke.at/produktdetail/tantum...
https://www.medizinfuchs.at/preisvergleich/tant...

romanuela7
autor
14. dec 2018

@bona69 takze canesten sa moze v tehotenstve ? Pouzivam ho druhy den a je to miernejsie tak asi mi zabera

bona69
14. dec 2018

@romanuela7 no to som zisťovala tiež a vraj áno,ale tak super že to zaberá, hovorím že asi na každú to inak pôsobí,tak len nech nás čím skôr pokoj❤️

romanuela7
autor
14. dec 2018

@bona69 dakujem za vsetko si zlata

bona69
14. dec 2018

@romanuela7 rada❤️

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre