MUDr. Grochal - prvý ultrazvuk v 12. týždni

25. feb 2022

Ahojte dievcata, chcem sa opytat zien ktore boli pri doktorovi Grochalovi v Martine na prvy ultrazvuk v 12tt. Kolko dopredu ste sa k nemu objednavali ? Dakujem

ewelin121
25. feb 2022

V 7tt a ledva má tam vpratala 🙈 na 12+4

autor
25. feb 2022

@ewelin121 do rici ja som v 5tt podla vsetkeho a sa mi to zdalo skoro uz volat ci ma nevysmeje sestricka 😅

ketrin
25. feb 2022

čím skôr tým lepšie 🙂

ajka0207
25. feb 2022

Keď budeš mať potvrdené tehotenstvo od svojho doktora, tak volaj.

dietatko2020
25. feb 2022

Cca v 8 tt

petkasaurus
25. feb 2022

No mna teraz objednala az o 5 tyzdnov.. Namiesto 20tt az 23tt..

autor
25. feb 2022

Ja som nakoniec volala a objednala ma uz aj. Povedala ze nieje dovod cakat...

sasikk
1. máj 2022

Ahoj objednali ta v pohode 1x? Pocula som ze uz neberie nove pacientky len take co uz u neho boli 🫢🫢🫢
Ja mam kontorlu u mojho o tyzden to budem v 7tt a ked bude vsetko v poriadku chcem mu hned volat aby som mala termin na do 12tt….

autor
1. máj 2022

@sasikk ahoj ano uz som po ultrazvuku, ja som ale pred tym unho bola. Neviem odkedy by mala byt tato novinka ze neberie nove, ale boli tam zeny ktore boli prvy krat tam, myslim ze to nieje pravda 🙂 zavolaj a uvidis 🙂

sasikk
1. máj 2022

Ďakujem za odpoved 🙂 urcite zvolám ked budem po vysetreni u mojho, a bola si spokojna? 🙂

autor
1. máj 2022

@sasikk ano ja som s panom doktorom vzdy spokojna. Mam viacero znamych a kamaratiek ktore u nho boli a vsetky boli spokojne. Aj sestricky ma mile aj pan doktor je velmi mily ❤

sasikk
1. máj 2022

Tak sa tesim ja som u neho este nebola 🙂dufam ze bude vsetko v poriadku a dostanem sa tam 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre