Meškajúci menzes a negatívne testy - som tehotná?

8horalka11
27. aug 2018

Ahojte baby,chcela by som sa vás spýtať.
menzes mi mešká týždeň a test mam negatívny. Mám ísť k dr,alebo ešte počkať a ďalší test skúsiť. ďakujem.

nikiki29
27. aug 2018

Záleží aj aký citlivý test si mala. Po týždni by už mal byť výsledok na teste vidieť. Skúsila by som test ešte ráno. Ale ak mávaš MS pravidelne, tak ja osobne by som išla k Dr. 😊

8horalka11
autor
27. aug 2018

@nikiki29 menzes mavam pravidelný. 🙂
prikladam fotku. Nechr.sex sme mali pred 2 týždňami skoro troma,menzes som mala dostať pred týždňom. V piatok riadny test naposledy. A menzes žiadny,len bolesti v krížoch. a citlivé (bolave prsia) take mam pred menzesom..

8horalka11
autor
27. aug 2018

@nikiki29 mam vibity mobil zajtra priložilm fotky testov,rozdiel 3 dni v nich je..a ani duch nic

nikiki29
27. aug 2018

@8horalka11 mne keď meškal 7 dní ukázalo silnú druhú čiarku. Ale je to individuálne vieš... môže to byť aj nejaký hormonálny problém alebo stres, choroba, lieky nejaké ak si brala... ak zájdeš k Dr. nič tým nepokazíš 😊

8horalka11
autor
27. aug 2018

@nikiki29 zajtra si mam zavolať o výsledky k môjmu ženskému,lebo som bola pred 2 týždňami unho na nejakej kontrole a bral mi kultivaciu,tak sestrička rovno poviem nech ma objedna.. nejde mi to do hlavy,lebo jedno dieta uz mam,a tiez mi tusim skoro druhu ciarku ukazalo. Myslim ze aj stres,nakolko mi maly od bud.tyzdna ide do škôlky a ja do práce :/

ifava
28. aug 2018

Tak uvidís co ti povedia, chod na krv to masasi najistejsie 🙂 Testy klasicke nie su na 100% spolahlive 🙂

8horalka11
autor
28. aug 2018

@ifava oki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre