Máte sex aj v tehotenstve?

vojtasova
15. júl 2019

Chcem sa spýtať, na vaše názory.. Aj pohľady, som v 6tt +4
Sex sme už nemali vyse 3 týždňov, priateľ je v práci keď sme ho naposledy mali mala som pálenie, rezanie ako pri zápale močových ciest.
Lenže ja mam takú chut, na sex.. Ze neviem co už by som robila. Nechaorm prečo Nikd som to pred tým nemala keď sme spolu spali. Vďaka za rady, či úplne vynechať sex.. Počas tehotenstva ci ako.

nini1010
15. júl 2019

Aknti nic nie je mozete mat pokojne sex.Ak by si potom spinila alebo krvacala tak radsej nie aspon pocas prveho trimestra.

gloria31
15. júl 2019

@vojtasova užívaj si keď nebudeš mať problémy.

lucka12399
15. júl 2019

@vojtasova ja mam v tehotenstve väčšiu chut na sex.. a aj ho mame .. nic sa mi nerobi ani nemam ziadne problemy takze ak ani ty nemas ziadne problemy alebo nemas nejake bolesti pri tom tak kludne môžte

macko1007
15. júl 2019

@vojtasova viesco ja som zistili uplne na zaciatku ze som tehu a dost som sa sexu branila...no momentalne som v 12tt a uz to nejak neriesim...myslim ze keby to tvoje telo nechce tak nemas chut..myslim si ze sa ti nic nestane..ani mne sa nic nestalo 🙂

rainbow82
17. júl 2019

Píše že má pálenie a rezanie!Pane bože treba poriadne čítať.Chod s tým na gynekológiu nech Ťa vyšetrí.Mozes mať aj zápal alebo infekciu.Ja som malá zápal močových ciest.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
21. júl 2019

@magda15 a tebe plati ta domena, ze to davas vsade???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre