Mám dve čiarky na teste a neskutočne ma bolia prsia

emmacarmen
10. feb 2021

Ahojte! Konečne je to tu! Na 5tich testoch dve čiarky.
Prvá kontrola nás čaká 23.2.21 ..
Mám už nevoľnosti, tak pred menzesom týždeň čo som mala dostať a asi týždeň po tom ako som dostať ma dosť pobolievalo v podbrušku ale gynda, že to je normálne..Teraz občasne ma pobolieva a neskutočne prsia ma pobolievajú.
Snáď bude všetko ako má byť a bábo bude zdravé... ako ste to mali vy pri svojom prvom?☺️

stastna_mamicka
10. feb 2021

Vôbec nijak 🤗 okrem toho ze mi rástlo brucho žiadna zmena 🙏 ani raz som nemala nevoľnosť ziadne zvláštne chute ;) iba nespavosť keďže drobca stále stikutalo ;) drzim palce a gratulujem. Ja idem tiež 23.2. na krv na potvrdenie tehotenstva 👶

emmacarmen
autor
10. feb 2021

@stastna_mamicka Jeej super! Ďakujem. Gratulujem aj ja. Dajte vediet, ako ste dopadli☺️

julie19
10. feb 2021

Mna na zaciatku prišerne boleli prsia, úplne citlivé.. a to mi v podstate trvalo cele tehotenstvo a skončilo to až po skončení kojenia😅🤔 inak som nemalá ziadne priznaky, v podstate to prišlo až neskor, asi cca od 10tt mi začalo vsetko smrdiet, nevydržela som v kuchyni ked sa varilo🤮 a nálady ako na hojdacke ... ale tak výsledek samozrejme stal za to ;) 👨‍👩‍👧

blondtana
11. feb 2021

@emmacarmen U mňa tlak v podbrušku, netrávenie a citlivé, boliace prsia, ešte pred potvrdením tehotenstva. Asi v 8tt som začala byť citlivá na pachy. Zle mi extra nebývalo, ale vyslovene dobre tiež nie. Malý je na svete a úplne zdravučký a extrémne živý 😀

nikk3y
15. feb 2021

Ja mám teraz svoje prvé 🙂 do 5tt len kŕče ako pred MS ... potom ranné alebo skôr celodenne nevolnosti, nevedela som do žalúdka nič dostať som bola na vode :D návaly tepla neskôr bolesť drieku a chrbtice, nesmierna bolesť prsnikov(Aj zväčšenie) divné chute a pachy :D
Teraz som už v 3 mesiaci a pre zmenu som už celkom fajn aj zjem všetko na čo mám chuť🙂 ale zas ešte stále mi vadia pachy niektoré🙂 a zabudla som na wc na to som zo začiatku chodila každú chvíľku:D teraz už len za pár hodín sa idem vycikat:D a už 3.mesiac mám vždy zvýšenú teplotu 🤦‍♀️🤰🤷‍♀️😁
Tak držím palce 💪😁 hee 23ho mám dostať už aj knižku:D ☝️🔝

emmacarmen
autor
15. feb 2021

@nikk3y fiiiha...no u mňa to vyzera koniec 6 týždňa..tak som zvedavá, že čo😁 tie krce mam stale, niekedy som z toho na nervy, tak snad bude malinké v poriadku🙏🏽
A drzim palce ! Nech ste zdravi🙂😊

nikk3y
15. feb 2021

@emmacarmen nebooj určite áno ❤ to len maternica sa "roztahuje" 🙂 ... dakujemeee podobnee ❤❤🤰

misa11111
16. feb 2021

@emmacarmen ahoj môžem sa spýtať ako často máš tie bolesti v podbrušku? Mne mešká síce len tri dni ..ale tiež mám obavy.

emmacarmen
autor
17. feb 2021

@misa11111 ahoj.ako pri menštruácií...denno denne.
Najprv na začiatku uplne to bolo stale a teraz kazdy den raz za cas ma zabolí...

misa11111
17. feb 2021

@emmacarmen no mňa presne tiež tak a hlavne večer a ráno ale len pár sekúnd.. hádam bude všetko ok🙏🙏

nikk3y
18. feb 2021

Baby ja ešte aj teraz také pociťujem :D a to som v 12tt 🙂 ale časom sa nato dá zvyknúť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre