Mali ste nechuť do jedla na začiatku tehotenstva?

sonickav
28. máj 2012

Ahojte, som v 12týždni a mám strašnú nechuť do jedla. Nechutí mi takmer nič a o mäse ani počuť nemôžem. Sem tam si dám ovocie, rybu, ale aj to len tak, aby som zahnala hlad. Som unavená, nič sa mi nechce, len ležať. Stretli ste sa s takýmto niečím? Ď.

nanulik
28. máj 2012

bežné príznaky tehotnosti

gabinocka
28. máj 2012

totalna tehotenska klasika 😉 ...ja som prve mesiace chudla a jest som sa musela doslova nutit..potom sa to rozbehlo pomaly, ale niektore potraviny som fakt vobec nemohla 😝

zeleny_cajik
28. máj 2012

každá druhá 😀

lucinocka
28. máj 2012

ja som v 22 tt a stale nemam na nic chut a t5ez sa mi nic nechce :D

zuzin78
28. máj 2012

pri prvom tehotenstve by som spala cely den, pri druhom mi bolo zle 6tyzdnov bleee

betina1984
28. máj 2012

Presne, do 20 tt.som chudla, takmer som nejedla, v podstate do konca tehu. Pribrala som len 7,5 kg pri dvojickach. Chutilo mi len ovocie, neskor uz vsetko, ale jedla som malo

zuzka1008
28. máj 2012

jasne to je normalka, časom to prejde, ja śom zas bola taka unavena, že len čo som prisla z prace, som zaspala 😲

zuzzuli
28. máj 2012

u mna sa to striedalo 😀 par dni som sa nevedela dojest a inokedy som jedla len preto ze som musela 😉 takze si z toho nic nerob a uziiivaj si tehulkovanie 🙂

gabuska36
28. máj 2012

jasnačka...ja som obed jedla 2 hodiny...za každým sústom ma napínalo ako žabu...ale nebojaj všetko prejde a o chvíľu zješ aj celu ľadničku...drž sa!

sssimi
28. máj 2012

Ja som pribrala za celé tehotenstvo 6kg a aj to za posledné 2 mesiace. Domov som išla o 8kg ľahšia. Jedla som len keď som už musela a k tomu som lietala okolo 2oj ročného dieťaťa, takže na postel som nemohla ani pomyslieť keďže som bola na ňu celé tehotenstvo sama 😉 . Je to normálka. Chutiť mi začalo až 3 dni po pôrode keď mi mlieko nabehlo. Od vtedy opäť žerem 🙄

cmulinko
28. máj 2012

vo fore Tehotenstvo je momentalne 4551 diskusii a otazok......kde sa urcite stretnes s takymto niecim ako si vyssie napisala 😉

lucka1987
28. máj 2012

😀 😀 stretla.. stretla.. ale toto si mozes vygooglit za sekundu a. kukni priznaky tehotebstva v 1 trimestri napr 😉

kikushka2386
28. máj 2012

cele tehotenstvo mi nechutilo jest.maso sa mi uplne zhnusilo nemohla som ho ani citit.velmi malo som jedla.po porode sa mi vratili chute :D

lentilka29
28. máj 2012

prve tri mesiace som chudla,napinalo ma zo svetkeho,potom som pribrala 20 kg...

fugu77
28. máj 2012

Ako by som citala o sebe. Najprv som chudla, bolo mi zle a od 14.tt mi zacalo chutit a pribrala som 13 kg. Je to bezne. Ak to vsek bude trvat dlhsie ako do 4. Mesiaca urcite sa porad s lekarom.

emily_666
28. máj 2012

neboj sa, zasa ti začne chutiť, až tak, že ťa to bude mrzieť 😀 😀 😀 😀

happy8051
28. máj 2012

ja som v tomto tehu 4,5 mesiaca nemohla jedlo ani vidiet a vsetko som jedla nasilu aj z toho vacsia cast isla do zachoda... vobec by som to nepokladala za nieco vynimocne

sophie753
28. máj 2012

ahojte kočky🙂ja som momentálne v 17t.t. a este stále mám rovnaký problém ale mám už dve detičky tak viem,že každé tehotenstvo je iné a aj ked to teraz nieje ani pre mna príjemné a ľahké verím,že moje telo vie čo potrebujem.Myslím,že sa nieje čoho báť a časom sa to upraví...začiatky bývajú ťažké 😖

lienka1701
9. dec 2012

ahoj ja som tiež v 12tt a zozačiatku ked boli nevoľnosti tak tiež som mala nechuť do jedla...a aj som schudla...teraz sa to trošku napravilo aj mi viac chutí jesť...tak ale asi je to normálne...

stacinka69
15. dec 2012

prave som nejedla 3 dni a zacal 4 den konecne som dala nieco do ust.Inak vsetko ci je to voda,mandarinka,keksik 🙂 vsetko islo somna von.Tak sa neboj bude to este trvat.Ja nevarim doma uz 2 tyzden.Inak som kucharka ze varim kazdy den a moj muz pribral pri mne 32kg a ja mam sotva 50kg.A teraz este v tehotenstve som schudla lebo nevarim vsetko mi smrdi :(

betuska22
15. dec 2012

moja mne bolo pri oboch strašne a keby len na začiatku ja som grcala ešte v den pôrodu.... 10kg dole pri oboch to bol des..... ale babatko rastlo tak to nevadilo....

nikyaariel
26. dec 2012

AhojDievcatka ja mam tiez problem podobny ako vacsina z vas tuna, nechuti mi nic a este aj z vody mi je zle o mese ani pocut a stracam silu...dakedy len umyjem riady a musim si ist sadnut a predychat to niekedy si myslim ze niesom tehotna ale chora.... som v 11 tyzdni a doktory mi za kazdym vravia ze to prejde po skonceni 3 mesiaca tak som velmi zvedava bo uz to ani na moju psychiku nevplyva dobre ..... som kucharka no ku peci sa nepostavim aj keby neviem co...smrdi mi vsetko aj veci ktore som do teras mala rada... Cuch mam taky ze citym ako sa suseda vonavkuje vedla v dome ked ma okno otvorene uz si pripadam jak psychopat.myslite ze sa to da nieako ovplivnit ze by to nebolo az takestrasne ci jednoducho to musim pretrpiet a hotovo....bojim sa ze koly tomu vsetkemu sa prestanem tesit na dieta aj take som pocula uz ze sa stalo niektorym zenam .........

anjelik2509
26. dec 2012

ja som jedla normálne, ale nesmela som cítiť mäso, inak sa mi otočil žalúdok a bolo 😀 ale to je úplne normálne, to prejde 😉

marissenka
26. dec 2012

@nikyaariel ahoj.to je normalne....ja som na zaciatku schudala 2 kg,nic mi nechutilo vsetko smrdelo.ked som isla cez garaz vonku som musela predychavat ten smrad(nesmrdi nam tam samozrejme nic),proste ten pach fuj..riady som neumyvala,z wc ma napinalo,z umyvadla a ked som mala maleho prebalit?konec sveta a to aj ked bol len pocikany!!!pila som len cistu vodu....z muzovej vonavky som ma napinalo a to som mu ju sama par mesiacov dozadu kupila...ach jo.neboj to prejde...aj mna to preslo asi v 15tt...prijemne tehulkovanie 😉

pingu1
26. dec 2012

mne nechutilo celych 39 tt a pribrala som 30kg

veronikabb
26. dec 2012

Ahojky .... mne to trvalo tak skoro do nejakeho 13 tt .... no strasne schudla som 8kg a mozno doteraz pribrala 1kg .... s jedenim to bolo priserne co som jeden den jedla na druhy den smrdelo a slo kadelahsie so mna .... jedla som len ovocie a najradsej zemiakovu kasu 😠 😠 lebo to mi slo len dole krkom ani som nevedela, ze nieco jem len som bola skoro stale hladna veru na psychiku nic dobre. Teraz je to dobre uz celkom sa aj najem a uz mi nesmrdi tolko veci ale o nejakom prejedani a tehotenskych chutiach sa hovorit neda. Vtedy mi vsetci hovorili, ze som opeknela a vraj to bude chlapec ako buk. No ja som sa vtedy necitila bohviejak a pekna uz vobec nie 😠 😖 no a z toho chlapca co mi predpovedali tak rastie mala bambulka 🙂 🙂

lubina
26. dec 2012

Tak prve tehotenstvo bolo super, ziadne nechute a ani nic podobne. Ale zato druhe tehotenstvo som vracala skoro 5 mesiacov a vodu len co som dala do ust uz ma natiahlo...........bol problem si aj zuby umyt 😀 bez toho aby som neutekala na zachod sa rozpravat s misou 😀 . A boli aj ine nechute, maso, chlieb, jogurt........ale voda to bola SUPER nechut......

iwiny85
26. dec 2012

jasnačka ja som prvé týždne len preležala a prevracala... do dnes nemôžem niektoré jedlá ani cítiť, miesto priberania som chudla ... 🙂

moonica
30. dec 2012

Ja sa radim tak isto k vam vobec mi nechuti, premaham sa, od kedy som tehu moje milovane sladkosti som snad ani nejedla. Uz som z toho aj nervozna lebo som hladna a nic mi nechuti, od vcera mam ale trosku pocit akoby sa mi to zacalo napravovat,zacala som 10tt, normalne som zjedla dva chlebiky dnes, vcera tanier halusiek....Snad sa to uz meni 🙂

zuzi0911
30. dec 2012

Jedla som rovnako len mi viac chutilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre