Mala som sen o pohlaví bábätka

rebeka3333
2. jún 2022

Ahojte baby som v 12tt. Už dlhšie sa mi sníva že budem kocikovat chlapčeka alebo že som prišla zo sona a tam bol pipik 😂 chcela by som viac dievčatko ale tak samozrejme nech to je zdravé nemáte s tým niektorá skúsenosť niekde som čítala že čo sa sníva tak opak sa stane ale neviem 😂🥹

veeerooonkaaa
2. jún 2022

Mne sa zase snívalo že som si kočikovala dievčatko, ešte pred tym ako som bola tehotná. Chvilku na to som zistila že som naozaj. Ale pohlavie ešte neviem 😅 tak ktovie čo na tom bude 🤭

iwet25
2. jún 2022

@rebeka3333 máš to 50:50,niekomu to vyjde niekomu nie 😁

simsalabim
2. jún 2022

Mne sa snivalo v prvom tehu, ze budem mat chlapceka... narodilo sa dievcatko.

lejusinka
2. jún 2022

Mne sa snivil velmi zivy sen chlapcek a je to dievca 😁

janickacrazy
2. jún 2022

Mne sa snívalo, že budem mať dievčatko, bol to chlapec.

19daniela90
2. jún 2022

Mne sa snívalo ešte pred druhým tehu, že budem mať dievčatko a naozaj mám druhé dievča. Teraz som 3x tehu a sa mi nonstop sníva s dievčatkom. Aj sa mi v sne prihováralo dievča. V stredu idem do poradne, tak uvidíme, či sa konečne ukáže a povie mi dr pohlavie

danulicek
2. jún 2022

pridávam sa do klubu snívajúcich 😀 snívalo sa mi v oboch prípadoch, že som čakala dievčatko, oba razy sa narodil chlapec 🙂 pri prvom sa mi však neskôr snívalo (už som vedela pohlavie), že sa volá Tomáško. A vo mne to tak ostalo, že mám Tomáška a neskutočne mu to meno pasuje 🙂

ciusinka
2. jún 2022

Ja som tyzden pred velkym sonom v 20tt vo sne rozposielala sms-ky v znení: "Ahoj, volám sa Marco, narodil som sa ...". O tyzden nam lekar na tom sone povedal, ze cakame chlapca 🙂

hope87
2. jún 2022

Mne sa takto snivalo den pred sonom, kedy sa uz da zistit pohlavie. V sne na mne obkročmo sedel maly chlapcek a dokonca si v tom sne sam vybral meno. Vybral si meno Jakub ale kedze moj partner bol maximalne proti tomuto menu, nevola sa Jakub ale Lukáš. Bola to moja volba predtym, nez sa mi prisnil ten sen. Dlhsie ma to skrelo, ze nebude mat meno, ktore si v podstate sam vybral. Prislo mi to ako znamenie... ale tak co uz...nechcela som ist proti svojmu chlapovi. Takze ja som sla na sono uz s tym, ze som vedela, ze to bude chlapec 🙂

lucia7933
2. jún 2022

a ked sa mne snivalo ze som si nasla na teste dve ciarky? tiez to nieco znamena? 😇 (aktualne niesom tehotna, teda neviem o tom)😂

lucia7933
2. jún 2022

inak aj ja uz som mala sny o pohlavi babatka, raz bol v sne chlapcek inokedy dievcatko...ale este nemam dietatko (o jedno som prisla MA :( ale to ani nevieme ake bolo pohlavie )

diamond007
2. jún 2022

@rebeka3333 aj mne sa snívalo opačne pohlavie... Sny sú väčšinou opačne vyložene aj

asia83
2. jún 2022

@rebeka3333 Vraj opak toho pohlavia, ktoré sa tehotnej sníva, bude mať. Mne sa dvakrát potvrdilo.

barbora0308
2. jún 2022

Mne sa raz snivalo, ze som porodila pizzu a spytala som sa nasledne lekara, ci ju mozem zjest 😳 teraz cakam chlapceka, tak dufam ze neporodim pizzu 🤷

veeerooonkaaa
2. jún 2022

@barbora0308 toto je užasne🙏🏽😂😂😂😂😂😂

barbora0308
2. jún 2022

@veeerooonkaaa Nuz asi som mala na nu strasne chut 😅

elizabet173
2. jún 2022

@rebeka3333 mne sa snívalo, že čakám chlapčeka, aj som cez brucho videla v tom sne, že je to chlapec, aj sa chlapec narodil.

miadi
2. jún 2022

Mne sa snivalo tuto noc ze som mala vzacny mysticky parfem a strazila mi ho kapitanka piratskej lode lenze ona sa snim nastriekala .. a rozleptalo ju to ako kyselina.. sny su len sny nie su vestecke.

nevenka
2. jún 2022

@lucia7933 mne sa to snivalo a nie ten mesiac, ale o dalsie 2 to bola pravda 🤣

nevenka
2. jún 2022

@miadi ale niekedy mozu byt, mala som takych par...taky h vyznamnych, ze proste naozaj nieco znamenali.

lucia7933
2. jún 2022

@nevenka tak my sa ani nesnazime takze by to bolo prekvapenie keby to bola tento mesiac pravda..ale velmi by ma to potesilo😍

elanor
2. jún 2022

mne roky rokuce snivalo, ze prve dieta budem chlapca, a to mam dvojicky dievcata.

miadi
2. jún 2022

@nevenka tak to len podvedomie vytvara sny z myslienok spomienok atd. Snivat sa ti moze aj to co si myslis ze bude. Lebo tak nejak to ocakavas. Vestecke sny su vzacnost. Ak vobec . Niektore veci su predvidatelne.

nevenka
2. jún 2022

@miadi to je tiez len Tvoja interpretacia, moja je ina, nevadi 🙂

nessa123
2. jún 2022

@rebeka3333 mne sa snívalo, že som rodila šteniatka 🤮 ale 20 ich bolo 😂😂 otrasný realistický sen. Ale teda snívalo sa mi aj o bábätku, ale nikdy som nevidela pohlavie, nikdy som ho nevidela tak na priamo a čakám chlapčeka 😁 a to som bola do 14tt presvedčená, že čakám dievčatko a keby nevidím toho pipika cez celú obrazovku, tak ani neverím.

evka_3
2. jún 2022

Mne sa snívalo ze budem mať dievčatko ze behá po schodoch a zavolala som na ňu menom,mám dievčatko pre presne tie iste vlasky ako v sne mala a aj sa tak volá 😍

nerya
2. jún 2022

Mne sa furt o dievčatku aj po pôrode 🤷 mám chlapca

janickacrazy
2. jún 2022

@lucia7933 inak mne sa včera snívalo, že som hovorila manželovi, že sa nám v marci narodí bábo, tehotná nie som a ani neplánujem, tak dúfam, že to len moje podvedomie vymýšľa somariny 😂😂😂

lucia7933
2. jún 2022

@janickacrazy ak v marci tak realne to je :D pretoze jun iba vcera zacal😂 do konca mesiaca este daleko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre