Ľudský choriový gonadotropín cez 700 na konci 5. týždňa

lucyyjja
2. mar 2016

Ahojte,som na konci 5tt a hodnota hcg je 726...som po mimomaternicovom a samozrejme na sono idem az v piatok....
Prosim vas,napiste sem niekto,aku hodnotu ste mali...Dakujem...

veronicka88
2. mar 2016

5tt 680...o chvilku ma maly tri roky;)tiez ma strasili a nedala som sa...

jeemima
2. mar 2016

mala som 740 v 6tt a hned ma poslali do nemocnice ze mimomaternicove a nakoniec sa z toho vyklulo uplne v poriadku tehotenstvo az na to ze dokonca bolo dvojickove ;)

lucyyjja
autor
2. mar 2016

Dakujem dievcata....takze stale to moze byt normalne tehu....kazdopadne v piatok sa dozviem....

lucyyjja
autor
2. mar 2016

@zuzik307 no podla tej tabulky som niekde medzi 4 a 5 tt....ci?moze to byt aj tym,ze ovu bola neskor a teda mozem byt estelen v 5tt.

veronicka88
2. mar 2016

@lucyyjja ano,ja som mala poposuvany cyklus a aj TP o tyzden...nedaj sa vystrasit..drzim palce

jeemima
2. mar 2016

@lucyyjja nestresuj sa vopred, v tehotenstve je najlepsie neriesit problemy kym neexistuju...nalad sa pozitivne....mna vtedy tak vystresovali a ked mi brali krv pocas hospitalizacie tak o 36 hodin zrazu zo 740 som mala 2700 a uz to bolo zrazu privela na dany tyzden a potom sa ukazali dvaja drobcekovia

lucyyjja
autor
2. mar 2016

Oukej....pockam si na piatok....snad uz bude vidno sosovicku malu😉 dievcence dakujem za podporu .... kazda so zlmi skusenostami to chce citat😉.....

lucyyjja
autor
4. mar 2016

Ahojte,tak vidno gestacny vak zatial,uz to je pre mna uspech....dalsie hcg bude v pondelok....ach dufam stupne a vsetko bude ok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre