Kyselina listová 10 mg v 5. týždni

domi1109
8. mar 2019

Dobrý deň prajem. Som v 5 týždni tehotenstva a gynekologička mi predpísala acidum folicum 10 mg. Užívali ste toľko mg počas tehotenstva a bolo všetko v poriadku?? Ešte mam aj femibion 1 a povedala ze to môžem užívať spolu. Len sa bojím keď denná dávka je 0,8 mg. Ďakujem za odpovede.

evittam
8. mar 2019

@domi1109 Zalezi od tvojho zdravotného stavu. Ja som ani v jednom tehotenstve nebrala nic podobne a ani ine umele výživové doplnky.

domi1109
autor
8. mar 2019

@evittam práveže som celkovo zdravá, aj čo mi robila krvne testy tak mam všetko v poriadku. Preto nechápem prečo mi dala také dávky.

evittam
8. mar 2019

@domi1109 Tak na to ti ja neodpoviem. Žeby biznis?! Ako som uz napísala mala som obe tehu v pohode, nebrala som nic. Mam dve zdravé deti.😉

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domi1109
autor
8. mar 2019

@simonkaba a akú dávku kyseliny ak sa smiem spýtať? Práve krvné testy mam v poriadku

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulla1
8. mar 2019

@domi1109 aj mne môj gynekológ predpísal túto a dokonca dávkovanie 1 ráno a 1 večer, nebrala som nič iné a povedal ze ju stačí brat v prvom trimestri

domi1109
autor
8. mar 2019

@janulla1 a bábätko je v poriadku aj napriek takým vysokým davkam?

janulla1
8. mar 2019

@domi1109 už má 8 rokov a je veľmi šikovná, teraz mam také isté dávkovanie tak dúfam ze bude tiež všetko ok 🙂

domi1109
autor
8. mar 2019

@janulla1 veľmi sa teším s vami ❤️

janulla1
8. mar 2019

@domi1109 ďakujem 🙂

malinajahoda
8. mar 2019

@domi1109 ja som musela brat kyselinu listovú ešte aj pred otehotnenim a celé tehotenstvo som ju užívala. Dokopy to bol rok a pol.

domi1109
autor
9. mar 2019

@malinajahoda užívali ste túto 10 mg?

malinajahoda
9. mar 2019

@domi1109 mala som túto

manda13
9. mar 2019

@domi1109 mne moja nedala nič ja som si sama kúpila femibion a predtým prvý mesiac iba samotnú kiselinu listovú ani o Tom doktorka nevie povedala že som mladá že načo ale predsa c strave tolko nezjes na vývoj pre bábo obyčajne vytaminy podľa mňa neuškodia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre