Kúpili ste si knižku, kde si zapisujete všetko o bábätku?

sisinka2020
2. sep 2020

Ahojte baby chcem sa spýtať kúpili ste si niektora knižku kde si zapisujete všetko o bábätku aj teraz počas tehotenstva aj potom keď sa už bábätko narodí ? Ak ste si kúpili odporučili by ste mi nejakú ? Ďakujem

dobkovci
2. sep 2020

My máme kroniku a do toho sa zapisuje všetko mozne.

mima1
2. sep 2020

Kupila no nebol cas na zapisovanie 😂 syn ma 4roky mozno niekedy vypisem ked si spomeniem

kubkovamama
2. sep 2020

@sisinka2020 nekúpila ani pri jednom,nejak ma neoslovil "gýčový" vzhľad,ale to bolo pred 10r.😃Teraz pri treťom sme našli po niekom z rodiny nevyplnenu,celkom neutrálnu,tak uvažujem,že tentokrát možno.Ale je až od porodu a tipujem,že v tom zhone si na ňu ani nespomeniem.

marion09
2. sep 2020

Kúpila,mám ju dodnes nedotknutu

veronikaszabova
2. sep 2020

Nekupila - ani pri jednom synovi

marcellka32
2. sep 2020

Kúpila aj pri dcére aj pri synovi a postupne vypisovala, majú tam nalepené foto z ultrazvuku keď boli v brušku, potom keď sa narodili tak miery, ako rástli koľko merali, a prvé vlasy tam majú taký chumacik v sáčku, pamiatku na krst-od farára pekný list nalepený, rodokmeň rodiny a iné...deti sú už väčšie a sú radi že som im to urobila, sa smejú keď si to čítajú, je to milé

bbebe
2. sep 2020

Nie, pride mi to to take gycove a take prehnane. Listovala som ich viac a ziadna ma neoslovila.

kittykat22
2. sep 2020

Ja mam krabicu kde si odkladam veci - naramok z porodnice, dupacky z 1 narodenin, mam tam aj mliecne zuby 😂🙈 oblubeny sveter zo skolky, zvieratko nalepku zo skrinky, priania k dni mamiciek, prveho plysaka, prvu knizku. Ked som sa v tom hrabala, bol to krasny pocit 🤩🤩 Za mna lepsie ako kniha 🙃 Dotykat sa detskych veci - to si v sekunde spat spomienkami par rokov spat 🥰🥰

s_a
2. sep 2020

ja mám každý krok je môj príbeh ale tak zatiaľ ešte len čakáme, kým môžeme začať zapisovať

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
2. sep 2020

Nekúpila som 🙂

marcellka32
2. sep 2020

@november1111 ja som sa snažila aj pri druhom, je pravda že tam majú len do 3 rokov popísané veci, prvé slová, a všetko...teraz sa bavia na tom 🙂

panelacikova
2. sep 2020

nie, načo?

radkaradix
2. sep 2020

kupil muz a ja poctivo zapisujem.. mam len jedno dieta zatial a obavam sa, ze pri dalsich detoch nebudem taka dosledna a bude mi to potom luto, ze jeden ma a ostatne nie :D :D ale budem sa snazit..

simca06022011
2. sep 2020

kupila som a dokopi nic som nezapisala, este aj vlasky a co ja viem co zmizli.. podla vsetkeho tomala nejak dostala do ruk a vyhodila :DD

selu11
2. sep 2020

Knižku som nekúpila žiadnu, nič určené na písanie o bábätku sa mi nepáčilo kúpila som len pekné linajkové diáre a tam píšem sama. Do roka som tam malej písala každý deň, od roka len tak zbežne

sazumak
2. sep 2020

Mne to písal ocino, keď som bola malá až do dospelosti 🙂 Tak som ich kúpila aj našim trom kočkám a poctivo píšem. Je zaujímavé sledovať, že sme všetky približne rovnaké, či výškou alebo hmotnosťou 🙂 Píšem si tam aj niečo navyše, ak mi chýba...kedysi pri prvej dcérke sa mi tie knihy páčili viac, boli do 5 rokov dieťaťa. Teraz sú také viac americké...ale aj tak píšeme 🙂

jana_eyre_2
2. sep 2020

Mám pre prvých dvoch.. tu pre prvého syna mám vypísanu do polovice.. potom sa narodila druhá dcéra a tam je už len strana dve.. a tretí knižku nemá vôbec 😅 snáď mi to odpustia. Mne je to aj ľúto lebo by to bola pekná spomienka, ale som hrozne zabudliva..

medeaa
2. sep 2020

@sisinka2020 kupila som si "Moj tehotensky dennik" s ilustraciami Eleny Veronesiovej. Ilustracie su decentne a zapisnik zmysluplny. Jedina negycova knizka, ktoru sme nasli.

luciab987
2. sep 2020

@sisinka2020 Slovart- Moj prvy album. Na titulke je plysovy macko. Podla mna velmi pekne. S 3D papierovymi aplikaciami. Jemne farby. Myslim ze sa este predava. A tehotensky dennik taky fialovy. Ilustrovala Elena Veronesiova. Mne sa to paci. Aj malej odkladam niektore veci. Prve body, veci z krstu. Myslim si ze to ale viac bude zaujimat dievcata ako chlapcov ked vyrastu. Ja by som si napriklad nieco take o sebe pozrela. Ale je pravda ze viacere mamicku maju denniky a nevyuzivaju to lebo cas leti 😊

h2
2. sep 2020

@sisinka2020 Špeciálnu knižku som si nekúpila, ale zapisovala som do takých veľkých zošitov s tvrdou väzbou. Vydržalo mi to tuším do synovho prvého roka, nebol veľmi čas zapisovať. Ak povie niečo vtipné, píšem to sem do témy "Perly našich detičiek...". 😊

andreatytler
2. sep 2020

Knizku na tehotenstvo som nekupila. Bola som poverciva a bala som sa.
Knizku o dietatku som kupila a aj zapisujem. Cakala som na babo 10 rokov tak si uzivam kzady den a hlavne vyrastie tak rychlo ze budem rada ze som si zapisala tie veci lebo clovek na to aj zabudne.
Zijem v Kanade takze knizku neporadim ale ja nielen zapisujem do knizky kde su tie najvacsie medzniky ako prvy usmev a prvy krok ale ja si robim aj dennik zaujimavych udalosti... oblubene hracky, ake hataninove slovicka v ktorom mesiaci, to ako drzi prsteky roztiahnute ked zaspava, ako sa hra nahanacku s mackou.

Nasa mama mala taketo knizky pre mna a brata aj ked nie tak podrobne a my sme ich spolu strasne radi citali. Mam ju dodnes. Davalo mi to skvely pocit ze nas mama velmi lubi a ze sme boli pre nu velmi vzacni.

pattinka
2. sep 2020

@marcellka32 ja tiež takto obom dievčatám a aj teraz sa chystám ♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre