Krvavý výtok v 7 týždni

adka89
10. okt 2012

Ahojte dievčatá, som v 7tt. pred týždnom som mala krvavý výtok tak mi dal doktor lieky a vypísal ma na PN. Včera som bola na kontrole povedal ze je vsetko v poriadku. ale dnes po wc zo mna vysiel taky slizový krvavý výtok, neviete co by to mohlo byt? v takej slizovej podobe sa mi to este nevyskytlo.

lalinko2010
10. okt 2012

@adka89 choď zajtra k lekárovi, alebo ak sa ti niečo nezdá, tak zájdi na pohotovosť - gynekológia - tam ti spravia sono a povedia čo ďalej. nie je to v poriadku!

lucka1987
10. okt 2012

@adka89 treba zajst k lekarovi. urcite by som sla uz hned rano. nemusi to nic byt, no moze. jedine lekar ti povie, ci si ok, alebo nie. aj keby to prestalo radsej chod, nech ta kukne.

adka89
autor
10. okt 2012

no ale najprv by to chcelo asi zmenu lekára lebo ten moj je taky ze mi este aj vynada naco tam hned utekam a aj tak mi nic nepovie na to...

zuzi0911
10. okt 2012

@adka89 ked mas takeho dobreho lekara chod na pohotovost ja by som necakala.ja som isla aj 2x do tyzdna k lekarovi ked sa mi nieco nezdalo ale on mi vzdy povedal kedykokvek si nebudem niecim ista. ale chod radsej hned na pohotovost

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andulka13
10. okt 2012

@adka89 ahoj, aj ja som taketo nieco zazila,bolo to tusim tiez v takom case. isli sme do nemocky na pohotovost, tam spravili sono, povedali mi ze babo je v poriadku a ze sa to stava, no niekedy to moze koncit inak 😢 . no predovsetkym bola som pokojna, ze sme sli a videla som babatko ako mu bije srdiecko 🙂 Aj kamaratke sa to dialo a chodili tam pravidelne kazdy tyzden, pre istotu a nikdy jej nenadali a tak aspon mala istotu, ze je vsetko OK. Tak radsej chod aj ty ak si este nesla. Drzim palce!

mowinka1
10. okt 2012

@adka89 nevyšetroval ťa zrkadlami? počas tehotenstva to môžeš mať spôsobené aj vyšetrením od dokt., po sexe a pod.

hybrida
10. okt 2012

@adka89 ahoj,ja som mala tento isty problem tiez som tusim bola okolo 7-8tt.Mne sa to stalo dokonca 3 krat a vzdy som hned utekala na pohotovost kde mi spravili vysetrenia,chvalabohu vzdy bolo vsetko v poriadku 😉 Taktiez mi povedali ze sa to stava casto,nasadili mi lieky a hlavne kludovy rezim,teraz som uz v 12 tt a zatial sa nic neobjavili,neboj sa ak povedali ze je vsetko ok 😉

kika2111
10. okt 2012

ja som mala podobny problem,dokonca trval od cca 6.tt az do 10.tt,ale nastastie vsetko bolo ok.

melanka21
11. okt 2012

Ahoj , ja som mala to iste dokonca som si aj tyzden polezala v nemocnici lebo zo mna ta krv doslova tiekla. Ak ta vcera lekar vysetroval, nemal by ti to sposobit on, ja som sa tiez na to pytala a moj gynekolog ma hned od toho vyvodil. Mozno mas nejaky hematom , ktory tvoj lekar prehliadol alebo potom mas tu vcasnu placentaciu o ktorej mi tiez moj lekar vravel. Teraz by si mala hlavne lezat a mat vylozene nohy hore. Hlavne by ti mal predpisat tvoj lekar Dycinon alebo ascorutin, pripadne aj duphaston. Nemusis sa bat ak ti tvoj lekar povedal, ze je to ok tak by to tak malo byt. Ja som sla na pohotovost s tym, ze som o babo prisla a nakoniec bolo vsetko ok. Hlavu hore moja 🙂 nebojaj bude dobre verim tomu 🙂

adka89
autor
11. okt 2012

tak dnes som bola na tej pohotovosti a vsetko je v poriadku ziadny hematom ani nic🙂 a konecne som videla na ultrazvuku aj krasne babatko aj s akciou 🙂 krasny pocit pocut bit take male strdiecko 🙂

magdusaaa
22. okt 2012

@melanka21 ahojte,ja som tiez krvacala,ale take tmave,predpisali mi ultrogestan,zatial v poho ,tak uvidime,drzte sa baby...

melanka21
22. okt 2012

@magdusaaa Utrogestan som brala aj ja, ale to je hormon co to ma spolocne s krvacanim? Mne na krvacanie dali dycinon, ascorutin a beriem doteraz este aj duphaston. Este krvacas???

magdusaaa
23. okt 2012

@melanka21 nie uz nekrvacam,ale mam stale take hnede,myslid,ze ten ultrogestan aj pomaha udrzat tehu,alebo len tak napol.

melanka21
23. okt 2012

@magdusaaa no neviem , mne lekar povedal, ze je to hromon nic o udrziavani nehovoril 🙂 ale ved to je jedno nie :D ked pomaha tak nech pomaha tak ako ma 🙂 ja som ho brala do 14 tt uz mi ho vysadil. Robil ti aj nejake ine vysetrenia??? Vyjadril sa preco krvacas??

kijusqa
23. okt 2012

aj ja som krvacala v 7tt aj v nemocke som tyzden bola ale vraj to je aj z toho ked sa babo zahniezduje v maternici,cize tam trosku narusa to prostredie,vtedy je mozne krvacanie

magdusaaa
23. okt 2012

@melanka21 praveze sa ani nevyjadril,dal mi ultrogestan a povedal,ze preto ,ze spinim,prve som mala hnedy vytok a potom tmavu krv,to som mala tak od piateho tyzdna ,krvacala som v siestom tyzdni,ale tak tmavu krv,teraz som osmom tyzdni,len sem tam mam bleducko hnede,uz nech prejdm ten prvy trimester,

magdusaaa
23. okt 2012

@kijusqa ahoj,aj ti dali nejake lieky uzivat?

kijusqa
23. okt 2012

@magdusaaa uz to je vyse 2 r.tak si presne nepamatam ale duphaston urcite a ci este nieco neviem ,ale preslo to jak som v tej nemocke bola

melanka21
23. okt 2012

@magdusaaa no ja som bola aj v nemocke s tym krvacanim, zo mna doslova krv tielka, hned mi dali dycinon a ascorutin, duphaston som mala predpisany uz od mojho lekara. Len ten utrogestan mi povedal, ze je to hormon :D tiez neviem naco som to brala, ale tak lekari uz vedia naco to davaju. Skor ti tvoj lekar mal dat podla mna ten duphaston a dycinon, pripadne ascorutin a urcite ta mal poslat na hematologiu a endokrinoloogiu, v takychto pripadoch to berie viacero zien 🙂

silviami
24. okt 2012

som v šiestom týždni a začala som špiniť, strašne sa bojím a nie je to komu povedať, zatiaľ to vie iba manžel, čakáme ako to celé dopadne. ráno som utekalaa do centra, bábo tam bolo, srdiečko ešte nebolo dobre vidieť, ale že asi je, mám prísť v utorok, beriem 3x2 utrogestan a 3x2 estrofem, dr. povedala že je to maximálna dávka, že nič viac nemôžem len byť v kľude a čakať, ja sa z toho asi zbláznim, sorry že vás s tým otravujem.

ikabrano
24. okt 2012

ahojte, ja som v 15tt a krvácať som začala 1.krát až v 12tt. keďže som po IVF, utrogestan som brala od začiatku tehotenstva a akurát v 12tt som ho mala vysadiť. hospitalizovali ma v nemocnici a dali mi akurát ascorutin. keďže hormóny som už brala, inak mi nevedeli pomôcť. po 3 dňoch ma prepustili, bo som už len špinila, špiním dodnes a nevedia prečo. takže len ležím a čakám kedy to prejde. hormony mi už vysadili, lebo účinok majú len v 1.trim. mám strach a dúfam, že to dobre dopadne, je to naše prvé bábo. takže to, že len 1.trimester je rizikový asi nebude pravda. ☹

sjuzocka
24. okt 2012

Baby, este nezufajte. Kamaratka krvacala - nie spinila, krvacala - pri kazdom tehotenstve. Vzdy to bola nejaka zilka, nieco v podstate nepodstatne a plod neohrozujuce. Samozrejme za krvacanim moze byt vselico a uplne chapem vase obavy. Zostava mi len popriat - drzte sa a myslite pozitivne!
A este dodam, doktor mi raz vravel, ze priroda vie, co robi. Ked sa rozhodne, ze plod zial nie je zivotaschopny, tak ho nezachrani ani desat duphastonov... :( :(

andrejusa
25. okt 2012

ahojte, tiež sa mi toto stalo ked som bola tehotná a hned som pre istotu šla k dr. Povedal mi že žiadne špinenie počas tehotenstva nieje normáne a niečo sadeje,nechcem nikoho strašiť, ja som mala polyp na krčku maternice, vybrali mi ho a všetko bolo v poho, len som si trošku poležala v nemocke, ale za zrvie toho bábatka to stojí. Som zástanca toho, že radšej sa 1000 x prehnať zbytočne ako raz zanedbať.

minicko
26. okt 2012

ja som tiez zacala spinit v 5tt, utekala som hned na pohotovost, ale aj tak uz bolo neskoro 😒

mina1834
26. okt 2012

@minicko ahoj to mi je luto ,,co sa stalo vlastne?

minicko
27. okt 2012

@mina1834 neviem..doktor mi iba povedal,ze sa to stava kazdej tretej zene..asi sa plod prestal vyvijat a maternica sa zacala cistit a tym ho zobrala so sebou von..vraj priroda vie co robi 😒

mina1834
27. okt 2012

no to ano asi to tak malo vsetko byt ,,a le neboj snad sa coskoro aj na nas usmeje stastie a aj na vas ,,a priletia bociny,,chcete sa snazit teraz znova ???

mina1834
27. okt 2012

@minicko no to ano asi to tak malo vsetko byt ,,a le neboj snad sa coskoro aj na nas usmeje stastie a aj na vas ,,a priletia bociny,,chcete sa snazit teraz znova ??

minicko
27. okt 2012

@mina1834 presne tak..uz len cakam kazdym dnom,kedy pride ms..nech uz mozeme zacat znova 😉 vy tiez?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre