Krvácanie v prvých týždňoch tehotenstva.

summer2010
25. jan 2020

Dobrý deň,
Začnem takto moja posledná MS bola 11.12.2019 a 10.1.2020 mi vyšiel pozitívny test v ten deň som mala aj potvrdené od lekára že som tehotná ale na ultrazvuku to nebolo vidieť a potvrdilo sa tehotenstvo na základe krvi. Potom som ale začala špiniť 20.1. A 21.1. Som mala kontrolu a lekár stále nič nevidel na ultrazvuku tak zas mi zobral krv na krvný obraz a zistilo sa že hodnoty hcg mi klesajú. A problém začal tak že dnes som začala krvácať tak ako keby som dostala menzes ale nič ma neboli ani mi neni zle. Mám ísť na pohovosť alebo mám počkať do pondelka a ísť na gyndu? Lebo 29.1. mám kontrolu na gynde.

labocca
25. jan 2020

@summer2010
moze ist o biochemicke tehotenstvo..
Mne sa to tiez zial stalo parkrat☹..
Tiez som zacala krvacat /silnejsia menstruacia

denullllka
25. jan 2020

@summer2010 ja by som radšej išla na pohotovosť, lebo môže ísť aj o mimomaternicove tehotenstvo, ktoré je dosť nebezpečné..

summer2010
autor
25. jan 2020

@denullllka zas to môj lekár vylúčil že by šlo o mimomaternicove

summer2010
autor
25. jan 2020

@labocca takže teraz to mám chápať že mám normálne menzes či?

denullllka
25. jan 2020

@summer2010 aha, tak neviem teda.. pokial nemáš bolesti ani nič, tak je to asi ok a keď vylúčil mimomaternicove 🙂 ja by som ale tak či tak preistotu šla, ja som taká, nech mám istotu vždy

kukulienka83
26. jan 2020

Keď ti hodnoty hcg klesali, to neveští nič dobré a pravdepodobne keďže krvacas vieš asi čo to môže znamenať... ale aj nemusí a možno ti na pohotovosti povedia viac a prípadne pomôžu. Určite by som išla...a nečakala

m_o_n_c_a_k
26. jan 2020

@summer2010 určite by som šla na pohotovosť. Tiež si myslím, že ak klesá hcg a krvácaš nie je to dobré. Mam za sebou tiež 2 potraty. Ja by som neváhala. Ak sa to ešte zachrániť dá, doma tomu nepomôžeš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre