Kozmetika v tehotenstve

lucka199522
20. júl 2018

Dobry den
Chcela by som sa opýtať aku kozmetiku ste pouzivali v tehotenstve ? Aky šampón a aky sprchový gel?
Vopred ďakujem za odpovede 🙂

evittam
20. júl 2018

@lucka199522 Taky isty ako aj netehotna.

beky1813
20. júl 2018

Taku ako bezne

1alusa1
20. júl 2018

Ja pouzivam bez parabenov a farbiv ale zacala som ju pouzivat este pred tehotenstvom. Ale pravdaze ak taku nebudem mat poruke vpoho pouzijem aj bezne.

lucka199522
autor
20. júl 2018

Takže žihlavovy šampón (dixi) by nemal byt problem vsak? Čítala som vela recenzi a 50% je tak a 50% onak ...

beky1813
20. júl 2018

@lucka199522 to vazne? 😂😂😂😂 nie, toto je uz moc

lucka199522
autor
20. júl 2018

@beky1813 nevidím nič zle na tom ze sa niečo opýtam a chcem počuť (čítať) viac názorov ... nikto vas nenuti to komentovat ;)

saxana000
20. júl 2018

Ja som bola taka akoby viac vysusena pocas tehotensrva tak som si kupila sprchac kremovy namiesto sportoveho tusim fa. Inac vsetko ostalo plus som mala bi-oil na brusko.

lienka9
20. júl 2018

@lucka199522 uplne klasicka kozmetika plus sa mi osvedcil kokosovy olej..

evittam
20. júl 2018

@lucka199522 A aky konkretny problém mas na mysli?

lucka199522
autor
20. júl 2018

@evittam nemam problem len sa pytam na nazor ohladne kozmetiky v tehotenstve ...som na zaciatku tehotenstva tak ma to zaujima ... citala som uz toho veľa a popravde je to take 50 na 50 🙂 tak som sa dala do tejto skupiny lebo si to dost žien chvali 🙂

evittam
20. júl 2018

@lucka199522 Menej citaj a užívaj si tehotenstvo. Ak si zdrava a nemas ziadne problemy tak mozes vsetko ako aj pred tehu .😉

lucka199522
autor
20. júl 2018

Dakujem vam za odpovede 🙂

millistastna
20. júl 2018

Ten bio kokosovy olej na brusko je super. Aj ja som ho pouzivala...skvely proti striam! 🙂 Kozmetika je uplne v poriadku ta bezne predajna. Pokozka Vam sama povie, ci treba nieco menit. (mne sa uplne zmenil typ vlasov, tak som dlho hladala, co pouzivat). Vyhnite sa, prosim, farbam na vlasy tie naozaj mozu uskodit. 🙂

espturmalina
21. júl 2018

@lucka199522 ahoj, ja som hlavne obmedzila klasický antiperspirant, aj teraz počas dojčenia, lebo dcérka má ekzém a zle reaguje na parfémy a klasickú kozmetiku a práci prášok, čiže určite to od teba nie je odveci otázka, na vlasy používam šampón alverde a na telo mydlá manna alebo vonai, prací prášok si robím domáci z mydlá a práškovej sódy na prianie, dcérke to veľmi pomohlo s ekzémom... aviváž eko dávam krémy sú fajn od weledy, antiperspirant som zatiaľ nenašla taký s ktorým by som bola 100 percentne spokojná, robím si domáci

blackcat8885
21. júl 2018

Aj pri prvom a aj pri druhom tehotenstve pouzivam vsetko ako netehotna aj vlasy si farbim aj sa kupem. Skor treba dat pozor na to co jes a pijes ked uz

fidela86
15. aug 2018

Ja pouzivam tie, co aj pred otehotnenim - Weleda mi vyhovuje uz roky a navyse su na nu dobre recenzie aj pokial ide o olej proti striam (a potom jeden speci pri kojeni a dalsi na masaz "brany?" pred porodom - sorry, neviem, presny vyraz- tie dva snad budem riesit az neskor) 🙂 Sampon pouzivam tiez zihlavovy, ako sa tu spominal, od Alverde (z DM), kedze vlasy sa mi v tehotenstve mastia este viac, nez zvycajne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre