Končím 1. trimester a mám zvýšenú teplotu

zuzannnnnka
27. jún 2018

Ahotje,
koncim 1. trimester a uz druhy tyzden mam zvysenu teplotu---max do 37,5. Gynekolog ma odporucil na obodneho lekara, ten mi urobil vsetky potrebne vysetrenia, (odbery) vsetko je v norme, no teplota tu stale je. Viete mi prosim poradit, na koho sa obratit, prip. ci sa mam niecoho obavat? Dakujem.

diabliq6666
27. jún 2018

@zuzannnnnka ja som tiez mavala a vraj je to ok,pokial je len zvysena

29simona29
27. jún 2018

@zuzannnnnka je to úplne normálne, mávala som ju aj ja zvýšenú, a je to hlavný znak tehotenstva, aj keď od cca 12.tyzdna začala mierne klesať, ale je to individuálne, pokial to nie je horúčka, malo by to byt v poriadku.

lubi40
27. jún 2018

@zuzannnnnka mala som cele tehu 37,3. Teraz som skoro 5 mesiacov po porode a estee stale mam nad 37

cuttina
27. jún 2018

Je to uplne normalne, do cca 5 mesiaca som mavala 37.5 az 37.7, teraz v 33tt uz mavam iba 37.1. Aj ja som mala vsetky vysledky v poriadku, som len senzitivnejsia. V tehotenstve je bezne zvysena teplora cca 37.3.

kianka5
28. jún 2018

@zuzannnnnka aj ja som mávala v tehotenstve zvýšenú teplotu takže tiež si myslím že je to OK 😊

ressankajanka
28. jún 2018

@zuzannnnnka Myslím, že v tehotenstve je to v poriadku, u mňa to bol jeden z príznakov. Dokonca som mávala teploty aj nad 38,5°C, upravilo sa to samo, keď sa telo vysporiadalo s novými zmenami v tele 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre