Kedy vám vybehlo bruško počas druhého tehotenstva?

borkatoth
16. okt 2018

Dobry den chcela by som sa opýtať kedy vam vybehlo brusko pocas druheho tehotenstva lebo jaxsom tak max. V 5tt a akosi mi narástlo moc a dost som aj pribrala...

deti95060810
16. okt 2018

si v 5 tt a už aj vidno bruško, to sa mi nestalo... až po 15 tt....

borkatoth
autor
16. okt 2018

@deti95060810 ja som hlavne poriadne pribrala kopu veci uz ani nezapnem a tie co ano tak ma tlacia

majusska202
16. okt 2018

@borkatoth ja som 17+4 schudla som 8 kilo brucho žiadne všetko moje mi je veľké tak ako neviem co je lepšie stále vraciam takže som zvedavá kedy priberiem doktorka mi povedala ze už musím pribrat žiaľ som prípad ze to nejde

deti95060810
16. okt 2018

@majusska202 tiež som to tak mala, potom som pribrala každý mesiac 4 kg....

deti95060810
16. okt 2018

@borkatoth hlavne nepapaj za troch...😉

majusska202
16. okt 2018

@deti95060810 tak ja som pri prvom pribrala 6 kilo ale 14 schudla

girlie_konik
16. okt 2018

Mne strasne pri druhom, aj som pribrala skoro 20 kil 🙄na foto som cca 2 tyzdne - mesiac do porodu este 😄

borkatoth
autor
16. okt 2018

@girlie_konik aj ste zacali hned priberat po otehotneni?

borkatoth
autor
16. okt 2018

@majusska202 ja som nevracala vobec zato priberam raketovou rýchlosťou...

girlie_konik
16. okt 2018

@borkatoth hej, velmi skoro

deti95060810
16. okt 2018

pri dievčatách som tiež netrpela nevolnosťami a preto som rýchlejšie priberala....ale zas ku koncu som prestala priberať popr. som chudla....

lubik87
16. okt 2018

@borkatoth to si skôr len pribrala v 5tt ešte ani nie z tehotenstva...mne pri druhom tehotenstve vybehlo bruško až koncom 7 mesiaca..dovtedy som nosila takmer do 5 všetko ako normálne a v 5 som si už dala tehotenské oblečenie..veď keď som chodila do práce dávať papier z PN tak nevedeli o tehotenstve nič :D až keď som prišla mesiac pred materskou tak pozerali divne a s papierom na materskú , to ich skoro vyrútilo 🙂 ale zasa bola zima rodila som na Silvestra takže aj oblečenie pomohlo :P

borkatoth
autor
16. okt 2018

@deti95060810 tak len dufam ze sa to priberanie spomaly...

borkatoth
autor
16. okt 2018

@lubik87 tak ja som pri prvom tehotenstve mala v piatom mesiaci brusko ako niekolko zien pred porodom...teraz som pribrala velmi strasne rychlo mi vyskocili kila hore citim sa jak balon nafuknuta

janulka2811
16. okt 2018

20.tt a to ked som iba lezala 😉

borkatoth
autor
16. okt 2018

@janulka2811 ja takymto tempom budem v 20tt jak melon

kikuska555
16. okt 2018

Tiez si myslim ze realne to nie je v 5tt pribrat z tehotenstva. Da sa povedat ze o tehotenstve vies zhruba tyzden. A ten zazrak nema schopnost aby matka pribrala a zvacsila sa hned. Aj ked je zname ze v druhom tehotenstve je vsetko rychlejsie. Skor si nafuknuta co je normalne pretoze telo sa dava do stsvu kedy menzes uz nepride

borkatoth
autor
16. okt 2018

@kikuska555 tak by mohlo byt mozne zeby tie kila isli aj dole tak ako aj nabehli... No lebo ja uz som zacinala mat celkom obavy z toho

kikuska555
16. okt 2018

@borkatoth je to este len zaciatok nevolnosti mozu este prist uvidis ako bude. Co samozrejme nechap tak ze ti ich prajem. Ja mam teraz druhe tehotenstvo som v 16tt a to uz som velka ako v prvom v 6 mesiaci a pribrala som 3kg. Ale mafuknuta som bola tak isto zhruba od 6 tt lebo pred menzesom som bola furt

borkatoth
autor
16. okt 2018

@kikuska555 ja som ani nafuknuta nebyvala mne to tlmila antika este pred dvoma mesiacmi som ju brala... Nevolnosti asi nebudem mat ani pri prvom neboli ale nafuknuta som urcite lebo ma strasne duje

gabriellka
16. okt 2018

Ja velmi skoro. Uz v 10 tt som musela nosit tehu veci. V 20 tt som mala brusko ako niektore baby tesne pred terminom. Nepribrala som vela. Max 12 kg za cele tehu ale brusko vykukalo veeelmi skoro

lubik87
16. okt 2018

@borkatoth a nebudeš len naliata vodou ? Spuchnuta ?

m14m
16. okt 2018

Ja teraz čakám tretie, som 7tt a bruško už vidno :( pri oboch predtým som pribrala 20kg a bola ak balón...neprejedam sa len na mne to hneď vidno...aj pri druhom hneď vykuklo

deti95060810
16. okt 2018

@borkatoth ak si nemala nevolnosti pri prvom - neznamená to že nebudeš mať ani pri ďalších tehu...každé tehu je inéééé. Ja som pri prvom odpadávala a pri ďalších pohodička pohoda ani som nevedela že som tehotná....

pusinka263
16. okt 2018

Mne povedal gyn ze pri druhom dietati nie su uz svaly na bruchu tak pevne a vidiet tehu omnoho skor.mozno preto.a mozno ze si aj vo vyssom tyzdni 🙂

petruska19
19. okt 2018

@borkatoth ahoj. Ja som si uz v 5tyzdni musela teh.rifle kupit 😂 velkost bola xs ale mna vsetko tlacilo na bruchu. A vlastne som nic nezapla. Ono to nebolo teh.brucho. tiez som bola "nafuknuta". Po case sa to ustalilo.

meredith83
27. okt 2018

No pri minulom tehotenstve som mala problem zapnut rifle a nohavice. Na pase a bedrovej casti to bolo vidno. Inak som schudla kedze som nemohla jest( mala som zamlcany potrat v 7tt). Teraz som skoro v 5 tyzdni a zatial je vsetko v norme aj ked uzko v bedrovej casti mi je..

monica25
27. okt 2018

@borkatoth mne až v 23 týždni.zatial vôbec nič.pribrala som pri obidvoch 10 kg.

susannaa
6. nov 2018

Ja'zajtra zacinam 11 tt a tiez mam uz brusko...uz to nezakrijem....a to som predtym ziadne nemala a este som aj schudla 🙂

lilka5566
24. nov 2018

Na mne to bolo vidno od 5 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre