Kedy nastalo oplodnenie?

30. júl 2024

Ahojte, ak podľa utz som v 5tt kedy nastalo oplodnenie? Ďakujem

stellarstar
30. júl 2024

Pri pohlavnom styku

katariiinkaa
30. júl 2024

cca 3 týždne dozadu. Prvé 2 týždne tehotenstva žena tehotná ešte reálne nie je, keďže sa tt rátajú od poslednej ms.

vanilkovazmrzka
30. júl 2024

Skusim si tipnut, pred 5 tyznami?

koniarova
30. júl 2024

@stellarstar 😁😁😁

klarissa25
30. júl 2024

A nie je to jedno? Hlavne ze sa podarilo?

janai1
30. júl 2024

@klarissa25 možno záleží na otcovi teraz 😂

katariiinkaa
30. júl 2024

@janai1 presne to mi napadlo ako prvé tiež 😂

andaluzia12
30. júl 2024

Pani asi nevie kto ju oplodnil, preto počíta 😂😂😂

bublinka1426
30. júl 2024
klarissa25
30. júl 2024

@janai1 mne to je jasne. Ale nechcela som rýpať hneď 😅

skatloka
30. júl 2024

och boze, vsetci mudri ako radio… ovulacia prebieha cca na 14. den cyklu, ale moze byt kedykolvek… kedy presne, to uz mozes len odhadnut podla sona u gynekologa… nie, nemuselo oplodnenie nastat v den styku, kludne az na 5. den po… a urcite to teda nebolo pred 5 tyzdnami…

zuza265
30. júl 2024

Uplne nerozumiem tym smiesnym komentarom a niekt zlym zosmiesnenym radam. Ak si v 5 tt tak oplodnenie nastalo pred 3 tyzdnami. A teda 14 den cca byva ovulacia ak mas normalny cyklus a to je den oplodnenia. Ak mas dlhsi cyklus, tak proste oplodnene bolo vajicko pred 3 tyzdnami. Dalsi 3 tyzden putovalo do maternice a zacalo sa zahniezdovat. Dalsi 4 tyzden sa zahniezdilo a koncom 4 tyzdna zacalo stupat hcg. A potom je tu ten tyzden, kt si teraz 5tt. Nie neotehotnela si pred ziadnymi 5 ako niekto pisal… ak mas pravidelny cca 28 dnovy cyklus tak pred 5 tyzdnami si mala menstruaciu

petamich
30. júl 2024

Pri standardnom cykle, ked je ovulacia v strede tak cca. pred 3 tyzdnami, ak si ju mala posunutu jednym alebo druhym smerom mohlo to byt aj pred 2-4 tyzdnami, tazko povedat, kedy presne doslo k oplodneniu vies iba v pripade umeleho oplodnenia pripadne viac menej presne ak si si sledovala ovulaciu

autor
30. júl 2024

@janai1 keby ste mali taky problém ako ja ta by ste sa takto nevyjadrila...11 dni po kyretazi som mala sex už s byvalim...pretože som sa dozvedela, že ma cele roky podvádza. O týždeň na to som spala s chalanom ktorého roky poznám. Tak preto sa bojím ci nebude bývalého...

zuza265
30. júl 2024

Nechcem moralizovat a ani to nie je cielom - ved uz stalo sa no. A zelam nech je vsetko vporiadku. Ale po kyretazi je dolezite mat pohlavnu abstinenciu a naozaj davat pozor nech zena neotehotnie. Ale to Vam asi lekar povedal. Vy ste sli rovo do sexu s 2 muzmi a mate o to tazsiu situaciu…

autor
30. júl 2024

@zuza265 ak som 22.6 spala s byvalim....môže to byť jeho? Keď som teraz v 5tt?

katariiinkaa
30. júl 2024

@autorka nie, to nevychádza..

zuza265
30. júl 2024

Nie. To uz by mal byt pohlavny styk v tomto mesiaci

autor
30. júl 2024

@katariiinkaa ďakujem veľmi pekne ❤️

autor
30. júl 2024

@zuza265 ďakujem ❤️

petamich
30. júl 2024

Nie to nevychadza, kedy si mala poslednu menstruaciu? Ale tiez si myslim, ze by to mal byt styk v tomto mesiaci uz (ale 100% odpoved fakt nedostanes, nevieme aky mas dlhy cyklus, kedy bola posledna menstruacia, ovulacia...)

koniarova
31. júl 2024

S bývalom to pravdepodobne nebude. To by nesedelo. Ale ani ten týždeň tehotenstva zase nemusí byť presný. Nikto to nedá presnú odpoveď. Daj urobiť potom testy.

koniarova
31. júl 2024

A držím ti úprimne palce. Budeš to mať ťažké. Ale všetko sa dá zvládnuť. Hlavu hore. Dobre bude. Aj dieťatko vychováš. Tvoje bude vždy a ostatné sa nejako postupom času vyrieši.

adrianasen
31. júl 2024

Ahojte baby potrebovala by som si poradiť
Od 22.7 som mala mierne kŕče raz silné raz slabšie MS som mala dostať 6teho ale začala som špinit 29.7 čiže pondelok začalo to z ružovim slizom potom červené krvácanie zase ružovkaste a mala som tak asi 4 krát krvné sliznice zaha ma pali nechuti mi ani tak jest stále chodím na malú potrebu hlava ma stále boli stále som taka unavená taka celá nesvoja dnes 31.7 mam slabé krvácanie ale stále ruzovkaste pod bruško ma boli robila som teho test 26.7 a bol negatívny môže byť to len ms alebo uhniezdovanie fakt už neviem za každu pomoc a radu ďakujem 🤗

zuza265
1. aug 2024

@adrianasen podla mna len pockat a testovat🤗 toto nikto na dialku nezhodnoti. Moze to byt aj to aj to🙏🏼

3petka
1. aug 2024

isto to nesedí?? No ja ti neviem, nebola by som si taká istá. I keď veľmi záleží kedy máš ovuláciu. Zase keď si vezmem že týždeň po kyretáži, i keď niekedy spermie vedia prežiť aj dlhšie.
Nuž teraz rozmýšľaj keď spíš s dvoma v tak malom rozostupe a ešte bez ochrany.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre