Je normálne, že sa mi zväčšili prsia už v 7. týždni?

som v 7 tyzdni tehotenstva okrem nevolnosti a zmeny chuti som postrehla viditelnu zmenu velkosti mojich prs. je to normalne?

culia1
6. jan 2014

Ano 😉

andulam
6. jan 2014

Ja som mala prsia vacsie uz v 5tt,hned mi zacali rast🙂

safranca
6. jan 2014

ano je ja som vzdy podla toho vedela ze som tehotna

adeala
6. jan 2014

@marcelasladeckova áno 😉 je to ten chvíľkový úžasný čas, kedy prsia máš o číslo väčšie a brucho stále ploché 😀

elina25
6. jan 2014

Samozrejme ja som tak zistila že som tehotná,a zväčšili sa mi o 2-čísla joooj to bolo radosti! A teraz pre moje dobro na tie moje lentilky poliate striami nepozerám 😀

lienka2407
6. jan 2014

ano ja som presne podla toho vedela ze uz som tehu bez toho aby som si robila test 🙂

simonkazga
6. jan 2014

keď sme sa po roku dozvedeli, že som konečne tehotná rozhodli sme sa nikomu nič nepovedať do konca prvého trimestra. Ale 🙂 keďže moje prsia sa rozhodli za týždeň aj pol narásť o komplet jedno číslo, hneď prvá otázka môjho otca bola: ako ti narástli prsia, ty si tehotná, však? pffff a bolo po prekvapení 😀

hviezdicka111
6. jan 2014

mne tiez narastli rychlo.... navyse ma v nich celu dobu neskutocne akoby steklilo 😀

ika_ba
6. jan 2014

aj mne narastli hned, ani ja som nevedela ze som tehu a niekto iny to uz vedel 🙂

mimikas
6. jan 2014

U mna to bol prvy priznak tehotenstva, este bol test negativny a prsia o 2 cisla vacsie, mna strasne svrbeli

marcelasladeckova
autor
6. jan 2014

baby dakujem, dufam ze uz sa o vela nezvacsia kedze ja mam normalne D-ecka teraz mam DD a uz vazne utekaju z najvacsich podprseniek ktore mam. o spani na bruchu uz velmi neuvazujem kedze hvala mi doslova visi dolu. ale radost mojho stareho je na nezaplatenie 🙂))

lucka127
27. jan 2014

:D aj ja tak:D inak ja som vzdy pocads tehu dala riadne cisla naposledy to bolo z velkosti B na velkost H-kym som este kojila po dokojeni o -2 cisla ja stale menim podprsenky:D:D ale mm je raad:D:D

iwka242
21. mar 2014

Mňa prsia začali bolieť už v 4tt... ale tak ako nikdy predtým.. vtedy som si uvedomila že sa asi niečo deje.. som v 5tt a mám ich tiež väčšie o dosť.. mne dnes 3ja ludia povedali že vyzerám ako by som si dala spraviť silikony :D .. takže akože neviem si predstaviť čo to bude za pár mesiacov :D budem ako pamela

lenkadenisa
23. mar 2014

no mňa tiež začali prsia bolieť a zväčšovať sa tak vo 4.tt, dosť sa mi zväčšili, teraz ma už veľmi nebolia, tak si to užívam 😀

ivec16
23. mar 2014

Mna zacali boliet hned v 3tt... Inak ma polievaju az tyzden pred ms,..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre