Je normálne, že mi na začiatku 6 týždňa nie je zle?

11miuska11
13. apr 2013

Ahojte, chcem sa len uistit, ci sa nemam strachovat, ked nemam ziadne negativne priznaky tehotenstva. Bolia ma prsia, podbrusko veeeeelmi jemnucko uz od 12DPO, teraz som 22DPO. BT stale zvysena a tehu testy silneju. Tak sa mi to nezda, lebo vsetky baby pisu o tom, ake su unavene a je im zle a tak. A mne je dobre. Viem, ze to je mozno cudna otazka, ale trosku ma to znepokojuje a kazde rano cakam, ci ma aspon trosku nenapne, nech som v klude 🙂 U lekara som este nebola, nechcem v tak skorom stadiu babatko plasit so sonom 😉 potrebujem len istotu, ze su aj zeny, ktore sa v prvych tyzdnoch citia dobre, len piju viac vody a citia podbrusko a prsia! Dakujem krasne a vsetkym tehulkam zelam krasne a zdrave tehulkovanie !! 🙂

danusskaaa
13. apr 2013

jasne, ze je to normalne, ved kazda je ina. mne nebolo zle cele tehu-a som len a len rada! neco zbytocne trpiet ked to netreba... uzivaj si tehu a netrap sa...

epsonka45
13. apr 2013

Mne nebolo pocas tehu ani raz zle

vierka0
13. apr 2013

mne nebolo v tehotenstve vobec zle..cele tehotenstvo som sa vobec necitila tehotne 😉

yuriko
13. apr 2013

Prosím ťa, nestresuj. Mne tiež vôbec nič nebolo. Ani zle mi nebolo, ani unavená som nebola. Iba ma prsia boleli, dosť mi narástli. Takže sa neboj, nemusí byť každej babe zákonite zle. Užívaj si to!

beja6
13. apr 2013

ja som prve tehotenstvo zistila v 12tt, a do tej chvile, ani pootm mi nebolo vobec zle, pri tom druhom tehotenstve som pocitovala vacsiu unavu,ale az okolo 9tt, nie je to teda tak v kazdom pripade....drzim palce

magic08
13. apr 2013

je tonormalne, kes sombola v 6 tt riesila som presne to co ty traz, nic mi nebolo a od 8 ttmi bolo priserne zle az do polovice 4 mesiaca... takze davaj na seba pozor, tes sa z bublinky v brusku a neries nevolnost, oni mozu a nemusia byt. ver mi ze este budes spominat na to ako dobre ti je eraz ked yi nic nie je 😉

janie80
13. apr 2013

Mne zacalo byt zle az v 8tt a skoncilo v 24tt... 😝 nie kazda tehulka musi mat nevolnosti... Hladkaj brusko, rozpravaj sa s nim a uzivaj si to zatial bez nevolnosti... 🙂 mozno ani nepridu a ty sa zbytocne stresujes...

sense
13. apr 2013

jasne ze je normalne, a bud aj rada, ja som zavidela kazdej samozrejme v dobrom ze jej zle nie je ...ja som travila poobedia a vecery a romantickom objati so zachodovou misou do 20tt, a nevraviac o tom ze akonahle som ci rano al. vecer strcila zubnu kefku do pusy vysiel cely obsah zaludku v tom momente von a vyskusala som asi vsetky zubne pasty....
...a tie nevolnosti mozu prist aj trosku neskor.....takze si vychutnavaj pokial ziadne nemas....

fomarik
13. apr 2013

mne nebolo zle vobec. Keby sme neotehotneli pomocou IUI tak do konca 5.mesiaca ani neviem že som tehotná. žiadne nevolonoszti, žiadne chute, žiadne rastuce bruško. až ked prišli pohyby 😀

katkaseiner
13. apr 2013

mne nebolo pocas tehotenstva zle ani raz

hevka
13. apr 2013

Poviem ti, bud rada, ze ti je zatial fajn, ja som bola do stvrteho mesiaca totalne hotova a nepouzitelna 😖 Vacsina mojich kamosiek vsak nevie, co su to nevolnosti, nemusis to zakonite mat... Na druhej strane, mozno este nieco pride, si velmi cerstva tehulka zatial 😎

nanulik
13. apr 2013

Neboj uzivaj si to, tie prave nevolnisti este mozu prist

monicenka123456
13. apr 2013

3 krat som bola tehotna a ani raz mi nebolo zle 😀

katinka71
13. apr 2013

mne nebolo zele ani raz pri tehotenstvach

iwesska
13. apr 2013

Ja som ziadne nevolnosti v tehu nemala, ani na zaciatku. Jediny priznak tehu som mala taky, ze ma boleli bradavky.

standu
13. apr 2013

Pri prvom tehotenstve som nemala ziadne nevolnosti, ale hnacky. pri druhej mi bolo zle v 7mom tt viac uz nie. ine nic.

eir
13. apr 2013

neznepokojuj sa, mne nebolo počas celého tehotenstva zle, trochu ma napínalo akurát v MHD, keď pri mne stáli silno zafajčení ľudia ... užívala som si celé tehotenstvo ... robila som celý čas 12tky, v "nečakaný" deň pôrodu som mala ísť do práce, ráno som kolegyni volala, že "asi to na mňa prišlo" nech už so mnou nerátajú 🙂 😀

katuska169
13. apr 2013

ja som bola dvakrat tehu a vobec mi nebyvalo zle to je normalne 🙂

nadhera
13. apr 2013

obe tehotenstva v pohode - keby nebolo brusko, neviem,ze cakam babo 😀 pri prvom som chodila do posledneho dna do prace - do 6eho mesiaca bikom do prace - keby ze nezacne zima,tak pokracujem dalej....nepoznam ranne zvracania,nevolnost...

silvuska86
13. apr 2013

Ja som mala velmi dobre tehotenstvo.Vobec mi nebolo zle pocas 9 mesiacov tehotenstva.

maruska_82
13. apr 2013

Ahoj, vôbec sa nemusíš znepokojovať, každé tehotenstvo je iné. Ja som pri prvom (chlapec) ani nevedela ako mi tehotenstvo zbehlo, vôbec mi nebolo zle a jedla som úplne všetko a pri druhom (dievča) som od štvrtého týždňa až do štvrtého mesiaca bola každé ráno a vecku... takže aj každé tehotenstvo u jednej ženy môže byť iné 🙂

sammy
13. apr 2013

Mam 3 deti a nebolo mi zle ani v jednom tehotenstve 🙂

katecameron
13. apr 2013

kludne to este moze príst alke aj nemusí ja som pri 3tehotenstvach len 1mala take bezproblemove vobec mi nebolo zle ani neviem ze som bola tehotna to bolo ale posledne tehotenstvo

reni1512
13. apr 2013

Mne nebolo tiez nikdy zle 🙂 iba som bola unavena a jedla vela kyslej kapusty 😀 ale nic viac 🙂 uzivaj si to, ze je ti fajn

zuzana136
13. apr 2013

Mne tiež nebolo vôbec zle ani pri prvom ani teraz pri druhom tehu a ked som sa doktora pýtala či je to normálne tak sa zasmial a opýtal sa ma či sa stazujem? Takže v pohode😀

zuzanockamt
13. apr 2013

je to normalne ... ja som pocas tehotenstva nevracala vobec ... trosku mi bolo zle okolo 11.tt a zaciatkom II. trimestra, ale nevracala som ... citila som sa normalne, len som bola velmi unavena

lienockaa
13. apr 2013

Tiez mi nic nebolo na zaciatku 6tt,som si fandila,ze ako super..a na konci 6tt uz bolo vsetko inak a bolo mi zle tak do 11tt..ale len prve tehotenstvo,nasledujuce uz mi nebolo nic..

lauricka
13. apr 2013

normalne, samozrejme

sachmetttt
13. apr 2013

Gratulujem 🙂 mne zle vobec nebolo ani žiadne príznaky bolesti bradaviek. atd...jedine unava a spanok...

sisi31
13. apr 2013

Mne tiež nebolo zle až do začiatku 8 tt.A keďže som potratila pred pol rokom ,mala si vidieť tie hysáky :Každý druhý deň tehu test,či som ešte tehotná,a každý týždeň odpich HCG.A v 8 tt to začalo,pálenie záhy,a strašné celodenné nevoľnosti,pri svižnejšej chôdzi pocit,že mi niekto žmolí žalúdok.Prsia sa zväčšili/jediné plus/ a neskutočne bolia.Príznaky vôbec nemusíš mať,tvoje telo sa vie asi super vysporiadať s tehu hormónmi.Alebo všetko ešte len čoskoro začne.Prajem príjemné tehuľkovanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre