Hnisavá angína v tehotenstve

imerka
25. apr 2019

Ahojte. Chcela som sa opýtať, aký čaj môžem piť, keď mám hnisavú angínu. Všade píšu, a z toho mi vyplýva, že nemôžem žiadne bylinky. Ďakujem

gdulskadarina
25. apr 2019

@imerka no to je tazko aj ked mozno cibulovy caj by nemusel vadit, hnisava angina je na telo dost zabijak, co povedala dr? zvladnes bez antb?

jankalis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sapa20
25. apr 2019

Nie piť ale vyplachovat salviou ,vodu zmiešať s morskou soľou.
Aj v lekárni predávajú šalviovu tinkturu.

balusik11792
26. apr 2019

@imerka ja som mala hnisavu angínu a mala som salviu čaj aj tinktúra na kloktanie otca mam gynekológa-porodnika

imerka
autor
26. apr 2019

@balusik11792 ahoj. Užívam i atb a som asi v 7,8 tt. Neublíži to? A prosím ta hľadala som otázku po nete ale nikde som nenašla. Keby bábätko nezilo ukáže to na teste ako pozitívne, či nie. Dekuju

imerka
autor
26. apr 2019

@gdulskadarina s atb Ospen nakoniec

balusik11792
26. apr 2019

@imerka ja som užívala v nemocnici augumentin nie neukáže pretože keď si tehotná test reaguje na zvýšený hcg hormón nie nato ci srdiečko je aktívne alebo nie a prečo myslíš si že bábätko nežije ci ako??

imerka
autor
26. apr 2019

@balusik11792 tak, kvôli angíne nemôžem ísť k dr. na dohodnutý termin, až keď budem zdravá. A prvýkrát, čo som bola nepotvrdil tehotenstvo ale videl tam mráčik a povedal aby som si urobila test za pár dni a doteraz pozitívne. A ešte teraz som si robila a nestihlo nasiaknut a už hneď bola tehotenská ciarka pred tou z mocu. Tak ani neviem či sa vyvija

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre