Hnedý výtok v 6 týždni. Je všetko ok?

monicka12345
7. júl 2012

Ahojte mamičky, mam na vas jednu otazku. Cakame babätko, som v 6 tyzdni, doteraz bolo vsetko v poriadku, totiz to ze cakame babo som zistila pred par dnami, takze som este ani nebola u lekara. Dnes som sa troska vylakala, pretoze mi zacal hnedy vytok, ktory dokonca niekedy vyzeral akoo slabsie krvacanie. Dostala som strach, cakam na den kedy ma lekar objedna. Mamicky mate skusenost, ze je to normalne alebo to moze znacit problem? Za kazdu odpoved budem vdacna!

wieruss
7. júl 2012

okamzite na pohotovost ! Kazde krvacanie na zaciatku tehu je nebezpecne, takze ani nerozmyslaj a utekaj 😉

edie63
7. júl 2012

Hnedy vytok nikdy nie je OK.

masinka
7. júl 2012

moze to byt "pseudomenzes" - este take krvacanie kym si telo uvedomi ze si tehulka a ze mrcha si ma dat 9 mesiacov pauzu... alebo to moze byt aj zacinajuci potrat.... predpokladam ze ziadna maminka tu z MK nema kristalovu gulu aby to takto na dialku vedela spravne odhadnut, to ti moze povedat naozaj jedine doktor. takze necakaj na pondelok, ale utekaj na pohotovost. drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo

nela00
7. júl 2012

ja som špinila v 9tt a bol to hematóm. určite choď k dr.

hradnapani
7. júl 2012

nerob hlavne paniku. Ja som s takym vytokom chodila niekolko dni, kym som sa dostala k lekarke, nejako som to neriesila, bola som na sluzobke v zahranici. Babo bolo uplne v poriadku, ale pre istotu som dostala lieky na podporu tehotenstva. Takisto to moze byt aj ten spominany pseudomenzes. Kazdopadne, treba sa sledovat a pre pokoj v dusi co najskor navstivit lekara.

sendy182
7. júl 2012

zájdi k lekárovi, môžeš cez víkend aj na novorodenecké- rsp. ženské oddelenie v nemocnici v meste.....určite nečakaj na svojho lekára. a neboj začínajúci potrat začína bolesťou možno väčšou ako pri menzese.

bianca
7. júl 2012

zajtra na pohotovost.Normalne na ferovku pozriet co a ako.Ja som mala v tehu 2x hnedy ,,vytok,,a mala sa udzala ale skontrolovat to treba a samozrejme aj nasadit liecbu.Drzim palceky

lussinkaaa
7. júl 2012

na tvojom mieste hned teraz by som sla na pohotovost, ja som presne takto potratila, ziadne bolesti, nic, len spinenie a nasledne krvacanie, ale nechcem ta strasit, nemusi to byt aj tvoj pripad, drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo!

lamina
7. júl 2012

utekaj na pohotovost!!!ja som na podporu tehu brala duphaston, bez neho mi vraj hrouil potrat!radsej sa chod opytat a vydupat si starostlivost nez prist o babo. v 6 tyzdni to nie je ok

michaela18
7. júl 2012

presne tak,chod na pohotovost ak mozes.kazda minuta je draha.ja viem o com hovorim.ja som to mala tiez ale nastastie som prisla vcas a dostala lieky na udrzanie plodu.takze naozaj necakaj.drzim palce.mozno to nic nie je,ale pre tvoj pokoj na dusi,chod 😉
ja som mala hematom,z toho bolo to spinenie.a nakoniec praskol a ja som mala hrozne krvacanie,ale vdaka duphastonu a mozno aj prirode sa maly udrzal.

kacicqa
7. júl 2012

Dufam, ze si uz na pohotovosti, ja som mala v 6tt presne to iste a nedopaldo to dobre. Drzim palce

amulienka
7. júl 2012

@monicka12345 a boli ta aj brucho? ako silny menzes? ja som tak bola ze hnedy vytok a to uz bol mrtvy plod, som isla akurat na kyretaz tak som sa vyhla prirodzenemu potratu. ako pisu vyssie, nemalo by z teba ist nic farebne ked si tehu 🙂

pulsatilka
8. júl 2012

sla by som hned na pohotovost, ja som krvacala aj v prvom aj v druhom tehotenstve ☹ . V oboch pripadoch to bol hematom... a to som len slabo spinila.... v prvom pripade som skoncila 2 tyzdne v nemocnici, v druhom na hormonoch a od 6tt doma na rizikovom... ☹

tomika
8. júl 2012

@moncika12345 može byť všetko OK,ale nemusi.Ulkudni sa a zajtra chod k doki.Ja som to mala ked som čakala synčeka a všetko bolo OK.Ale pred synčekom som mala tehu-taky isty hnedy vytok a bolo to missed abortion.Ale na všetko viti vie odpovedať iba lekár.takže sa ukludni,a zjtra chod k doki.

pink_lady
8. júl 2012

pre pokoj v dusi chod k lekarovi 😉 ja som tiez spinila, ale az tusim v 11tt, bola som tyzden v nemocke na pozorovani...takze ak sa rozhodnes ist hned na pohotovost, vezmi si papuce, mozno si ta tam nechaju, ale skor nechavaju pri spineni az take neskorsie krvacanie, takto na zaciatku ti daju skor len lieky na podporu a odporucia ti lezat ...ale...este ma napadlo, ak si nebola este u dr treba vylucit mimomaternicove

mijunik
8. júl 2012

Bež na pohotovosť, nečakaj na svojho lekára. Radšej zbytočne ako neskoro. A určite daj vedieť, ako ste dopadli. Držím palce, bude to dobré, len pre istotu veľmi nešpekuluj, či ísť alebo nie, choď! 🙂

fifitko25
8. júl 2012

určite vyhľadať lekára. Akýkoľvek hnedý alebo slabučko-krvavý výtok v akomkoľvek týždni tehu nie je žiadúci a môže - ale aj nemusí - znamenať hrozbu. Nepodceňuj to, ale ani nestresuj.

montinka
8. júl 2012

ja by som sla na pohotovost pri prvom tehu som tiez mala hnedy vytok a nedopadlo to dobre. takze sup sup nic neriskuj

zuzulienka1973
8. júl 2012

Tiez ta nechcem strasit ale ja son takto potratila.Slabe hnede spinenie a potom slabe krvacanie.Nesla som hned k doktorovi.Pri druhom tehu zase hnede spinenie a slabe krvacanie.Ale to som hned utekala na pohotovost.A nechali si ma tam.Ale babo bolo zachranene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre