Hnedé špinenie v 4. týždni

nikol889988
18. máj 2020

Dobry den som v 4-5tt tehotenstva na sone bolo vidno len 4mm asi ten vak alebo co povedal aby som prisla o 3 tyzdne a zalozime knizku a spravia sa odbery. Lenze je problem ze asi tyzden dozadu som si nasla na nohavickach hnedu bodku tak som sla na pohotovost nepozerali ma dali mi duphaston a nejaku injekciu na zstavenie krvacania. Vraj je to na zaciatku tehotenstva normalne vraj som mala mat v tom case menstruaciu kedze mi meskala este len 3 den. No lenze beriem duphaston preslo cosi vyse tyzdna a dnes zas hnede bodky na nohavickach. Beriem duphaston mam kludovy rezim nemame sex a fakt sa snazim len lezat jem este kys listovu a bojim sa co sa moze diat. Maternica ma picha uz tyzden ale vraj je to normalne roztahuje sa ... velmi sa bojim ze o babatko pridem . mate s tym skusenost?

sonnenshein
18. máj 2020

Ja som spinila od 5tt hadam do 15tt, a dcerka ma mesiac.. ☺️

dollyzv
18. máj 2020

Niekedy je spinenie v poriadku..aspoň v týchto prvých týždňoch..ak chces,pre svoj kľud zbehni znova,možno že máš nejaký hematóm. Pokiaľ to nieje červená krv nemusí to nič znamenat.pichanie maternice a bolesti na ms sú v poriadku,pokiaľ to nie sú silné kŕče. Ono je to síce smutné,ale pokiaľ sa bábätko nemá udržať( je nejako poškodené) tak sa neudrží ani keby čo robili lekári..ozaj ti môžu nechať len ten duphaston,popripadne dávajú ešte utrogestan a treba len čakať..držím palce nech je všetko v poriadku

nikol889988
autor
18. máj 2020

@sonnenshein dakujem pekne je to nase vytuzene babatko a mam velky strach kedze kamaratka takto o babatko prisla

nikol889988
autor
18. máj 2020

@dollyzv dakujem zajtra pojdem urcite doktorovi nech ma pozrie a som kludna mam velky strach a dufam ze bude babatko v poriadku

sense
18. máj 2020

Ja sim 2x krvacala .... Vsetko bolo ok, ...vela oddychy, snazit sa nestresivat aj ked je to tazke... Zial prve tyzdne je to hlavne v rukach prirody...

nikol889988
autor
18. máj 2020

@sense ach to je hruza ja nemam krv len take hnede bodky prvy krat som to mohla mat z prehliadky lebo mi robil aj nejake vyteri ale dnes netusim teda z coho preto mam este vacsi strach

sense
18. máj 2020

@nikol889988 nestresuj sa... mozno ti.len cievka niekde praskla...

pink_lady
18. máj 2020

@nikol889988 xy zien ti tu napise, ze to je ok, xy ti povie ze u nich to bol zaciatok konca /aj u mna - vytuzene, vymodlene/. Viem je to strasne tazke na to nemysliet, nestresovat sa a byt v pohode, ale musis kvoli malemu byt v klude a pohode. Bude ako ma byt...aj ked to znie ako otrepane...

nikol889988
autor
19. máj 2020

tak baby prisla som od lekara mimi este vidno nieje ale malo by byt vsetko ok vacok uz nema 4mm ale zvacsil sa na 13mm len babo vidno v nom este nieje. 2.6 mam prvu poradnu a vtedy by uz babo malo byt vidno . Tak ak sa nic nestane co dufam a verim ze nie tak uz fazulku coskoro uvidim 🙂

sebastian2009
19. máj 2020

@nikol889988 hlavne pokoj a kludovy režim áno treba brať duphaston a tehotenske vitamíny zo zložením kyseliny listovej žiadny sex žiadna vaňa ani dlhé prechádzky a nič nedvíhat. Bude dobre prajem pekne tehotenstvo.

lenka2710
19. máj 2020

@nikol889988 ja som spinila do 16tt,ked som to spomenula doktorke, len mavla rukou, že je to normálne! Ani mi nič nedala žiadne lieky alebo tak a od toho 16tt už v pohode! Tiež som bola riadne v strese, bala som sa ísť pomaly už aj na záchod 🤦‍♀️

terezka288
22. máj 2020

@nikol889988 anoo tiež som mala výroky a bolesti aj som sa bála aj som na pohotovosti utekala aj mi dali duphaston a všetko je zatiaľ v poriadku si klopkam Neboj nemysli na blbosti hneď

nikol889988
autor
2. jún 2020

ahojte baby tak babo ma 1cm bije mu srdiecko. Ale dva tyzdne som mala klud a nespinila a dnes pred preklidkou strasne vela hnedeho na intimke. Zlakla som sa pozrel ma a vraj je vsetko ok do 3 mesiaca ze to ziadny lekar nevie ovplyvnit takze dalej beirem duphaston som v 7tt po 8tt mam znizit davku . Mam velky strach koli tomu spineniu ale vraj to moze byt z toho ze mam mat tieto dni menstruaciu. Bolest mavam casto hlavne vecer pichanie v maternici. Najblizsiu poradnu mam 7.7 tak dufam ze dovtedy bude vsetko okej

sebastian2009
2. jún 2020

@nikol889988 neboj bude to ôk

jana2518
25. jún 2020

@lenka2710 @sense som druhý krát tehotná prvý krát to skončilo MA v 6tt. Nevyvinul sa plod a začala som krvácať.
Teraz od 5tt týždňa mám hnedý výtok hneď ako mi začal letela som k dr. Ten povedal že na sone je to Ok aj HCG pekne vysoké,kvôli vytoku nasadil liečbu dupaston, ascorutin,femibion a progesteron na večer. Povedal že by mal ustať v stredu som bola a do nedele neustál. Dokonca v pondelok ráno som mala čerstvú krv trošku tak som zľakla a letela som k dr. Urobil vyšetrenie a na sone sme už videli plodik aj so srdiečkom. Iné lieky nedal že mám ísť domov a oddychovať a ísť k nemu len ak by som krvacala zhluky atd. Po vyšetrení v pondelok sa mi pustila taká svetla čerstvá krv cely pondelok. Potom to prešlo a od utorka mám opäť ten hnedý vytok, taký hustý tmavý hnedý vytok mali ste to niektorá v tehotenstve?

sense
25. jún 2020

@jana2518 ja som v tehu dvakrat krvacala ale normalnu cervenu.krv... dnesa dcera 7 rokov... musis sa setrit...a co najmenej stresovat...zial prvy trimester ani.lekar zazrak neurobi... prajem ti.nech vsetko dobre dopadne

jana2518
25. jún 2020

@sense ďakujem za pozbudive slova od vtedy ako som bola u lekára iba ležim, všetci sa o mna starajú, veľmi sme túžili po babetku rok a pol sa nám nedarilo. Dúfam že to dobojujeme tento krát. A ty si mala aj ten tmavý hnedý výtok aj krvácanie ?

sense
25. jún 2020

@jana2518 to uz ptesne neviem to krvacanie virm lebo jej.bolo vela oba razy som bola na.pohotovosti...lebo uz som.mala jedem.ma.za sebou

petrita24
29. jan 2022

Ahojte,
5 dni pred ocakavanou MS sme mali nechraneny pohlavny styk. Nasledne nato som dostala normalne menstruaciu. No na 11 den po ukonceni, 15 po styku som zacala spinit. Nikdy predtym som nic take nemala a to mam menstruaciu uz dobrych 20 rokov. Spinenie neprestavalo ani po tyzdni tak som sla k lekarke. Ta ma odbila s tym ze je to ovulacne spinenie a pichla mi methyl. Vravela som jej ci by som nemohla byt tehu, ale povedala ze je to este skoro a sono jej nic neukaze.
Ani po injekcii neprestalo a trva to dodnes. Dnes som mala dostat dalsiu menstruaciu no ta nedosla, skusala
som aj test no ten bol negativny. Nestretli ste sa niektora s niecim podobnym ?
Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre