HCG 2050 a na sone nič nie je vidieť

zuzj33
3. máj 2018

Ahojte, som tu nova. Minuly tyzden mi moj gyn. potvrdil tehu z krvneho testu hcg 127. V utorok 1.5. som zacala spinit, utekala som na pohotovost do Ruzinova.Prijali ma s tym,ze na sone nic nie je vidiet a ze to moze byt bud prebiehajuci potrat alebo mimomaternicove. HCG 1269 v den prijatia. Dnes 2050 ale na sone stale len male nieco na zaklade coho mi stale nevylucili mimo.Rodinny priatel gyn. s 25 rocnou praxou mi povedal,ze tam este nic vidiet byt nemusi a ze by mi mali dat dhupaston a ascorutin na zastavenie spinenia. Oni mi tu odmietaju cokolvek dat, lebo ze nebudu podporovat “zle tehotenstvo”. Som uplne zufala lebo mam pocit, ze by boli najradsej keby som do rana spontanne potratila aby mali odpmna pokoj a vobec neberu do uvahy moznost,ze by to mohlo byt ok. Na spinenie/krvacanie mi povedali,ze nevedia odkial a preco krvacam...co mam robit?Mam sa dat previezt inam?Kam?Inak podla ms som 6tt+3 ale realne podla hcg niekde v 4-5 tt Dakujem 🙏🏼

pininka
3. máj 2018

@zuzj33 tvoj gynekolog by ti mal dat duphaston. Alebo by som ozaj isla inam. Lebo to je ta najbeznejsia vec dat na udrzanie duphaston. To ze este nic nieje vidno, este nic neznamena, je to skoro.

nina774411
3. máj 2018

@zuzj33 Síce neporadím, ale veľmi držím palce, nech to dobre dopadne 🙂

kikus48
3. máj 2018

Za 48 hod sa ma hcg zdvojnasobit co sa stalo. Mali by ti dat dufaston.

osky
3. máj 2018

ja nechapem o co im die.chod inam.

veronika9797
3. máj 2018

Urcite ist prec

nika898
3. máj 2018

@zuzj33 ach jaj toto nase zdravotnictvo. V momente by som podpisala reverz a isla k svojmu doktorovi nech mi da minimalne duphaston alebo nech ti ho predpise ten znami. Uplne zbytocne lezis v nemocnici kee ti nic nechcu dat. Drzim palce aby bolo vsetko v poriadku a vsetko dobre dopadlo.

alobalka
3. máj 2018

@zuzj33 mne našli gestacny vak až pri hcg 11.000 a ak by som nevkladala utrogestan, vôbec by som nemusela byť v 33tt. Keď sa hcg zdvojnasobuje, je to ok. U mňa to bolo ukážkové, napriek tomu krutili dr hlavami a hrozili mi mimomaternicovym. Lebo na sone nič nevideli. Nebola som ukazkovy príklad: ) Krvacala som silno, kvôli hematomu.

maela1985
3. máj 2018

Mne tiež nič nebolo vidno na sone, dokonca mi malo rástlo hcg, ale predsa rástlo, tak som chcela počkať, hoci doktori odporúčali kyret, týždeň som si polezala v nemocnici a nakoniec sa objavilo srdiečko. Bola som u Kocha.

maela1985
3. máj 2018

Inak, hcg som.mala 3000 a nebolo nič vidieť, o dva dni pri 5000 sa už niečo objavilo

janciqa
3. máj 2018

@zuzj33 nic neboj!!! Ja som mal pred 2 rokmi presne to iste. Test pozitivny ale zacala som spinit. Bol stvrtok. Bezala som k doktorke. Podla MS som bola 4+3 tt...na sone nebolo nic vidno. Vzali mi krv. HCG 2150. Tak ma hned poslali do nemocnice s tymi istymi podozreniami ako pises ty. Vysvetlili mi ze ak je HCG nad 2000 tak na sone by uz malo byt nieco vidno. Nastastie som nemala so sebou veci tak na moju vlastnu zodpovednost ma pustili s tym ze v piatok rano pridem. Chceli ma prijat a v pondelok spravit laparoskopiu, lebo cez vikend sa nerobi. V piatok zas sono a krv. Na sone sa doktorovi marilo ze nieco vidi, HCG 2550..pustil ma domov zas na moju ziadost lebo doma som mala 16m dceru. V pondelok zas kontrola a tam uz vbolo vidno gestacny vak. To som bola 5+0 tt...takze sa vyvratili vsetky negativne prognozy. HCG uz 7000. A dnes mi uz v postielke spi rocny syncek 😉 ...takze sa nedaj odbit...nech robia sono aj kazdy den. Drzim palce ✊

simoncik
3. máj 2018

Nic sa nestrachuj a hlavne pokoj.podpis reverz a chod domov.mna tiez strasili nimomaternicovym.nic nebolo vidiet a hcg cez 7000.kontrolne odbery a hcg 11000 az vtedy to bolo vidno.cize jeden den doslova nic a na druhy uz tam bol.nedaj sa cakaj aj hcg bude stupat bude to ok vobec nie je pravda ze nad 1500 nieco uvidia ako vravim mne trebalo az 11000

babja12345
27. okt 2018

Ahojte..pisem za dceru. Poradte. Je v 4 tyzdni a jeden lekar vidi plod druhy nie. Je v nemocnici a malo jej stupa Hcg..ma cez 3000. Dnez jej maju vziat zase krv a vraj ked nebude 5000 tak jej urobia laparoskopiu ze to je mimomaternice. Nekrvaca nic ju neboli. A ziadne vysetrenie nepoukazuje ze je to mimo. Som zufala ako nastavajuca stara mama. Poradte.

stastenka42
27. okt 2018

@zuzj33 skor to bude biochemicke tehu alebo mimomaternicove ale urcite nie zdrave tehu pretoze uz rast toho hcg nieje taky aky by mal byt..takze velke nadeje by som tomu nedavala...mala som to iste,bola som na pozorovani v nemocke a po par dnoch zacalo hcg klesat a tiez nic nebolo vidiet hoci mala cez 2500 hcg...vela stastia

babja12345
27. okt 2018

Uz mame 5000

janciqa
27. okt 2018

@babja12345 ja som pisala svoju skusenost vyssie... 4t 3d a HCG cca 2100 a na sone nic. Na druhy den 2500. Uz ma chceli hospitalizovat a cistit. No odmietla som lebo doma som mala 1 a pol rocnu dcerku. Nastastie isiel vikend tak mi vyhoveli. V pondelok som bola presne 5t0d a hcg uz 7000 a konecne uz bolo drobca vidno.
A teraz ked ma Vasa dcera uz 5000 tak ju pustia s tym ze je to zdrave tehu?

bobricek1979
27. okt 2018

@zuzj33 prečo to hneď zhodnotili, ako zlé tehotenstvo?

veronicka88
27. okt 2018

Ja som opačný pripad-nechcem strašiť iba napíšem skusnost.som tri dni po laparke.MMT hcg rástli ako pri normálnom tehotenstve,iba som spinila.pri hcg 4000 som už bola na operacke a potvrdili sa veci čo videli už aj na sone-bolo to vo vajíčkovode.verim že ti to dopadne dobre...mne enrobilo dobré počas troch týždňov čakania počúvať že to bude dobré...a dnes viem že mi to len uškodilo a dávalo falošné nádeje...držím silno palce!

babja12345
28. okt 2018

To netusim preco to tak zhodnotili. Vobec nekrvaca ani nespini ..nic ju neboli. Uvidime co bude.

babja12345
28. okt 2018

Dnes jej urobia ultrazvuk a cakame ..Zastupca primara jej robil ultrazvuk . Dal jej pod zadok vankus a bolo vsetko krasne vidiet. Potom jej robila lekarka ultrazvuk a vraj tam nic nevidi.

bobricek1979
28. okt 2018

@babja12345 a co bolo vidiet

babja12345
28. okt 2018

Zajtra rano zase krv a vraj laparoskopia podla vtsledkov krvi...dnes zase nic nevidiet..sme zufale obe

janciqa
28. okt 2018

@babja12345 to je cudne 🤨. Drzim palce. Dajte vediet

babja12345
28. okt 2018

To je...cisty blazinec..dam vediet

babja12345
29. okt 2018

Tak je to mimomaternicove dnes o 10 budu dceru operovat. Dakujem za podporu a drzte sa...

trinka
29. okt 2018

@babja12345 to má mrzí, skóre zotavenie

janciqa
29. okt 2018

@babja12345 skoda 😪. Drzim palce. Nech sa dcera rychlo zotavi a potom nech sa rychlo zadari dalsie. Vela stastia ✊

babja12345
29. okt 2018

Dakujeme

bobricek1979
29. okt 2018

@babja12345 držte sa je mi to ľúto nech sa čím skôr zadari

niccolle
29. nov 2018

@alobalka ahoj prosím ťa a koľko dpo si bola vtedy keď si mala výšku hcg 11000

alobalka
29. nov 2018

@niccolle 3t poo som mala 1100 a 25 dní poo 12 000

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre