Gynekologička si nie je istá, či čakám dvojičky

zuzana1221
11. jún 2015

Zdravím Vás, chcela by som sa spýtať ,,dnes som bola na sone,, gynekologička sa ma pýta , či mám v rodine dvojičky,,, ja že nie,,,, a ona , že možno sú tam dve,,, alebo je to len gestačný vak,,,, že sa uvidí, že je ešte skoro,,,, ja len či ste sa stým niektorá nestretla?, ďakujem za info

janickacrazy
11. jún 2015

@zuzana1221 Kamoška čakala dvojičky, mala veľké problémy a nakoniec o jedno dieťatko prišla počas tehotenstva sa vstrebalo. Lekár jej povedal, že sa to niekedy stáva. Kedysi ked nebolo sono tak by ani nevedela, že čakala dvojičky. Ak si prišla na sono dosť skoro, tak možno to ešte nebolo úplne vidno, musíš vydržať, o pár týždnov sa uvidí. Dúfam, že u teba bude všetko v poriadku, držím palce.

e_z
11. jún 2015

U nás už boli rovno vidieť dve bijuce srdiečka. Záleží na kvalite usg a tiež v ktorom tt ti ho robila. Ak videla iba jedno, tak možno si len mala Syndróm miznuceho dvojčaťa (jedno sa ti vstrebe a pokračuješ v tehu ako s jedným drobčekom).

bonaqa2013
11. jún 2015

Maminka, nechaj sa prekvapiť. Poznám prípad, keď maminka sa dozvedela až v pôrodnici že idú byť 2 detičky. no čo dokúpili výbavičku a fungovali ďálej....

zuzana1221
autor
12. jún 2015

,,, som na zač. 7 tt. No a ona povedala že bud sú dve, alebo je to len váčok,, potom som hľadala, že to môže byť ešte ten žltkový váčok,,, ktorý sa potom vstrebe, ked splní svoju úlohu,,,,

e_z
15. jún 2015

@zuzana1221 Jedno alebo dve, hlavne aby ste boli v poriadku. Kamoška takto čakala dve a nakoniec bolo len jedno. Všetko bolo v poriadku, aj keď sa to druhé vstrebalo. Zbytočne sa nestresuj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre