Gynazol v 9. týždni

anika25492
5. máj 2023

Ahojte, potrebovala by som zistiť či máte niekto skúsenosť s krémom gynazol v prvom trimestri. Čítam v letáku, že v prvom trimestri sa nemá brat a mne bol predpísaný. V novembri sme prisli o babo tak mám veľký strach zo všetkého. Dostala som nejakú infekciu a bol mi predpísaný tento liek tak by som rada počula nejaké skúsenosti. Ďakujem

babovka2321
5. máj 2023

@anika25492 mala som ho na predpis v 12tt, vsetko v pohode. Mykozy som liecila hadam cele tehotenstvo kadecim (kazdy dr predpisal nieco ine) a vsetko v poriadku.

anika25492
autor
5. máj 2023

@babovka2321 len ty už si bola v 12tt , mám obavu z toho ale zároveň to chcem preliecit. Snáď to neuškodí a iba pomôže

babovka2321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anika25492
autor
5. máj 2023

@babovka2321 áno ja viem, preto nechcem nič zanedbať. Len som chcela vedieť aj skúsenosti . Ďakujem 🙂

babovka2321
5. máj 2023

@anika25492 vsetko dobre a bezproblemove tehotenstvo prajem ☘️

natali1991
5. máj 2023

@anika25492 ked ti bol predpisany tak naco aj citas ci sa moze a ci nie ??? Asi dr vie najlepsie ..

natali1991
5. máj 2023

@anika25492 ta infekcia nepreliecena ti moze zabit dieta takze co si vyberies ????

beatrixx1525
5. máj 2023

Mala som ho tiež asi 8-9tt všetko ok, pomohol

anika25492
autor
5. máj 2023

@natali1991 Vždy si čítam leták 🙂 A samozrejme, že sa chcem preliečiť a liek si dať. Zaujímali ma skúsenosti žien s týmto liekom v prvom trimestri .Pekny večer

nika11103
5. máj 2023

@natali1991 presne tak , autorka , verím že si strachom bez seba že si prišla o bábätko , je mi to nesmierne ľúto a naozaj s tebou súcitim . Ale musíš dôverovať lekárom , ak ti to predpísal tak asi vie prečo , ja som brala viacero liekov kde bolo písané že sa to nesmie napríklad v prvom 3mestri ale dôverovala som lekárom že vedia čo robía. Drž sa , drž sa rad a predpisov doktora ak mu neveríš nájdi iného , ale ako pisu baby , neliecenie môže babo aj zabiť . Držím ti moc palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre