Gestačný vak nepravidelného tvaru

kamila230
20. dec 2021

ahojte, prosím Vás môžte prosím zdielať svoje skúsenosti? bola som u gynekológa ktorý mi urobil ultrazvuk, som v 6 t , ale vraj mám nepravidlený tvar gestačneho vaku, a taktiež ešte nebije srdiečko, veľmi sa strachujem. Prosím máte s niečim podobným skusenosť mám sa bát alebo to je zbytočné?

dominidi
20. dec 2021

Ja som bola tiez v 6tt a bol tam iba prazdny GV..o dva tyzdne uz aj plod a srdiecko..neboj sa uzivaj 🙂

luci_ba
20. dec 2021

@dominidi ja som mala gestacny vak v tvare slzičky a bolo to ok ;)

jaja8_9
20. dec 2021

@kamila230 ešte nerob predčasné závery, uvidíš nabudúce čo ti gyn povie ....ja mám bohužiaľ zlú skúsenosť moje prvé tehu tiež nepravidelný tvar gestacneho vaku az poškodený, bez plodu čiže MA ale my sme mali problémy na ktoré sa neskôr prišlo

heln
20. dec 2021

@kamila230 ahoj, 6tt je este velmi skoro na akekolvek zavery, treba dat tomu este par dni, tyzden.... ja som bola u doktora tiez v 6 tt, potvrdil tehotenstvo, ale este nevidel akciu srdca... potom som sla do prace a v ten vecer som zacala krvacat, myslela som ze je koniec, lebo jedno som uz mala zamlknuty potrat.... sla som na pohotovost a tam doktorka uvidela akciu srdca a krvacanie bol len maly hematom.....chcem tym len povedat, zatial nerob paniku, daj tomu cas.

lylyjana
28. dec 2022

@kamila230 ahoj. Ako si prosim dopadla s tym gastacnym vakom a babom? Ja mam tiez nepravidelny tvar, skoro 6tt tak sa obavam :-/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre