Dva týždne som nepribrala. Je to normálne?

mima12214
12. jún 2013

Je normálne, že za dva týždne som nepribrala..?:/ pravdu povediac obávam sa toho, že či je malé v poriadku. Neviem či mám ísť k doktorovi alebo čo robiť..

94
12. jún 2013

je to úplne normálne....ja som v 18tt a nepribrala som nič ešte....je pravda že kg mám odsť aj bez priberania.....doktor s tým nemal žiadny problém. Inak jem viac ako pred tehotenstvom. 😀 😀 😀 😀

stanislavao
12. jún 2013

@mima12214 a som aj schudla. nic sa nedeje, je to normalne.

lucia_242
12. jún 2013

@mima12214 je to normálne....aj ja som najprv schudla a do 5 mesiaca som pribrala iba 1 kg....až potom som začala priberať...bábätko si zatiaľ berie z teba a asi mu to stačí...

mirkatrencin
12. jún 2013

V 11 týždni váži ani nie 10g čiže ešte ani nemáš z čoho pribrať a to a ti preboha ani váha nezaznamená 😀 ...priberať začneš až ohodne neskôr...keby si začala priberať už teraz tak v 9 mesiaci by si mala asi sto kilov nemyslíš ?? 🙂 Poradím ti, moc sa nesleduj všetko príde ..neboj nič ti neujde 🙂

skorinkas
12. jún 2013

AJ ja som na začiatku nepriberala. Všetko príde časom. Neboj, všetko je ok. Potom budeš rada, že nevidíš váhu 😉

renab
12. jún 2013

@mima12214 úplne normálne. ja som pri troch tehotenstvách celkovo nepribrala vôbec. na pôrodnú sálu som išla s menšou hmotnosťou, akú som mala pred otehotnením. všetky deti sú v poriadku. zbytočne sa nestresuj. lekár v poradni zistí, že nepriberáš aj bez toho, aby si mu to hovorila.

sense
12. jún 2013

je to v pohode neboj ja som pribrala do 27tt 3kila a mala som aj len mini brusko..... a do 38tt som to dosplhala na +14, este budes rada nakoniec ked moc nepriberies....

andrejka1974
12. jún 2013

a kolko si doteraz pribrala ja som pri mojich detoch pribrala od 5 do 15 kg a to pri starsej dcerke som za cele tehotenstvo pribrala len 5 kg a po porode schudla 10 comu som sa velmi tesila, a mala bola uplne v poriadku, bola sice lahsia mala len 2750 gramov , ale ani ostatne deti neboli moc tazsie 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj sa vsetko bude ok 🙂 🙂 🙂 🙂

mima12214
autor
12. jún 2013

Uff..asi som toto vážne potrebovala vidieť🙂 ďakujem 🙂

hviezdicka111
13. jún 2013

@mima12214 ja tiez nepriberam, zato brucho mi nafuklo maximalne....ale mne aj zle byva a malicko mi chuti papat...tak asi zato nepriberam...ale myslim ze to nie je nic hrozne 🙂 to este dobehneme :D :D :D:D

mima12214
autor
18. jún 2013

Verim tomu ze to dobehneme :D tak ako sa patri si myslim...🙂:D

petula8
8. júl 2013

je to v poriadku. Ja som na začiatku oboch tehotenstiev nič nepribrala. Pri prvom tehotenstve som do ukončeného 6 mesiaca pribrala len 600gramov, doktor bol na prášky zo mňa a pritom som jedla všetko, druhý a tretí trimester som pribrala dokopy 10kg. Pri druhom tehu som v prvom trimestri nič nepribrala, v druhom trimestri to bolo 8,5kg a takisto aj v treťom. Mne povedal lekár že je to preto, že som štíhla a nemám sklon k priberaniu. U každej ženy je to individuálne.

anuskaaprazko
8. júl 2013

@mima12214 Joooj absolutne normalne, ja som prve dva trimestre pribrala dokopy asi 4 kg 😀 v tretom dalsich 8 😀

moon1979
8. júl 2013

@mima12214 ja som začala priberať až od 19tt a za celé tehotenstvo som pribrala 5,5kg ... a dieťa je zdravé, mal 53cm a 3560g 🙂 nikde nie je napísané, že normálne je pribrať 30kg v tehotenstve ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre