Druhý potrat kvôli zastaveniu akcii srdiečka a lekári to neriešia

gabi1011
28. júl 2019

Dobrý deň , máme taký problém že sa snažíme o bábätko , vyjde nám to na prvý raz a plod vyzerá vždy dobrý, ale potom prídu komplikácie také, že plodu prestane byť srdiečko v 2 mesiaci tehotenstva , stalo sa nám to už druhýkrát.
Doktori tvrdia že je to v poriadku a že sa to stáva, ale my si to nemyslíme, máme strach.

jaris84
28. júl 2019

@gabi1011 no nam sa to stalo 8x a vsetko mame v poriadku+ 1x biochemicke 😖

ikonica
28. júl 2019

@gabi1011 skus sa pytat na hematologiu, endokrinologiu a reproimunologiu...

gabi1011
autor
28. júl 2019

@jaris84 a máte už dieťa? :/

zanetkafilipko
28. júl 2019

@gabi1011
- sestra tak po dvoch potratoch maju prve dieta, potom zas potrat a druhe dieta...bez lekarov a extra vysetreni
- kamoska zase po dvoch takychto potratoch zacali s pichanim injekcii na zriedenie krvi a donosila zdrave dieta, ale ako vravi iconica skuste sa pytat na hematologiu, endokrinologiu a reproimunologiu...

jaris84
28. júl 2019

@gabi1011 mam 1 dceru. A kazdy den Bohu dakujem za ten zazrak

lacibo
28. júl 2019

@gabi1011 ja ť askúsim povzbudiť..môže to byť náhoda ešte..blbá, ale predsa náhoda.. veľa žien má túto skusenoť a má deti..nie je to zriedkavý jav.. ale po treťom potrate by som riešila genetiku..kamoška tak po 7. potratoch zistila, že manžel má poškodené spermie..

ali_inzercia
28. júl 2019

@gabi1011 Ziadaj vysetrenia na hematologii. Tusim sa prve robia na trombofilne stavy. Nedaj sa odbit, ziadaj tie vysetrenia. Nech sa to nestane zase.

dasindel11
28. júl 2019

@gabi1011 mne sa stalo presne to iste 2x a po vyšetrení na hemo mám už doma injekcie na riedenie krvi ak by som znova otehotnela

jana005
28. júl 2019

@gabi1011 ahoj, švagriná takto potratila už 3 krát.
Po druhom potrate bola na množstve vysetreni, ale nič jej nezistili.
A tak prišla o bábätko už tretíkrát. Tiež by som uvítala nejaké rady, veľmi by som chcela, aby sa jej podarilo donosit bábätko.
Jedného syna už má, má 5 rokov a vtedy také problemy nemala

ikonica
29. júl 2019

Ja som potratila 3x... Vzdy ina pricina (prvy MA v 12tt pricina trombofilia, druhy anembryomola 10tt tam asi imunita zohrala svoje, treti v 5tt tam asi zlyhanie zlteho telieska po clostile a nedostatok progesteronu po ovule) , ale uz po prvom som bola na vsetkych spominanych vysetrenuach, po druhom aj na genetike a teraz pri stvrtom tehu uz sme nasadili kombinaciu progesteron a clexane a som 26tt...

ikonica
29. júl 2019

Mam kolegynu, prve tehu bezproblemove, chlapcek... Druhe a tretie potratila v skorsich stadiach... Vysetrenia... Zistili syndrom lepivych dosticiek, nasadili anopyrin, fraxik a duphaston a ma doma uz aj malu babiku...

lula313
31. júl 2019

Mám známu, ktorá 2x potratila vo vyššom stadiu(raz jej dokonca umrelo babatko v 6 mesiaci. A prišli na to, že má problem so zrazanlivostou krvi. Teraz caka každým dnom na porod zdravého dievcatka a rovnako jej sestra má tento problem, len už vedela, že má hneď bežať k doktorke, či nemá rovnaku diagnózu a bude rodit o 1,5 mesiaca

ester177
21. aug 2019

Baby, ktore pravidelne potracate v 2.mesiaci, skuste nasadit nattokinazu, je to prirodny enzym na riedenie krvi. Ja som mala 1 potrat v 7.tt a 2x biochemicke. Po uzivani nattokinazy (4000f v jednej tabletke, 6x denne) som po 2 tyzdnoch ostala tehotna a teraz mam 2mesacneho krasneho synceka. Vyskusajte to, nic za to nedate. Nattokinaza zlepsuje prekrvenie a cirkulaciu krvi, aj vdrobnych cievkach, co vyzivuju embryo. Urcite to pomoze tym zienkam, co maju problem potratmi kvoli krvi. Ja som mavala studene ruky aj nohy, po uzivani tohto enzymu sa to zmenilo, takze to naozaj funguje.

ester177
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre