Dovolenka v Turecku v 2. mesiaci

danka811
12. máj 2018

Dobry den, ahojte. Este neviem ci som tehotna, meska mi to viac ako tyzden a testy boli pozitivne. Lenze sa nam dlho nedarilo, tak sme to neriesili a kupili dovolenku v Turecku. Mame to odrieknut? Citim sa skvelo a Dr. mam ist z 24.5. Ake mate skusenosti?
Dakujem Vam za odpovede

vyhuelka
12. máj 2018

Ahoj, v prvom trimestri sa neodporúča lietať... neviem ako budete cestovať... ja som sa tiež cítila fit a cca v 8tt som bola na lyžovačke v Alpách... doležité aby si vedela kde sa nachádza nemocnica ak by náhodou

veroni_21
12. máj 2018

@danka811 Ja som takto isto zistila že som tehotná 2 dni pred odletom na Kubu som si robila test a pozitívny. Letela som, keď sme sa vrátili bola som v 9 tt.,🙂 dnes som v 29 tt.,

lussyxy
12. máj 2018

Ja som letela v 3tt z Talianska domov kedze som tam pracovala.skor si myslim že sa nemá letieť v poslednom trimestri.

danka811
autor
12. máj 2018

Velmi pekne dakujm za nazory. Ste zlate. Ironia je, 4 roky sme nemali dovolenku a teraz, ked konecne mame kupenu dovolenku, tak som asi tehotna 😀

veroni_21
12. máj 2018

@danka811 No vidiš, všetko bude tak ako má byť. Možno vaša posledná dovolenka vo dvojici 😊

titla
12. máj 2018

Vacie riziko potratov v sa zistilo len u letusiek, ktore mali nalietanych nad xy km (nepamatam presne cislo, citala som to davno), takze si myslim ze letiet mozes bez problemov.

zuz115
12. máj 2018

Ja som letela takto do indie a mala som nakoniec mimomaternicove. Lepsie ist k dr na slovensku si myslim.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vyhuelka
26. máj 2018

@lenkakravcova no mne to dr nezakázal, iba ma upozornil aby som nepadala a aby do mňa niekto nevrazil 😃 zato že som tehotná teraz nebudem hádam sedieť na zadku 😃👍

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
etnatn
26. máj 2018

Dolezite je ako sa Ty citis, nic viac..kasli na tie mudre rady..daj na seba! My sme boli v Dubaji ked som bola v 2-3 mesiaci a vsetko super. V 7 mes som absolvovala Chorvatsko, a turistiky skoro az do porodu..ked je vsetko ok, fuguj ako doteraz, iba trochu viac s mierou by som povedala..fakt jedine co som vynechala bol alkohol, surove vajcia a surove maso..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre