Domáci odposluch srdiečka

mimushiatko
3. apr 2013

baby a má niektorá z vás angel sounds alebo bebesounds na odposluch srdiečka od kedy je počut pišu ze od 12tt ale nepočujem a kde presne by som mala počuvat a prikladat pristroj lebo kupila som cez bazar nemam k tomu navod mám bebésounds ... dakujem 🙂 alebo nejake triky ako lepšie počut 😉

xlucia
3. apr 2013

@mimushiatko akoze kde mas prikladat??? no treba hladat od pupka smerom dole a do stran. ved musis najst kde ma dieta srdiecko. kup si k tomu neutralny lubrikacny gel, aby si mala lepsi kontakt. v ktorom si tt??

alysea
3. apr 2013

@mimushiatko ahoj, odporúčam Ti použiť gel alebo olejček, aby bol dobrý odposluch a ak si v 12tt tak tesne nad lonovou kosťou sa pohybuj a do strán. Teraz je ešte tak nizučko bábo uložené. Poskúšaj, ja mám angelsounds a tam píšu že až od 14 tt počuť. Ja som kupovala, keď som bola 12tt, vtedy som nepočula a v 13tt sme našli 🙂

mimushiatko
autor
3. apr 2013

ja som teraz v 11+6 presne objednala som si ten ultrazvukovy gel doteraz som ho nemala hadam to pomoze 🙂 lebo stale len počujem šuštanie a svoje srdce :/

dulkagabulka
3. apr 2013

@mimushiatko
si estelen na začiatku tehotenstva
ak ti mozem poradit, skus dieťatko nechat v klude rast a neobtažovat ho svojim strachom..
😉

adamkohlusko
4. apr 2013

az okolo 20tt je to pekne pocut.ja ho mam.presne pri prvom som to tak mala a teraz tiez.a pisu to aj na obale 😉

livocka21
4. apr 2013

@mimushiatko daj si baby sound do you tube a vyskocia ti videa...ja uz pocuvam od 12 TT 🙂

fila82
17. okt 2013

@mimushiatko ahoj prosim ta kde si zohnala ten ultrazvukovy gel?

mimushiatko
autor
17. okt 2013

na internete som to kupila 🙂 @fila82

fila82
19. okt 2013

@mimushiatko podarilo sa ti najst srdiecko?

jatyono
14. mar 2014

Je to super. Aj ja mám Angelsounds. Srdiecko som počula od 12.týždňa. Bije asi 2 x rýchlejšie ako naše. Zo začiatku som sa musela naučiť ho nájsť, teraz som už počúvame všetci. Kupila som ho na www.angelsounds.sk

diana20
28. nov 2016

Stalo sa niekomu, ze v 14. týždni ste stu nepočuli srdiečko?

mon895
29. nov 2016

@diana20 ja som citala ze niektore az v 15-16tt nasli srdiecko. Vyskusaj uplne dole v strede pod pupkom (az tak dole ako zacina ochlpenie) a postupne do stran a hore 🙂 drzim palce necg je vsetko ok.

diana20
29. nov 2016

@mon895 nenašla som, ale skúsim o týždeň teda

mon895
29. nov 2016

@diana20 ja dnes tiez nie ale vcera ano takze vela zalezi aj od toho ako je babatko ulozene 🙂

diana20
29. nov 2016

@mon895 ja ani nejdem skúšať lebo iba má to straší.. 5. decembra idem na kontrolu tak dúfam, že mi urobia sono..

mon895
29. nov 2016

@diana20 urcite je vsetko ok ;) ja tiez uz nejdem isla som skusit len preto lebo ma pobolievalo brucho ale aj ked som ho nenasla vo vnutri viem ze je vsetko ok nastastie nemam ziadne problemy a tak sa netreba zbytocne stresovat ;) ja idem 8.12. len na krv na sono az o nejakych dalsich 10 dni potom

ludkaj100
29. nov 2016

Ja som ho hlada 1x asi hodinu.. Dietatko je teraz strasne nizko.. Tak fakt hladaj az tam kde ti zacina ochlpenie.. A musis nim pohybovat velmi pomaly lebo potom nezachytis.. A ak nemas este ten sono gel skus kuchynsky olej.. Ja som ho s nim pocula najlepsie ;)

diana20
30. nov 2016

@mon895 už som našla 😊 ja sa bojím, lebo mám z času na čas krvácania aj keď slabé tak sa bojím, raz som však s tým bola na pohotovosti a povedali, že všetko je v poriadku, že niekedy sa to stáva a nevie sa prečo, že žena krváca počas tehotenstva.. tak že sa nemám stresovat a chodiť tam zakaždým.. ale ja sa aj tak vždy zlaknem, že čo ak teraz už je to niečo horšie..

diana20
30. nov 2016

@ludkaj100 ďakujem za radu.. nakoniec som si kúpila krem s ktorým to funguje.. 🙂

mon895
30. nov 2016

@diana20 super tak to som rada 🙂 aj moja svagrinka krvacala od zaciatku tehu z casu na cas a maly je uplne ok 🙂

linda03
5. okt 2017

Ahojte dievcata, chcem sa spytat dnes som 9+6 a objednala som si angelsounds ,vcera prisiel, ale neviem najst srdiecko 🙁 myslite ze je to skoro? K mudr idem az 24.10 a minuly rok som potratila tak sa bojim... 😔

veni21
5. okt 2017

@linda03 urcite je to skoro srdiecko pocut najskor v 12 tyzdni ja som ho pocula este aj neskor

linda03
5. okt 2017

@veni21 dakujem.. cize skusat asi mam najskor v 12tt?

chmeluska
5. okt 2017

@linda03
Ahoj ja som nasla od 9tt. Skus sa poriadne namastit ja som pouzila detsky olejcek,s kremom mi nebolo pocut. No a skus v strede tam kde ti zacina ochlpenie. Aj na youtube najdes dake videjka. Ale nestresuj ked sa ti nepodari hned. Hlavne na zaciatku to trva,ak nenajdes do 15 min skus dalsi den. Držim palce 😊

linda03
5. okt 2017

@chmeluska dakujem 😊 skusala som to s johnons olejovym gelom a nic.. pocujem len svoju tepnu stale 😕 skusim zajtra..

chmeluska
5. okt 2017

@linda03 ak v strede pocujes ako keby svoje tak zvykne byvat kusok od babatka. Musis po milimetrikoch hladat. Zalezi aj od toho ako je babatko ulozene.

linda03
5. okt 2017

@chmeluska praveze nepocujem v strede ale po bokoch.. na lavom a pravom.. snad to neznamena nic zle 😔

chmeluska
5. okt 2017

@linda03 nie to su normalne tvoje tepny ale babatko je povacsine v strede. Popripade iba kusok vlavo alebo vpravo. Urcite zacni od stredu brucha ako zacina ochlpenie a skor tak nizsie, ja som bola az prekvapena ako nizko je. Neboj najdes isto. Len treba byt trpezlivy. Niekto najde skor niekto neskor 😉

linda03
6. okt 2017

@chmeluska skusala som asi 20 min a nic.. milimeter po milimetri som isla.. iba moja tepna znova 😔

chmeluska
6. okt 2017

@linda03 tak mozno je babatko viac v zadu,alebo placenta v predu. Kazdy najde inokedy. Niektorym sa podari najskor po 12 tt. Hlavne sa nestresuj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre