Doktorka nevravela nič o srdiečku

17. jan 2024

Ahojte dnes som bola na kontrole, som 8+3 a doktorka nič nevravela či srdiečko bije, veľkosť sedí presne na deň kedy viem že bola ovulacia, doktorka vravela ze je všetko v poriadku poslala ma na krv a objednala o ďalšie 3 týždne. No trochu som nervózna že nepotvrdila akciu srdca. Myslite že keby to nebolo ok tak to zisti? Alebo by nesedela veľkosť? Bol by tam nejaký náznak že niečo nie je ok?

tehotna40
17. jan 2024

U mňa nebolo ok, nesedela veľkosť a chodila som na kontrolu skoro každý týždeň do 11tt, a napriek tomu je všetko v poriadku uz som 24tt. Takže ak by niečo nebolo ok určite by ti to lekárka povedala. Hod sa do kľudu stres ti v tehotenstve neprospieva. Veľa zdravia 🙂

thereisabear
17. jan 2024

Samozrejme, že je to v poriadku. Srdiečko určite bilo.

autor
17. jan 2024

Ďakujem dievčatá, ja sa snažím byť kľudná ale asi mám v povahe že stresujem z každej blbosti a všetko prežívam 🙈
@tehotna40 tak prajem veľa veľa zdravia takisto 🍀

ivik4
17. jan 2024

Ved povedala ze je vsetko v poriadku. 8+3 uz dobre vidi ci je akcia srdca. Keby nebola povie Ti

simca06022011
17. jan 2024

keby nebolo nieco v poriadku, tak ti povie.

petamich
17. jan 2024

naozaj som presvedcena, ze ak by bolo nieco v neporiadku isto ti to povie a obzvlast takato dolezita vec

snazilka_bio_mamka
17. jan 2024

keby nebije srdiečko tak by ti nepovedala ze je všetko ok, ale mohla ti to ukazať aby ta ukludnila trocha..moja bola teraz tiež taká, išla som 6+4 a bábo mi ukazala tak na 4 sekundy ale vedela som čo mam hladať a videla som srdiečko tak som bola kludna.

bejbs123
17. jan 2024

Keby to nebolo v poriadku,urcite neda dalsi termin o 3t,takze klud 😉

cookie29
17. jan 2024

Ved Ti povedala, ze je vsetko v poriadku. Preco si sa neopytala hned? Tomuto nerozumiem :(
Ale teda keby nahodou tu akciu nevidela, alebo nieco ok nebolo, tak Ta objedna o tyzdne max o 2, to je "protokol" nie o 3

akiknabruh
17. jan 2024

Všetko je v poriadku . Neboj. Ked mas dalši termín . Srdiečko určite videla.

sofia1979
17. jan 2024

Určite by ti ti už v takom týždni povedala. Neboj šťastné tehu želám

kiki68
17. jan 2024

Videla si na usg, ze v tom koliesku robila taka mala biela bodka blik blik? Tak to je to bijuce srdiecko 😀

tinka_1807
17. jan 2024

Mohla si sa na to opýtať kľudne lekárky. 🙂 ale keby nebola akcia srdca, tak určite to rieši. 🙂 Ty si to mohla vidieť na UTZ ako malinku bodku, ktorá bliká. 🙂

siska53
17. jan 2024

Ak by nebilo srdiecko, nepovedala by ti, ze je vsetko v poriadku.

autor
17. jan 2024

No ja by som to sama od seba isto nevidela, navyše to bola len otázka pár sekúnd 🙈 doktorka mi nepovedala od slova do slova že “všetko je v poriadku” počas USG, skôr to myslela celkovo ohľadom mojej anamnézy a ťažkostí 😊 pripúšťam že som sa nato mohla opýtať je to moje prvé tehotenstvo tak som bola mimo z všetkých informácii, bolo to moje prvé vyšetrenie, predtým ma len pozrela na potvrdenie v 6tt ale nič viac nevravela, tak verím že je všetko ako ma

martaatram
18. jan 2024

A v papieroch nemas napisane ? Ja som mala velkost odpovedá tt akcia prítomná …skus vycitat

autor
18. jan 2024

@martaatram no žiadny papier som nedostala, normálne si robila záznam do karty ako vždy, tehotenskú knižku som po vyšetrení vypisovala so sestričkou a vravela že až na ďalšej kontrole mi ju dá lebo zatiaľ tam nič nieje, dali mi ziadanku na krvné testy a to bolo všetko

martaatram
18. jan 2024

Ja byt tebou neviem ako komunikujem s dr ja ked som si nebola ista pisala som bud mail alebo jej zavolala ..normalne sa opytaj ci bola prítomná akcia srdiecka ..do dalsieho vysetrenia sa tak vystresujes …. Ak mas normalnu dr odpovie ti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre