Cvičíte brucho?

13. sep 2021

Ahoj dievčatá. Cvičíte ? Ak áno cvičíte brucho? Cvičila som aktívne aj pred tehotenstvom. Dr idem až v polovici októbra. Dik

hederamonstera
13. sep 2021

Ahoj, ja cvicim jogu ale brusko nie, pre istotu🙏🏻

nairia
13. sep 2021

cvicila som, cvicim cele tehotenstvo (aktualne 36tt). v 1.trimestri aj brusko este, aj ked vyrazne menej ako pred otehotnenim... ku koncu trimestra som uz necvicila, nebolo mi to prijemne

rk123
13. sep 2021

ja cvicim tiez cele tehotenstvo, ale akonahle som zistila ze som tehotna tak brucho nie. lekar mi to neodporucal a ani mi to nebolo prijemne

nevenka
13. sep 2021

Ja som teda necvicila, ale pokial spravne chapem, tak v tehotenstve sa brucho v podstate uz hned na zaciatku vplyvom hormonov uvolnuje, neskor sa pridava fyziologicka diastaza, aby maternica s babatkom mala kde rast. Tak spevnovanie ide proti tomuto procesu. Samozrejme, pri akomkolvek pohybe sa zapaja aj brucho, neda sa oddelit, ale nejak aktivne by som ho necvicila. Bola som tehotna 3x a teda neviem sj to predstavit. Hlavne v neskorsom stadiu. Inak pohyb je fajn 😉

tmavovlaska93
14. sep 2021

Brucho som prestala cvicit hned na zaciatku tehu ale tehotenstvo zial nevyslo, brucho mi velmi povolilo a staci ze sa najem alebo napijem a mam ho velke, takze musim cvicit znovu 😅
Pri dalsom tehu brucho cvicit znova nebudem

petulela
24. nov 2021

Ja som cvičila brucho do šiesteho mesiaca... Ale keby mám byť druhý krát tehotná, tak určite tak necvicim ako v prvom, nevedno či komplikácie počas pôrodu a po pôrode som nemala aj z toľkého cvičenia, treba sa hýbať ale všetko s mierou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre