Cez Angelsounds nič nepočujem

14. feb 2024

ahojte, som 11+3 a cez angelsound nepocujem nic. svoj tep a to je vsetko. vy ste kedy poculi prvy krat srdiecko? ale nie tak ze ste si ho zadovazili v 20tt a vtedy skusili a tie, kt. ste skusali ku koncu 1. trim. ďakujem

lucia7933
14. feb 2024

ahoj, ja som prvy krat skusala v 14tt a vtedy som aj na prvy krat hned nasla, skôr som ho doma ani nemala

tanyan
14. feb 2024

Ahoj, 12tt je veľmi skoro. Ten plod je maličký a hlboko a cez všetky tie vrstvy je to veľmi malá šanca... Ak si dobre spomínam, tak pri druhom tehotenstve koncom 13tt, ale bolo to úplne dole na jednej strane a aj keď som opakovane hľadala, tak som mala zo začiatku problém to nájsť.

diewcatqoo
14. feb 2024

Prvykrat som pocula v 10tt. Hladaj uplne dolu ako ti zacina kost, kusok nad ochlpenim.

jaja8_9
14. feb 2024

Pri prvom tehu som počula až od 13tt (placenta vpredu) a teraz pri druhom od 10tt počujem a placenta je vzadu

anjelicek26
14. feb 2024

Od konca 9.tyzdna... kazdopadne v 20tom tyzdni mi to prijde zbytocne kupovat, ked babo vtedy uz kopkal..

autor
15. feb 2024

tak dievcata, dnes som nasla. a to tak , ze som si lahla na podlahu a zadok podlozila vankusom a bábo som.nasla fakt uplne dole cca v strede venusinho pahorku..bolo to take rychle buch buch akoby dupot koní alebo vlácik. moj tep je ovela pomalsi a s ozvenou. keby to niekomu ponohlo do buducna 🙂

lucia7933
15. feb 2024

ano nasla si ho ❤ ale nezlakni sa ked sa ti nahodou nepodari najst, mne sa to stalo aj v 15tt ze proste 2x za den som hladala a nic, a az na treti krat tusim dalsi den rano som nasla hned na prvy krat...proste bolo zle otocene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre