Bubble tea na začiatku tehotenstva

19. máj 2023

Baby som na začiatku tehotenstva a mám strašnú chuť na bubble tea tak som si ho objednala domov tie sirupy čo si sám robíš.. môžem to vôbec vypiť alebo je to v tehotenstve nebezpečné keďže tam je extrakt zo zeleného čaju som práve vyčítala ? Ďakujem za odpoveď

lavender94
19. máj 2023

Tak je to čaj. Čo si čakala že tam bude? Jeden nápoj denne môžeš, ale už potom nepi kávu v ten deň.

ameema
19. máj 2023

🤣🙈preboha to už fakt?
Aká veľká dávka toho zeleného čaju tam asi tak môže byť? Si tehotná nie chorá... Ak neplánujes oblizovať ortuť alebo inú pochutinu tohto typu môžeš si dať naozaj všetko s mierou. Kľud 🙏🏻

vanessad15
19. máj 2023

Vidím to na další instagramový post pre Žltého sloníka😀

autor
19. máj 2023

@lavender94 je to sirup ktorý sa mieša s vodou cca 0,5l vody tam ide..

autor
19. máj 2023

@ameema prežila som si jeden MA preto som opatrná aby sa to nezopakovalo.. ty si nemala divné chute keď si bola tehotná?

vanessad15
19. máj 2023

Inak nič sa ti nestane môžeš byť kľudná. Ako tu už bolo napísané, nie si chorá len tehotná.

autor
19. máj 2023

@vanessad15 nech sa páči môžeš mu to poslať..

vanessad15
19. máj 2023

Nemám dôvod nikomu nič posielať, akurát mi hlava neberie ako sa niekto môže niečo takéto opýtať.. Je to sirup a zelený čaj, garantujem ti, že sa ti nič nestane..🙏

autor
19. máj 2023

@vanessad15 pýtam sa pre istotu lebo mám strach, prešla som si jedným MA a snažím sa byť opatrná aby sa to nezopakovalo lebo to bolo ťažké sa s tým zmieriť

vanessad15
19. máj 2023

Tak potom samozrejme chápem, ale garantujem ti, že zo zeleného čaju a ovocného sirupu sa ti nič nestane😉🙏

ameema
19. máj 2023

Tu nejde o chute 😁 je úplne v poriadku že si dostala na niečo také chuť. Ale obávať sa že ti to môže uškodiť? Veď to nie je otrava... Je tam len nejaký výťažok zo zeleného čaju čiže to bude obsahovať nejaký kofeín, ale je viac pravdepodobné že sa prejes z toho éčok ako kofeinu. Môžeš jesť skutočne všetko. Nič ti neublíži ak to nebudeš preháňať...
Zbytočne sa teraz stresovať takýmito vecami.. veď to by potom žiadna tehotná nič nejedla... 😅🤭

lavender94
19. máj 2023

Autorka, bubble TEA = čaj, keby je to sirupová voda, tak to asi nebude chutiť ako čaj ale ako sirupová voda, prekvapivo :D každopádne normálne si to daj, moc nad tým nepremyslaj, neboj, nepotratíš z čaju

autor
19. máj 2023

Ďakujem vám baby za odpovede

natali1991
19. máj 2023

Ten MA si urcite nemala zo zeleneho caju a podobne ako tam bola chyba uplne ina .. a ten caj preboha nema s tym nic spolocne neboj sa .. ja som v 20tt a pijem denne tri kavy a co ?! Mam tak extremne nizky tlak ze bez nich by som odpadla

autor
19. máj 2023

@natali1991 ja som vyradila pre istotu všetko čo sa len dalo a pijem iba jednu slabú kávu a snažím sa normálne zdravšie stravovať tak dúfam že bude všetko v poriadku 🙏

natali1991
19. máj 2023

Vies ono to podla mna ani tym neni staci ked budes v pohode bez stresu a to uplne staci aj ked tehu je denno denny stres .. ja uz citim aj pohyby ale aj tak neni ked kedy sa nebojim

autor
19. máj 2023

@natali1991 veď jasné. Ja sa snažím myslieť pozitívne že tento krát bude všetko v poriadku tak snáď sa nemýlim. A tebe držím palce aby všetko dobré dopadlo 🙏

natali1991
19. máj 2023

Dakujem aj ja tebe 😇😇

autor
19. máj 2023

@natali1991 ďakujem 🙂

kacena4
19. máj 2023

urcite tym ze vypijes caj nepotratis... nestresuj a funguj ako doposial. to stresovanie skodi tehu viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre