Bruško na začiatku 8. týždňa

pazmax
30. aug 2022

Mamičky chcem sa opýtať a prísť si po radu. Som len v 7tt3d a mam takéto bruško a chcem sa vás opýtať aké ste mali vy bruško pretože už mám jedno dieťa ale ani zďaleka som takéto bruško nemala. A o dve deti sme došli. Ale tiež som takéto bruško nemala. Nemôžu tam byt dve🤣ku Dr idem až 22.9 tak len mam proste ani nie obavu ale ci vôbec teko bruško ma byt???

pazmax
autor
30. aug 2022
lienka.7
30. aug 2022

@pazmax v 7tt ma plod tusim 8mm ci kolko? Cize urcite toto nemas ešte tehotenske bruško

alchemilkazltozelena
30. aug 2022

@pazmax pri druhom tehotenstve nabehne hneď.. ja som mala ešte vacsie

katyrose
30. aug 2022

@pazmax Ja som pri dvojičkách mala bruško až v 5.mesiaci. Väčšinou ženy pri viacpocetnom tehotenstve veľa zvracaju, takže prvé mesiace bruško nevidno. Ale nemusí to byť pravidlo.

ajko2011
30. aug 2022

Ja zajtra začínam 9tt a mám takéto bruško. ❤️ Je to moje druhé tehotenstvo.

veronikaszabova
30. aug 2022

@pazmax aktualne 8tt - tretie tehotenstvo a brusko uz vykuka 🤦😂 a to som chcela dlhsie tajit 😄😄

patrixxx23
30. aug 2022

Ahoj,ja som 6tt+1 a tiez uz mi vykuka 😨 moje druhe bejby…pri prvom az v piatom mesiaci mi narastlo

pazmax
autor
31. aug 2022

@katyrose ja práveže vôbec nemám nevoľnosť, jedine co tak mam bolestivé prsia ale ze tak ze sa mi ani utekať neda😄

katyrose
31. aug 2022

@pazmax haha utekať?
Ja som ani žiť nemohla ako ma boleli 😂😂😂

olivia2001
31. aug 2022

@pazmax som 9+3tt moje druhé tehu 🙏

pazmax
autor
2. sep 2022

@katyrose a nevieš dokedy to bude taka bolesť? Mne sa ich ani partner nemôže dotknúť.

nikka055
2. sep 2022

@alchemilkazltozelena ani nie, ja som pri prvom ani pri druhom nemala brucho do 6mesiaca 😃

katyrose
2. sep 2022

@pazmax u mňa to bolo asi do 3 mesiaca. A myslela som si, že keď nebudem nosiť podprsenku bude lepšie. Ale opak bol pravdou. Kúpila som dojčenské podprsenky a nosila ich aj na spanie a bolo to lepšie. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre