Bolesti v bruchu a kŕče, ms mi mešká 6 dní

baskaa_1998
24. apr 2019

Ahojte,robila som si test a vyšiel pozitívne,som celá šťastná ale trápia má krče v bruchu a bolesť v bruchu je to normálne? Alebo mám radšej zájsť k doktorovi? Mrcha mi mešká 6d. Je to dosť nepríjemné,len ležím a mám pocit na zvracanie

nevludna
24. apr 2019

@baskaa_1998 omg🙄 ano, je to normalne

baskaa_1998
autor
24. apr 2019

@nevludna tak ja som tehotná ešte nebola a sú to dosť veľké bolesti tak som sa len chcela uistiť či je všetko v poriadku.

nevludna
24. apr 2019

@baskaa_1998 ak su to velmi silne bolesti, ze sa nevies kvoli tomu hybat, krci ta, tak chod k lekarke. Moze to byt aj mimomaternicove. Ak su take, ako pri kramoch, tak je to normalne.

fridi96
24. apr 2019

Ja som mala tiež strašne kŕče len ležať som vedela po 2-3dnoch ma to prešlo vraveli v nemocnici že uhniezdenie môže takto bolieť teraz som 31tt 🙂

kika6182
29. apr 2019

@nevludna akoze slecna/pani sa slusne pyta, ako to ma vediet ci to je v poriadku? Ked este tehotna nebola? Akoze naucte sa uz spravat a netvarte sa akoby ste zozrali mudrost sveta. Bud odpovedajte slusne, alebo si odpoved nechajte pre seba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre