Bolesti pri rozťahovaní maternice 8tt

gabuliacik
15. feb 2019

Som prave na zaciatku 8tt. Presne 7+1tt. Druhy den mam velke bolesti na pravej strane podbruska,az do slabiny. Ta bolest je stale velmi intenzivna,neprestava. Viem,ze je to roztahovanie maternice.
Zaujima ma,ako ste to prezivali vy. Vedeli ste sa aj napriek tomu dat nejak do kludu? Kedy vam to asi preslo? Tehotna som bola pred 11rokmi a potom som mala 2MA,takze toto si pamatam naozaj uz len matne. Dakujem

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabuliacik
autor
15. feb 2019

@veronika4495 ano. Dietatko je tam kde ma byt

milena0197
15. feb 2019

Som tu nová , chcelá by som sa opýtať poslednú menštruáciu som malá 23.11.2018 , s partnerom sme mali pohlavný styk 9.12.2018 do teras mi to meška , mávam bolesty pod bruško , mám aj hnedý výtok ktorý mávam 3-4 dni potom to prestané a začne znova. Robilá som si aj tehotenske testy a boli negatývne. Neviem čo si mám myslieť myslite si že som vtom ? Bud vdačna keď sa niekto ozve a napíše pretože fakt nemám sa skim poradiť 😐

gabuliacik
autor
15. feb 2019

@milena0197 styk si mala pres 2mesiacmi... preco si nenavstivila uz gynekologa? Tu ti nikto neda 100% odpoved

renca0403
16. feb 2019

@gabuliacik prosím ťa vystreľuje ti to až do pravej nohy ?

gabuliacik
autor
16. feb 2019

@renca0403 ano,aj panva ma obcas boli na tej strane

gabuliacik
autor
16. feb 2019

@renca0403 davam si od vcera magnerot a je to lepsie

renca0403
16. feb 2019

@gabuliacik presne také isté mám bolesti lenže tri testy boli negatívne pred tromi týždňami povedal gynekológ že tam nič nevidí. A myslím, že ty si pred chvíľou písala do mojej diskusie. MS mi mala prísť až v pondelok. Dnes menší výtok a už nič. Tie bolesti mi vystreľujú z podbruška do slabín, pravej nohy a krížov. Celkovo si cítim viac tú pravú stranu ako ľavú.

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre