Bolesť brucha na dotyk v 5. týždni

janula08
27. apr 2018

Ahojte kocky...mate niektora skusenost s bolenim bruska na dotyk?aj na lavej strane aj na pravej...cele brusko ma boli na dotyk...je to v poriadku?mavam aj krce sem tam v podbrusku co viem ze znamena ze sa maternica roztahuje...ale nechapem co su to za bolesti na celom brusku na dotYk...dakujem😉

majkaj18
1. máj 2018

Ja som mala bruško tak cca 6tt -7tt dosť citlivé aj na odev.. Všetko bolelo tlačilo... Ono ti rastie tak preto ho máš citlivé... Mne to samo prešlo i keď niekedy sa to na chvíľu vráti ☺️

janula08
autor
1. máj 2018

@majkaj18 dakujem moja...uz to trochu ustupilo po tyzdni...uz len sem tam krce v podbrusku a v boku ma picha a o prsiach ani nevravim...verim ze kepcek rastie🙏🏻🍀

majkaj18
2. máj 2018

@janula08 ja som to mala tiež také... Ale pomaličky to ustupuje teraz som v 11tt a už to ide len k lepšiemu 😉.... To je tvoje prvé tehotenstvo že? Lebo aj moje a tiež msm zo všeličoho strach ale neboj sa všetko dobre dopadne 😉 tí naši drobčekovi a sú silní 😉 a my kvôli nim musíme byť tiež 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre