Biely výtok v prvom trimestri. Je to ok?

debora
11. jún 2013

prosim vas poradte mi ak mate s tym skusenost,som v 10tta uz asi 2 tyzdne mam taky biely vytok bol taky kremovity a od vcera je taky hrudkovity,ale nic ma nepali,nesvrbi iba trosku zapacha ale naozaj iba trochu.

dari226
11. jún 2013

PRI NASLEDUJUCEJ KONTROLE TO SPOMEN U GYN

janicka11
11. jún 2013

nestretla som sa s nicum takym ale ked ta to spochybnuje chod ku svojmu lekarovi,radsej nech sa pozrie keby cosi...

charlottte
11. jún 2013

to bude pravdepodobne mykoza, ja som mala tiez taký hrudkovitý výtok asi týždeň...kupila som si tabletu canesten a prešlo to...tiez ma nič nesvrbelo,ani nezapachalo

silviavivien
11. jún 2013

ani ja som sa s nicim takym nestretla ani pri prvom ani pri druhom som vobec nic nemala

evickapooh
11. jún 2013

neboj sa..nie je to nic vazne podla mna.. aj som mala viackrat pocas tehu mykozu...uz sa nepamatam v ktorom tyzdni...ale to viem ze mykoza nemusi vzdy svrbiet...ale mozno ze mas len fyziologicky normalny vytok co ma kazda zena ..niektora viac niektora menej...ale pocas tehu sekrecia fluor - u moze byt zvysena---chod za lekarom(neodporucam samoliecbu) daj si spravit ster aby sa vylucil patologicky povod vytoku,ak mas nabeh na kandidy (ako ja)tak opdporucam brat probiotika

miselkat
11. jún 2013

mykoza

ally83
11. jún 2013

Ja som mala biely výtok celé tehotenstvo.Vraj je to normálne, to robia hormóny.Aké radšej to spomeň doktorovi, či to nie je mykoza.

sandra86
11. jún 2013

ja ho mam tiez, niekedy az dozlta. pokial nic nesvrbi, nepali, tak je to ok. mavam ho aj normalne (mimo tehu), takze si z toho nic nerobim

kira66
21. jún 2013

ja ho tiez mam niekedy aj bledo zlty, bola som u gyn avsetko ok, vytok je normalny pokial nie je cerveny.. a hlavne pokial nesvrbi, nesmrdi, alebo nemeni konzistenciu. Niektore to maju cele tehu avsetko je ok, ja to mam uz pri 3 tehu a vse ok, ak nie si si ista pre klu sa porad z gyn

pituska89
1. aug 2013

Ahojte, chcem sa aj ja opytat, pred pol rokom som potratila, teraz som v 7 tyzdni, v 5 som mierne krvacala, teraz len oddychujem. Neviete mi poradit ci sa mam strachovat? Myslite, ze to mohla byt predzvest dalsieho potratu? Dakujem za kazdu skusenost...

nativanativa
1. aug 2013

nemusis mat hned mykozu , ja to mam stale a nebyvam chora , je to ako s potenim - niekto sa poti menej , niekto viac , bohuzial toto neovplyvnis , pokial nesvrbi tak je to ok ......

katka_nr
22. jan 2015

Ahojte tiez mam vytok,ale je trochu sfarbeny do zlatava a pri curani ma stipe a pali. poradte,mam ist k lekarovi? som v 8tt. Dakujem

astonka
22. jan 2015

@katka_nr ak ta to pali a štipe tak by som určite skočila ku gyn,

babatkoo
22. jan 2015

Absolutne normalne! Pokial nesvrbi, nezapacha a nie je hrudkovity... ja som v 24 tt a vytok mam cele tehu a hodne vela. Intimku musim mat kazdy den. Niekedy mam pocit ze som sa az pocikala 😀
Dokonca ja ho mam do žlta. 2x mi robili stery a vsetko ok. Vytok ochranuje babatko

kattyy3
22. jan 2015

aj ja to mam uz asi 2 tyzdne a je to presne ako popisujes a pokial ta nic nepali a nesvrbi je to ok. Dokonca vytok mavam aj ked niesom tehu a bola som na vysetreni a vsetko bolo ok, proste sa telo cisti. Neboj sa ...je to normalne.

juzanka151
25. jan 2015

je to uplne normalne aj ja ho mavam

erikakernyova
3. feb 2015

Ahoj ja som v 8 tt a tiez mam biely vytok. Ked som bola na kontrole doktor mi povedal ze je to uplne nromalne telo sa meni . A povedal ze pokial nic nepali a nesvrbi tak je o uplne v poriadku.

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre