Bezdôvodné špinenie a bolesť podbruška

sivana09
9. okt 2018

Ahojte, mala by som byt cca 7+1tt, citim sa dnes choro, slabo, boli ma hrdlo... Zajtra som planovala ist k lekarke.. ale cele poobedie ma pobolieva podbrusko a zacala som teraz špiniť.. tak slabo hnedo/ruzovo/oranzovo.. co mám robiť, mam ist na pohotovost alebo nieco? Ta bolest nie je neznesitelna, menstruacnu bezne mávam silnejšu.. minuly tyzden som spinila jeden den po styku... Teraz je to bezdovodne.. bez styku a s bolestami

janynyna
9. okt 2018

Ahoj ja by som na tvojom mieste šla na pohotovosť. Keď už nič iné aspoň budeš pokojnejší. Mne vzgmdy lekár hovoril radšej zbytočne ako neskoro. Držím palce.

sivana09
autor
9. okt 2018

Viete niekto poradit ako to chodi na pohotovosti v bratislave na strecnianskej? Co mam robit kam tam mam ist? Stale mam viac a viac krvi

lubik87
9. okt 2018

@sivana09 volaj 112 usmernenia ťa

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sivana09
autor
9. okt 2018

Uz som bola na pohotovosti. Nakoniec som musela ist na antolsku. Dostala som duphaston.. srdiecko bilo.. povedal ze treba len dúfat ze nepotratim, ze nevedia nic spravit. Ale brucho ma boli stale velmi

lubik87
9. okt 2018

@sivana09 ach ..držím palce

ivka2112
9. okt 2018

@sivana09 ja som bola v ruzinove ked som spinila a isla som priamo na urgent.

bobricek1979
9. okt 2018

@sivana09 držím silno prsty nech ste obaja aj s bavetkom v poriadku odychuj lež

sivana09
autor
9. okt 2018

@janynyna
@lubik87
@kuravesele
@ivka2112
@bobricek1979
Dakujem vam. @ivka2112 a dopadlo vsetko dobre?

zeytin
9. okt 2018

@sivana09 Aj ja som v tretom tehu spinila, bola som na urgente v Ružinove... Po predchadzajucom potrate som sa velmi bala, ze to zle dopadne, ale babatku bilo srdiecko... 3 mesiace som brala duphaston, pichli mi nieco na zastavenie krvacania. Prestala som spinit o 3 dni, potom uz bolo vsetko vporiadku, neboj. Drzim palce.

sivana09
autor
9. okt 2018

@zeytin dakujem pekne za odpoved a povzbudenie. Dufam ze na antolskej to nepodcenili.. zajtra pojdem k svojmu gynekológovi hoci mam ist az vo stvrtok.. aj u teba to spinenie bolo spojene s bodavymi bolestami v podbrusku? Uz niekoľko hodin v kuse ma to boli ani neviem či môžem nieco proti bolesti alebo nie.. tak este aj stresujem

zeytin
9. okt 2018

@sivana09 skus na to nemysliet. Ta bolesť moze byt aj z natahovania maternice... Mala som to vsetky tehotenstva, normalne bolest ako menzes a potom mi doktor povedal, ze ti je maternica...

sivana09
autor
10. okt 2018

Vecer na antolskej bijuce srdiecko... O 4rano po dvojhodinovom cakani na pohotovosti v ruzinove otazka "a vy ste boli tehotna?"

bobricek1979
10. okt 2018

@sivana09 prečo boli hrúza

sivana09
autor
10. okt 2018

@bobricek1979 potratila som

bobricek1979
10. okt 2018

@sivana09 panebože to mi je ozaj ľúto ach... Drž sa

lubik87
10. okt 2018

@sivana09 :( prajem veľa síl

ivka2112
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janynyna
10. okt 2018

@sivana09 prajem veľa síl😟

seva22
26. okt 2018

Baby,moja skusenost:prve tehotenstvo som v 8tt vecer dostala bolesti,ako ked prichadza menstruacia,spinit som zacala az na druhy den rano,ale celu noc som oka nezazmurila kvoli bolestiam,na pohotovost som sla az rano,ked som zacala spinit,hned si ma v nenocnici nechali,nasadili duphaston...lezala som tam 5 dni,kedy som v kuse slabo krvacala a na piaty sa spustil potrat...teraz druhe tehu,spinila som dvakrat (v 7 a 8tt,pri druhom mi nasadili duphaston a tiez nieco pichli,lebo to uz som slabo krvacala na kramaroch), ale bolo to uplne bezbolestne spinenie,a to krvacanie hned prestalo...myslim,ze ta bolest je zle znamenie a to roztahovanie maternice v takom stadiu je tiez mozbe,ale urcite nie v kuse niekolko hodon,mna ked v prvom trimestri pobolievalo podbrusko,tak to trvalo vzdy len chvilu...tolko moj nazor...nesmut dlho sivana, babetko s najvacsou pravdepodobnostou nebolo zivotaschopne a priroda si to zariadila,ako najlepsie vedela...ver, ze druhe tehu bude vsetko ok;)

sivana09
autor
27. okt 2018

@seva22 dakujem pekne za odpoved, obidvakrat si bola na pohotovosti na Kramároch? Ja som išla antolska a ruzinov.. a v obidvoch na mna kaslali.. inak s tymi bolestami to bolo u mňa rovnako. Niekolko hodin bolesti. Az potom spinenie.. a o pár hodín silne krvacanie a potrat. Drzim palce

seva22
27. okt 2018

@sivana09 ano, prvy potrat som absolvovala este v rodnom meste, a teraz byvame pri bratislave,nevedela som ze aj ruzinov a antolska maju pohotovost,akosi intuitivne som povedala muzovi ze ideme na kramare...tam maju na dverach napisane ze tehotne maju prednost,ako aj ked mali vela ludi,viac ako 15minut som necakala...ako prvy lekar bol fajn (dr.Hilan,uz som tu o nom na konikovi vela pocula,ze je skvely lekar,mala som teda stastie),po vysetreni utz so mnou este rozpraval asi 20minut (uz som sa bala,ze muz sa boji o mna ked tak dlho nechodim🙂,druhykrat lekarka,mala vela prace nebola dvakrat najmilsia,ale postarala sa,podla mna tam takych pripadov spinenia maju vela,povedala,ze slabo krvacat zena moze,jedine co mozu je dat ti duphaston a nieco pichnut,este mi kazala kupit si ascorutin, inak musis cakat,zvysok zariadi priroda,ak ma zena potratit oni to nevedia zastavit)...ale to ze si tam tak dlho cakala sa mi nepaci...keby mna tak dlho nechali cakat moj muz by tam uz pidla mna zvonil a klopal na vsetky dvere!

seva22
27. okt 2018

@sivana09 oprava:dr.Holan

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre