BabyGen test

rurutiax
13. jan 2023

Ahojte baby, daváli ste si niektorá robiť tento test? Čítala som na ich stránke, že to robia už od 10tt, keďže som začala akurát 10tt tak ma to strašne láka si ho spraviť.😃 Gyn mi povedal, že aj tak by som nedostala výsledok skôr ako v 12tt, tak neviem.😃 Ako to teda vlastne je? V koľkatom tt ste si ho robili vy?

anjelicek26
13. jan 2023

Odber (aj na pohlavie) bol v 11.tom tyzdni... v 12tom vysledky...v 14tom prestalo bit srdiecko :( Tu obalku som dodnes neotvorila.

rurutiax
autor
13. jan 2023

@anjelicek26 Tak to ma mrzí. :( Každopádne by som chcela vedieť pohlavie, aj keby sa nedajbože stala takáto vec.

anjelicek26
13. jan 2023

@rurutiax jasne chapem, ale tak v 13tom tyzdni uz pohlavie aj vidia keby chces, staci dobre sono...mas to uz za chvilu... uz to moc neni rozdiel, ci ti to povedia realne v 12tom alebo uvidis v 13tom... nam vsetky styri deti tak povedali a nemylili sa...

andrea_r016
13. jan 2023

@rurutiax ahoj, ja som si to dávala keď som bola 11+2tt...výsledky som mala začiatkom 13tt....skôr sa ti neoplatí dávať lebo do ukončeného 12tt ti nepošlú výsledky kvôli etickemu kódexu....čo povedal Grochal v 13tt len test potvrdil

rurutiax
autor
13. jan 2023

@andrea_r016 Áno už som zistila, že naozaj výsledok nepovedia skôr ako po 12tt. Urobím si ho teda až v 12tt. 🙂

andrea_r016
13. jan 2023

@rurutiax veru nepovedia....ja som si výsledok musela vytelefonovat lebo na žiadosti od krvi bol uvedený 11+2 a oni si neboli schopní to preratat že už je to ukončený týždeň ....až po telefonickom rozhovore mi poslali výsledok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre