Angelsound - odposluch srdiečka

20. aug 2023

Ahojte, skusali ste niektora Angelsound uz? Som v 10+4 a nenasla som uz 2 den nic... niektore baby pisu, ze pocuju uz od 8tt.. som po MA v 11 a dost som z toho na prasky, ze neviem nic najst.. hladam v okoli ochlpenia po leziacky. Dakujem za odpovede. Na ko k lekarovi idem v utorok.

anavixy
20. aug 2023

Prosim ta, ved aj v navode sa pise ze sa ma pouzivat tusim od 14tt, tak sa neriad tym ze niektore poculi v 8tt, ale navodom. Neblazni… v 8tt predpokladam poculi maximalne svoj tep 🙈 ja naozaj chapem ze sa kazda tehotna zena boji, fakt kazda, ale v 8-10tt hladat tep babatka domacim pristrojom ta jedine tak este viac vystresuje. Mysli pozitivne a este par tyzdnov pockaj 🍀

jane1987
20. aug 2023

Tie baby pocuju svoj tep, angelsoundom nenajdes tlkot srdca babatka v 8 tyzdni v ziadnom pripade. Najskor ho najdes od 12tt+....aj to len vo vynimocnych pripadoch. A tieto stresy co okolo toho robis, ublizuju tebe i dietatu.

anjelicek26
20. aug 2023

@anavixy ja som pocula od konca 9.tyzdna... a predsa dieta ma omnoho rychlejsi pulz ako matka,to sa pomylit neda😅Zavisi,kde je male uchytenia,kolko brusneho tuku medzi tym,ako je celkovo ulozena maternica,pausalne sa to vobec neda.. od 2.5-3cm velkosti embrya sa da najst...

K autorke - ten pristroj je cesta die pekla.. nenajdes a citia obrovsky stres.. nervozita,panika a to v tehu nie je dobre.. ja som takto nenasla a skutocne srdiecko v 14.tyzdni prestalo bit.. ja neviem,radsej by som sa to dozvedela AZ U lekara,Ako doma tyzden spekulovat nad tym,ze mozno nezije...teraz som zasa v 8.tyzdni a vyhodila som Ho.. proste Bude Ako Bude.

jahvoodka
20. aug 2023

Presne ako pise anavixy, v 11tt je skoro hladat srdiecko s angelsound, precitaj si navod. A ak mas vpredu placentu, tak ho mozes pocut este neskor. Ja som pocula az okolo 17tt a to pri dvojickach. Ale chapem ta, tiez ma zo zaciatku znervózňovalo, ked som si prečítala, ako zeny citia pohyby plodu pomaly velkosti 1cm, lebo je to hlúposť.

anavixy
20. aug 2023

@anjelicek26 ano samozrejme zalezi od mnohych faktorov ktorych si ale nie kazda bezna zena je vedoma.. a ano tlkot srdca plodu je vyrazne rychlejsi ako tlkot srdca matky pokial matka nema tep 120 napr a tam uz sa to pomylit da 😀 hlavne ked mamicka velmi tuzi verit ze pocuje to co chce pocut… ano verim ze niekto pocuje aj tak skoro ale proste je to uuplne zbytocne sa v takom skorom tyzdni tymto stresovat lebo niekto niekedy pocul pomaly skor nez doktor 🙈
Ja napr pracujem v porodnici a kolegyne zo saly sa cudovali ze som este (niekedy v 5m) nepocuvala tym ich prístrojom ktorym pocuvaju ozvy pri porode 😄 ani mi to nenapadlo a neurobila som to za cele tehotenstvo a to som tam bola takmer cele tehotenstvo.. ten angelsound na doma je urcite skvela vymozenost dnesnej doby na doma, ale treba ho pouzivat s rozumom

rebrambora
20. aug 2023

Nuz u mna pri jednom dietati aj sama lekarka mala niekedy problem, lebo sa stale velmi hybal pri ultrazvuku a to dost neskoro.
Cize to, co u niekoho funguje u ineho nemusi.

simona20201309
20. aug 2023

@anjelicek26 urobila si dobre. Inak Angelsound ani nie je taký bezpečný ako ho prezentujú.
A gratulujem a držím prsty 💛

wishes
20. aug 2023

Ahoj, ja ho momentalne pouzivam od 9 tyzdna a pomahalo mi to, ked som nebola kvazi skrcena ale som natiahla lavu nohu dole postelou, aby som viac natiahla brucho, kedze plod je umiestneny v lavo 🙂

hapa133
29. aug 2023

Ja som na tom Angel Sound nepocula...to bolo o nicom. Kupila som si dopler, takt co pouzivaju v nemocnici. Posluzil mi velmi v tehu. Pred tym som mala MA ja som sa potrebovala vzdy ubezpecit. Keby nieco mam hi na predaj. Kludne pis Ss. Idem ho davat dnes na inzerat.

autor
29. aug 2023

@hapa133 dakujem uz som ho vratila spat do alzy..u mna nefungoval..

wishes
29. aug 2023

skoda, ze si ho vratila 🙄 mozno si mohla pockat do 13 tyzdna ako udava vyrobca…. alebo odkial si? mohla by som ti neskor pozicat svoj na vyskusanie 🙂

autor
29. aug 2023

@wishes mam angelsound orifinal a ten funguje, dakujem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre