Angel sound - nepočula som tlkot

buduca_mamicka007
11. jan 2022

Ahkjte dievcata, potrebujem radu :( pouzivala som doteraz asi 3x angel sound, vzdy som nasla po kratkej dobe srdiecko babatka...dnes som po 4 dnoch chcela pred pracou akusit ci je vsetko ok a pulz som nenasla :o skusala som 3x, vsade mozne, aj tam kde vzdy srdiecko bolo pocut ale nic, nenqsla som .... tak som to po 3 pokuse vzdala, kedze som to nechcela s ultrazvukom prehnat.... gelu som mala dost ... pristroj preskakoval a ukazoval okolo 120-145 ale to bol moj pulz, tak preskocilo na 85 a naspat na 123 atd... moje babatko naposledy malo pulz co mi nameral pristroj okolo 174.... a dnes som hladala dlho a nic... stalo sa vam to niektorej? Je mozne ze babatko sa len nejak pretocilo alebo sa pristroj pokazil alebo co ja viem? Hladala som fakt na takom mieste ako predtym kde mi ukazovalo :(


tom mi3ste kde mi to p

mamamasama
11. jan 2022

Ahoj. V akom si týždni? Môže byť len inak otočené. Ale aj ja som takto občas panikárila a všetko bolo pri prvom v poriadku.

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

@mamamasama aktualne pomaly koncim 12tt....predtym ked mi to fungovalo som bola na zaciatku 12 tt, kedze ten angel sound mam len tyzden necely :(

anjelicek26
11. jan 2022

Zajdi k lekarovi... ja som nenasla a po tyzdni paniky a hladania sla k lekarovi... bohuzial to len potvrdil, srdiecko uz nebilo, babatku sa v 12+3 zastavilo srdiecko, som tri tyzdne po zakroku. Predtym som ho vzdy nasla relativne rychlo, par dni si hovorila, ze to nic nebude, len sa schovava... ale potom uz som klud nemala :( Drzim palce, nech je napriek tomu vsetko v poriadku.

lala123
11. jan 2022

@buduca_mamicka007 nestresuj sa zbytočne....aj tak to neovplyvnis, si ešte iba na začiatku. Skús poobede doma v klude ešte raz pohľadať a keď nič tak zbehni k dr. Či je vsetko ok ti povie len on. Drzim palce aby bolo vsetko ok

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

@anjelicek26 fuu moja velmi na to mrzi co sa vam stalo :( muselo zo byt straasne... ani si to nechcem predstavit :( verim ze my budeme mat vacsie stastie a babatko je v poriadku

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

@lala123 jop pohladam este s manzelom ale aj tak pojdem ku gyn vecer na pohotovost, pre istotu ..

anjelicek26
11. jan 2022

@buduca_mamicka007 ono je mozne, ze sa schovava, ale kedze sme ho nasli v 9-10-11 a aj 12tom tyzdni uplne v pohode, tak to bolo cudne :( Samozrejme, ze sa mohlo posunut a nenajdes ho preto, ja som si to hovorila dlho. V tomto tyzdni sa malokedy nieco stane, my sme mali smutne vianoce :(

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

Och dievcat skusila som zase a uz som pocula nastastie ❤❤❤ och odlahlo mi.... dpc take stresy hned z rana :( najprv mi skakal pristroj z 210 az na 140 , tak sa to ustalilo , moj pulz bol okolo 120 a babatkov 161...och hned som to vypla ked som to pocula...och vdakabohu 🥰 :( len som z toho zazitku otrasena, tolke stresy....

kikaaa444
11. jan 2022

Nič v zlom , ale načo sú prosím vás dobre takéto prístroje ? Mali by to zakázať . Určite Vám skôr uškodí ten stres ktorý si koli takémuto pristroju zbytočne navodite. Či to budeš alebo nebudes používať je úplne jedno pretože aj tak neovplyvnis ak by sa niečo stalo . Zahod to a užívaj si tehu , mysli pozitivne ❤️ Prajem veľa šťastia v tehotenstve 😘

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

@kikaaa444 dakujem , anoo rozmyslam ze sa toho zbavim...ako clovek si povie ze skontroluje babatko na par sekund, a bude v pohode ❤ raz dva krat za tyzden....ale ked clovek nenajde tak hned stres panika a uz je to v riti....

kikaaa444
11. jan 2022

@buduca_mamicka007 takto nemusis nájsť veľa krát a takýto stres ozaj nie je prospešný ❤️Musíš myslieť pozitivne a nič nekontroluj užívaj si tehu .. aj tak by si nič nezmenila .

anjelicek26
11. jan 2022

@kikaaa444 vies co neviem... ja som ho pouzivala len raz v tyzdni, pre istotu... keby ho nepouzijem, tak vo mne lezi mrtve babatko este tyzden - dva dlhsie do dalsej kontroly alebo sa mi spusti neskory potrat niekedy na vianoce alebo medzi sviatkami. Ziadne priznaky, ze nieco nie je inak v poriadku neboli. Ved to neznamena, ze to clovek pouziva kazdy jeden den. Ale som rada, ze autorka temy babatko nasla ♥

sirka9
11. jan 2022

@buduca_mamicka007 presne pre tieto stresy som to nepouzivala. Stojí mi v skrini. Skúsila som to raz a nenasla. Tie stresy sú hrozne. Vykašľať som sa na to a síce od kontroly po kontrolu to bol strach, ale určite menší ako keby som hľadala a nenasla. Ďakovala som keď už bolo cítiť pohyby. To bolo super. Dnes má maličkauz mesiac. Držím palce

dievcacitajucelist
11. jan 2022

@anjelicek26 je mi to ľúto 😢

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

@anjelicek26 velmi ma to mrzi co sa ti stalo ozaj :( je to take no...clovek sa asi neprestane bat aj ked vie ze malo veci vie ovplyvnit .... tehotenstvo je krasne ale velmi narocne aj na psychiku ❤

buduca_mamicka007
autor
11. jan 2022

@sirka9 presne .... ja uz ked budem citit pohyby som uz neplanovala pristroj pouzivat...cize uz len pockat nejakych 6-7 tyzdnov, co bude cela vecnost :D

kikaaa444
11. jan 2022

@anjelicek26 áno takto z času na čas chapem , ale čo som aj tu citala tak niektoré to používajú veľmi často a to už mi pride zbytočne . Je mi ľúto čo sa ti stalo 😥❤️

anjelicek26
11. jan 2022

@buduca_mamicka007 hlavne genetika vsetko zdrave a aj tak. Uz to nezmenim, ale take vnutorne nepochopenie, ze preco my, preco tak neskoro.. S muzom mame uz viac-menej jasno, ze to po tych 3-6 mesiacoch skusime zasa, snad s lepsim koncom.

andrea_prestastna
11. jan 2022

@anjelicek26 ziadny TT neni zaruka ze dieta prezije, mne zomrel syn v 18tt MA takze nemysli si ze ked prejdes urcitym tyzdnom si v ok, treba myslet pozitivne ale zas nebyt vo hviezdach

baxira
12. jan 2022

@buduca_mamicka007
Tiež mám Angel sound. Za celé tehotenstvo som ho použila 3x. Prvý raz zo zvedavosti, aby som počula tlkot srdiečka ja, druhý raz manžel (jeho reakcia stála za to ☺️) a poslednýkrát, keď som si bola takmer istá, že sa konečne otočil dole hlavou a chcela som si to potvrdiť 😁. Tiež nie som za to, aby sa ten prístroj používal často.

@anjelicek26 Je mi ľúto, čo sa stalo... 😥 Snáď ďalšie tehotenstvo bude bezproblémové a so šťastným koncom ❤️.

kristin3558
15. jan 2022

@anjelicek26 dovolim si vam reagovat na komentar viem ze ste nikoho nechceli vystrasit ale citala som si vas profil a mate tam napisane ze mate cosi so stitnou zlazou… mozno to je dovod preco to vase babatko nezvladlo pretoze v tehotenstve je velmi dolezita funkcia stitnej zlazy.. dalej samozrejme kolko mate rokov a aku krvnu skupinu mate… ja som 12tt a presne pre taketo komentare nechodik uz na MK aj som sa odstranila zo skupin ma FB lebo vsade len citam ako kto potratil a prestalo mu bit srdiecko.. toto na psychickej pohode tehotnej zene neprispieva… urcite sa babatko mohlo nejako pretocit a nemohla najst srdiecko… ja napriklad ked trosku nepritlacim na podbrusko ani mi nezaznamena srdiecko…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre