Akú hodnotu ľudského choriového gonadotropínu ste mali v 5. týždni?

glopsa
14. mar 2014

Ahojte. Chcem sa opýtat na hodnotu HCG z krvi, aku ste mali v 5 týždni? Ja mam 90 a bojim sa, že je to málo.Dakujem

adeala
14. mar 2014

hodnota je ok, ale ak by si bola aj tak nervózna tak v pondelok choď k Dr. a uvidíš, či sa zdvojnásobila 🙂

parisa
15. mar 2014

Ahoj ja som mala v 5tt beta hcg 18 505..u kazdej hcg stupa inak ale iste je ze ti musi stupat..tak skus zajst doktorovi nech ti zoberie krv ci ti stupa ak hej tak vsetko je ok.a inac to ti doktor nic nepovedal? Sono ti zrejme este nerobil ze?

bajana
15. mar 2014

ja nastastie netusim, nikdy mi to nikto nepovedal 😉 ... ale kludne si mohla mat posunutu ovulku a teda v 5tt tato hodnota o nicom nemusi vypovedat

market26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckagelienova
17. mar 2014

Ahojte hcg hodnota cca 5 tyzdni co som ja mala bola len 29,po tyzdni som sla k lekarovi a on mi povedal ze je to malo,okamzite ma poslal na sono,ked som cakala srdce mi bilo ako zvon ze je nieco nie v poriadku doky si myslel ze sa nevyvija plod,no doktorka co mi sono robila ma ubezpecila ze je v setko v poriadku ale ze je skoro na sono videla tam len malinku bodku (sosovicku) a ma ubezpecila ze to je len 2-3 tyzden tehu,o 2 tyzdne na kontrolu co som bola bola krasna fazulka 😀 z bijucim srdiecko,tak po kontrolnom sone doktor skonstatoval posunuty ciklus a ze potom neskorsie sa urci aj datum porodu lebo stale este nevieme v ktorom tyzdni som ,no pm bola 5.1. ovu som mala 23.1. co by som mala byt uz v 10t tak som len daky 7-8t 😀 😀 nemusis sa bat

velin
17. mar 2014

Ja som mala hodnotu cez 410 a na sone tiez nebolo skoro nic vidiet.

salsalady
27. mar 2014

Ahojte, ja by som mala byt v 5tt a mam 2100. Doktor povedal ze je to vela. Na ultrazvuku bola len 4 mm bodka. Ja verim v zazraky a dufam ze bodka bude rast.

ivec16
31. mar 2014

Ja som mala 409 ked som bola 4tt+2

nipastelka
1. apr 2014

ahojte dnes som bola u doktora a zobral mi krv, podla posledného termínu menstruacie by som mala byt 4tt+3 a vysledok v krvi som mala hladinu HCG 267,30. je to normálne? lebo doktor na UVZ nic nevidel, a ani na základe krvného testu mi teho nepotvrdil. na čo caka???? povedal mi ze HCG mam mierne zvysene. ako ste na tom boli vy v 4tt?

zuzi241
21. apr 2014

Ja som mala v 5.tt 95 a bolo to v pohode 🙂

melkina
19. aug 2014

ja 881 🙂

sarinka2012
19. aug 2014

V principe je jedno aku mas hodnotu,niekto može mať 70 a všetko je v poriadku a iny aj 1000 a o babatko prijde ,ide však o to aby sa hodnota každy druhy/treti den zdvojnasobila ,vtedy je všetko v poriadku aj ked sa ti to zda malo 🙂 teta mala napr.velmi nizke HCG prve tri mesiace,dokonca to ani test nezachytili,az v cca 13tt mala pozitivny tehotensky test a ja naopak som mala velmi vysoke uz od začiatku aj test svietil dvoma paličkami ešte pred očakavanou menštruaciou teda cca 10 dni od oplodnenia a obe tehotenstva (moje aj tetine) boli bezproblemove 😉

kika8259
21. aug 2014

4+2tt. 1971 ale ako pisali baby, tak podstatne je pravidelne znasobovanie .

pianina
21. aug 2014

Ja som tiez dost vysoku hodnotu/okolo1200/,ale hlavne je ci sa zdvojnasobuje.

monika20111990
22. jún 2019

@glopsa ja mám teraz 90 a nedávajú mi šancu ako si dopadla?

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zizzinka
22. jún 2019

Ja som mala 111

ivka21
1. okt 2020

Ja 4 týž 3 dní 629 hcg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre