Ako dlho ste brali Duphaston?

monika2605
3. máj 2020

Ahojte žienky, tie ktoré beriete alebo ste brali Duphaston..Dokedy ste ho brali? Ja ho mam dokonca 12 tt, beriem ráno a večer 1 tbl. Chcem sa opýtať, nebude to šok pre telo, keď ho na konci 12tt len tak vysadim? Ako to bolo u vás? ĎAKUJEM❤

sisa183
3. máj 2020

@monika2605 Ahoj ,som v 13tt a beriem stále 😊. No lekár nepovedal nič také že by to bol šok pre telo keď doberiem balenie. 🙂

bazalka1
3. máj 2020

@monika2605 ja som brala do konca 4 mesiaca...a bala som sa tiez ale v pohode bolo potom...😊

buzby
3. máj 2020

No mne doktor povedal, že sa nemôže len tak vysadiť. Vraj môže spôsobiť krvácanie. Mne postupne znižoval dávky.

hennyinnsbruck
3. máj 2020

Ja do 15tt

marselita10
3. máj 2020

mne tiez gynekologicka hovorila ze sa nemoze zo dna na den vysadit, ale postupne znizovat davku az do ukoncenia brania, lebo moze sposobit krvacanie. tak opatrne s nim.

mimi16
3. máj 2020

@monika2605 ja som mala brať Duphaston do konca 12 tt, taktiež mi lekár povedal, že sa nemôže vysadiť zo dňa na deň, ale keďže sa u mňa prejavil vedľajší účinok-neskutočné svrbenie dolných končatín, boli to neznesiteľné, vysadila som ho zo dňa na deň. Našťastie sa nič neudialo.

sebastian2009
3. máj 2020

@monika2605 len tak od seba nemôžeš vysadiť duphaston doktor ti povie že či môžeš je to na udržanie plodu ja som to brala až do 19 týždňa a potom až 3x denne lebo kvôli krvácaniu a potom sa to opravilo treba sa poradiť s doktorom.

jaskolka
3. máj 2020

Ja som brala, do 12 týždna, vysadila som tak, (na doporučujenie doktorky) že som dobrala blister a už viac nič. Nebol nijaky problém, nič také nevravela, že postupne znižovať dávku, a to som brala 3x1. Čiže treba sa riadiť odporucenim doktora

katuli3nocka
3. máj 2020

Ja som brala a nič nepomohlo. Teraz som mala tiež brať a nebrala som. Proste som povedala gynekologičke, že to nebudem brať a div sa svete - všetko je OK, bábätko čoskoro príde ku nám. Pomohla viac psychika ako nejaký "udržiavač".

monika2605
autor
3. máj 2020

Dakujem vam dievcata, poradim sa teda s doktorkou❤

angelika0000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinda17
29. máj 2020

@monika2605 kupim duphaston ak niekto uz nepotrebuje. Dakujem

noemi1983
29. máj 2020

Od Dophaston nemali z nikto z vás upchatý nos?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre